سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوکا کارآگاه نکونام نمیرد هرگز! (طنز شرلوکی)
21 21 21 24 24 24 24 24
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2018/07/11، 11:41 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واتسون نرو! تو بری خانم هادسون از مهمونا پذیرایی نمی‌کنه که یه وقت پول آب و گاز نده! واتسون اگه تو بری خونه زندگیم بو می‌گیره! من بهت می‌گم نرو، ولی اگه رفتی دیگه برنگرد!! مردم نمی‌گن واتسون رفته شرلوک تنهاست،‌ می‌گن مشکل از منه که نمی‌تونم مشکل مردمو حل کنم! یه بار مری رو با یکی دیگه دیدم و زدم تو گوش پسره و نزاشتم دیگه کلاس خیاطی بری! چون اون یکی دیگه‌رو دوست داره و هر روز عکساشو نگاه می‌کنه!! 21 24
"شرلوک و یک روز"!

24 24 24 24 24
resim
پاسخ
Star 
همون طور که قبلا تو تاپیک های شعر های شرلوکی  دیدم که دوستان چقدر هنرمندانه شعر ها رو شرلوکولیزه میکردن گفتم در این راستا بیاید ضرب المثل ها رو شرلوکی کنیم که هم خودمون چن تا ضرب المثلی که دیگران بلدن و ما بلد نیستیم رو یاد بگیریم و هم یه کم بخندیم.  خب اول من شروع میکنم و منتظرتونم 3 

به شرلوک گفتند استنتاج از که اموختی؟
گفت از اسکاتلند یارد 24

شرلوکی که از مواد پاکه چه منتش به ماله( منظور مالی که تست اعتیاد از  شرلوک میگرفت 4 )

مری نمیر که جان میاد ، شرلوکش هم با مایک میاد 22

با تهدید های موریارتی بارون نمیاد

توبه ی جیم مرگه 24

تا اندرسون سخت نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد 21

جواب اسکاتلند یارد خاموشیست...

جایی رفت که جان تیر می انداخت 24
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Warrior ، Bahar8
چقدر شیپ شرلوک مولی رو نمیپسندم 21 22 :/

resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد