سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معرفی فیلم و سریال
12 تموم کردیم!
بی شوخی من اهلش نیستم بقیه بیان جلو 
بنده در این زمینه هیییییییییچ گونه تخصصی ندارم 4
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
resimساخت هنده ولی اصن فیلم هندی نی ن رقصی ن قهرمانی ک همه رو بزنه ن اتفاق عجیبی ن پدر و پسری ک همدیگرو بعد بیس سال پیدا کنن

درمورد پسر لالیه ک عاشق بازیگر شدنه و با استعداد هم هست و خیلی دمبالش میره ولی بخاطر نداشتن صدا ب مشکل میخوره و حالا باید ی صدا برای خودش جور کنه
 واقعن فیلمش خیلی قشنگه و چ پایان تراژدی داره 

بازیگرا: آمیتا پاچان، دانش،آکشارا حسن
ژانر:درام
نمرهimbd:۶.۸
سال ۲۰۱۵
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
بچه راننده (Baby Driver) (یاد بجه رئیس افتادم 21 ) از اون ترکیب اکشن-رمانتیک‌هاییه که با صحنه‌های تعقیب و گریز و درگیری‌هاش حسابی حال اکشن دوست‌ها رو جا میاره! 4
resim
فکر می‌کنید تا 18 سالتون نشه نمی‌تونید حرفه‌ای رانندگی کنید؟ خوب این فیلم می‌تونه ثابت کنه کاملا درست فکر می‌کنید! 24 داستان در مورد یه پسر جوان و شوخ و شنگ و عشق موزیکی (مثل من! 4 ) هست که اختلال شنوایی وزوز گوش داره و حتما باید موزیک گوش بده تا از شر وزوز گوشش خلاص بشه. همه اون رو با نام بیبی (یا همون بچه) می‌شناسن و کارش هم اینه که با مهارت فوق‌العاده‌ش در رانندگی سارق‌های بانک رو از صحنه جرم و از دست پلیس فراری بده. این بچه به خاطر دزدیدن یه ماشین از شخصی که همه با نام دکتر (Doc) می‌شناسن بهش بدهکاره و فقط یه عملیات دیگه مونده تا بدهیش با این آدم خطرناک صاف بشه. اما درست قبل از همین عملیات این پسر درد عشقی می‌کشد که مپرس! 21 و داستان با شروع این عشق به پیچیدگی‌هایی ختم می‌شه که اگر بگم (که نمی‌گم 4 ) مزه دیدن فیلم از بین می‌ره پس بقیشو بشینید ببینید دیگه چرا بر و بر منو نگاه می‌کنید؟ 14 21 21
اینم نقد یکی از سایت‌ها (خطر اسپویل): دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
من دیدمش 
به نظر من (این نظر منه شما ببینید شاید فرق داشته باشه) مسخره بود :/
هی . کی میدونه ...؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Kristen
به نظر من هم اگرچه بازیگران اجرای خوب و قابل قبولی را داشته اند ولی فیلمنامه به طوری بود که ارزش این بازی ها و صحنه های نسبتا خوب فیلم را از بین می برد. فیلم نامه ای که تقربا هرکسی می تواند تا اخر ان را وس از دیدن تنها ۱۵دقیقه پیش بینی کند.  16
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2018/07/13، 08:42 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیدمش 
به نظر من (این نظر منه شما ببینید شاید فرق داشته باشه) مسخره بود :/

قبول دارم فیلمنامه‌ش می‌تونست داستان پیچیده‌تر و جذاب‌تری داشته باشه همونطور که اون دوستمون گفت قابل پیش‌بینی بود39
resim
پاسخ
Star 
کاراگاه حقیقی (به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
True Detective

نام یک مجموعهٔ تلویزیونی آمریکایی ساختهٔ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 است و از شبکهٔ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 پخش می‌شود.  
فصل اول سریال، شاهد نقش‌آفرینی بازیگرانی چوندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 است. فصل اول این سریال در چند  خط زمانی اتفاق می‌افتد و بر روی تحقیقات دو پلیس برای یافتن قاتلی سریالی که دست به‌جنایت‌هایی زده، طی مدت ۱۷ سال متمرکز است

منبع و منشاء اصلی مجموعه کارآگاه واقعی، برگرفته شده از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، خصوصاً مجله‌ای تحت همین عنوان است که در قرن بیستم منتشر می‌شد و البته کمی حالت دلهره‌آور نیز به آن اضافه شد. همچنین تعدادی از جملات این مجموعه از روی کتاب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، نوشته رابرت چمبرز نوشته شده و حتی بعضی از دیالوگ‌ها مستقیماً از آثار نویسندگانی چون توماس لیگوتی الهام گرفته شده‌اند. نویسنده و خالق اصلی مجموعه کارآگاه واقعی، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 طی مصاحبه‌ای با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خود نیز این‌گونه الهام گرفتن‌های قسمت‌هایی از داستانش را تأیید کرده‌است

بازیگران اصلی
وی شخصیتی درون‌نگر داشته و هیچ دوست و آشنای شناخته‌شده‌ای ندارد. پس از مرگ دخترش در ۲ سالگی و از هم پاشیدن ازدواجش، دید او نسبت به جهان مطلقاً به پوچی گراییده است. کول به دلیل آسیب‌های روحی و عصبی بسیار از داروها و افیون‌های مختلفی استفاده می‌کند. شخصیت‌پردازی وی به گونه‌ای بوده‌است که حالت تضاد بین وی به عنوان یک فرد تگزاسی و محیط بیگانه لوئیزیانا برای بیننده تداعی شود.
هارت خود را فردی منظم و پلیسی معمولی توصیف می‌کند. وی متأهل بوده و دو دختر نیز دارد اما به دلیل خیانت وی و مشکلات فرزندانش، زندگی زناشویی‌اش از هم پاشیده می‌شود. وی در ابتدا با رفتارهای عجیب کول مشکل داشته و به دفعات تلاش می‌کند تا در وی تغییر ایجاد نماید.
وی در ابتدا همسر مارتی بوده اما پس از خیانت وی از او جدا می‌شود.
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
     در نقش کارآگاه مینارد گیلبو

• دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
     در نقش کارآگاه توماس پاپا

دوستان من خودم این سریال رو ندیدم ولی گویا سریال تحسین شده ای هست. اگر کسی دیده یا میدونه لطف کنه و اطلاعاتی رو در موردش بزاره 4

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

گل پونه های دشت لندنممممم
جان مانده است تنهاااای تنهاااا
جان مانده است تنهای تنها میان سد تایمز ها 
مری جاااان ،تنهای تنهااااا
شرلوکیان ،استنتاج ها آتشمممم زد آتشم زد.‌..
میمانیم منتظر فصل ۵ را ... مری جان فصل ۵ رااا ، فصل ۵ رااا
(عاشق با ریتم خوندنتونم 21 )
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، شرل
[تصویر:  i-1-3723_theusualsuspects-wp2.jpg]
"مظنونین همیشگی" ساخت 1995 و به کارگردانی برایان سینگر، از اون جنایی هاست که شاید زیاد صحنه اکشن توش نبینید اما روند داستان که بخش زیادیش به صورت فلاش بک و توسط کوین اسپیسی روایت می‌شه، بسیار جذاب و طوری هست که کاملا بیننده رو درگیر می‌کنه و البته کمی تا قسمتی هم گیج و سردرگم! 
بزارید از اول شروع کنم، داستان از پنج‌نفر شروع می‌شه که دستگیر شدن و توی زندان همدیگه رو ملاقات می‌کنن و بعد از اینکه با مهارت‌های همدیگه آشنا می‌شن، تصمیم می‌گیرن دست به یه سرقت بزرگ بزنن. یه وکیل از طرف یه آدم مرموزی به نام "کازار شوزه" میاد و به اینا یه ماموریت می‌ده. این پنج نابغه(!) اولش قبول نمی‌کنن و سردسته‌شون، یه پلیس سابق فاسد که چندباری تاحالا مرگ خودشو جعل کرده، به وکیل که اسمش کوبایاشی هست می‌گه: "یه دلیل برام بیار که الآن نکشمت!" و جواب وکیل: "یه هدیه از کازار شوزه" که این هدیه چیزی نیست جز تمام سوابق کیفری و پرونده‌های این پنج نفر از وقتی تو شکم مامانشون بودن تاحالا! 21 اما داستان به همینجا ختم نمی‌شه و کشتی که قراره ازش سرقت بشه منفجر می‌شه و می‌ره رو هوا! 
اگر فکر می‌کنید داستان به همینجا ختم می‌شه قطعا در اشتباه هستید! برایان سینگر درست تا لحظه قبل از تیتراژ جلوی صفحه هر وسیله‌ای که باهاش دارید فیلم رو می‌بینید رول پلاکتون می‌کنه! غافلگیری بعد از پایان فیلم حسی هست که قطعا خودتون باید تجربه‌ش کنید و بعد از پایان فیلم گیج و منگ انقدر مثل سیامک انصاری به صفحه خیره بشید تا اینکه CPU مغزتون بسوزه! 21 21
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 (خطر اسپویل)
پ.ن: اولین مطلب که نقد فیلم هست، اسپویل نداره اما بقیه‌ش چرا!! با احتیاط بخونید!
پ.ن2: خودم حال نداشتم کامل بخونمش قضاوت با خودتون!! 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، شرل ، Milad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد