سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

صندلی داغ ! "golden heart" روی صندلی مینشیند
(2018/08/07، 10:48 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جهت بالا اومدن تاپیک11
ایول اقا میلاد چ عجب ی رخی نشون دادی21و اینکه الان خلاقیتته ک رنگی نوشتی؟؟؟هر چی هس خیلی خلاقانه بود بقیه هم همین کارو کنن خوبه

1. به یکی توی انجمن بدون اینکه اسمشو ذکر کنی یه جمله محبت آمیـــــز بگو. نمیدونم چرا ولی داره ازت خوشم میاد12محبت آمیز بود مگه نه 4
  2. دوست داری از بین بچه های انجمن کیا رو توی دنیای واقعی ببینی؟خوب خیلیامثلا فازی و خود شما و مستر بندیکت و مهدی21البته احتمالا بخوره تو ذوقم:/اگه هندزفری رو بزاره تو گوشش و بره:/21
    و فاطیما مثلا و نارومی و خیلیا راستش 4 رند هم خیلی دوست دارم از نزدیک ببینم 4
  3. تابحال از رفتار کسی توی انجمن رنجیدی؟ چه رفتاری بوده؟اره از خود شما و مستر بندیکت چون چند بار براتون یادداشت گذاشتم ولی جوابی ندادین خوب من ناراحت میشم دیگه:/یا مثلا ب مالی هوپر ده بار سلام کردم تا جوابمو داد12اینم بگم اولیویا هیچ ربطی ب اون تاپیک نداره2124
  4. پنج تا تاپیک موردعلاقت توی انجمن؟مدل موهای شرلوک تاپیک این چیه تو چشاش خودم  4 دیالوگ های شرلوکی خوابای شرلوکی اگه شرلوک دختر میبود
  5. بنظرت چه کسی میتونه به عنوان «کارآگاه منتخب» توی انجمن انتخاب بشه (بجز خودت)قطعا خودم21نمیدونم واقعا21ولی خودم فعلا نیستم21
    پیروز و پاینده و موفق باشی مرسی ک سوال پرسیدی^^خوشحالم کردین^^

(2018/08/08، 12:34 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
51-بین 5 میلیون دلار پول برای استفاده شخصی و 100 میلیون دلار برای خرج جهت امور خیریه و کمک به نیازمندان کدومو انتخاب می‌کنی؟نمیدونم اگه مثلا نصف نصف بود خیلی خوب میشد
52-فرض کن بچه داری و همسر و بچه‌تو گروگان گرفتن. یه سیب رو بالای سر بچه‌ت بزارن و یه تفنگ بهت بدن و بگن یا سیب رو بزن یا شوهرتو می‌کشیم. در چنین موقعیتی چه می‌کنی؟خوب سیبومیزنم دیگه چ میشه کرد:/
53-فکر کن نتونستی بی‌گناهی‌ات رو تو یه پرونده ثابت کنی و الآن حبس ابد خورده بهت. در این موقعیت اگر راهی غیرقانونی برای فرارت پیدا بشه و هیچکس هم نفهمه از این موقعیت استفاده می‌کنی؟ (مثل فرار کردن یا خریدن یه شاهد دروغین  یا هر راه دیگه‌ای که به ذهنت می‌رسه!)عاره اگه کسی نفهمه چرا ک نه
54-اگر بهترین دوستتو بالای سر یه جسد غرق در خون با چاقو ببینی واکنشت چیه؟شوکه میشم:/باهاش حرف میزنم شاید کار خودش نباشه خو:/درکل زود قضاوتش نمیکنم
55-اگر بفهمی یکی از نزدیکانت که بهش اطمینان صد درصدی داری یه خلاف سنگین می‌کنه لوش می‌دی یا نه؟ اگر لوش ندی چیکار می‌کنی؟ به شخص دیگه‌ای میگی یا خودتو به نفهمی می‌زنی؟بستگی داره خلافش چی باشه ولی احتمال زیاد لوش میدم
56-فرق کشتن سوسک با کشتن پروانه چیه؟ اگر فرقی ندارن پس چرا سوسک می‌کشیم عذاب وجدان نمی‌گیریم؟ مگه اونم موجود زنده نیست؟عجب سوالایی میپرسیا12نه من سوسک ک میکشم عضاب وجدان نمیگیرم ولی اگه ی پروانه بمیره افسردگی میگیرم بعد جسدشو میذارم تو کلکسیون حیوون خشکام 4
57-چرا وقتی خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است؟ (جدی!)وای خداااااا:/نمیدونم بابا21
58-انتخاب کن:
-پیتزا یا ته دیگ ماکارونی 21 ؟پیتزا 4
-فیلم سینمایی یا سریال؟سینمایی کیفیتش بیشتره
-هدفون یا بلندگوی خفن بیس دار؟هدفون:/
-موی بلند یا کوتاه؟ (برای پسر)بلند 4
-همون سوال (برای دختر)الان ب موی کوتاه علاقه مندم ولی همین سوالو ی ماه دیگه بپرسی اون یکی رو میگم 4
-دماغ فابریکی یا عملی 21 ؟اولی:/
59-توی دوراهی گیر کردی؟ تعریف کن.خوب اونی ک الان یادم میاد خیلی خصوصیه نمیتونم بگم 4 21
60-زندگی رو به یه چیزی تشبیه کن.خوب بزار فکر کنم:/بعدا تو پروفت میگم الان چیزی مد نظرم نیس
61-اگر قرار بود چیزی غیر از انسان باشی (زنده یا غیر زنده) دوست داشتی چی باشی و چرا؟عقاب شاید سخت باشه ولی قدرتمندی 4
62-خودتو به یه ساز تشبیه کن و دلیلشو بگو.دلیلشو نمیدونم شاید ب خواطر علاقمه بهش ویالون
خوب بریم سراغ چرندیات الوقایع 21
63-چرا لوگوی لینوکس پنگوئنه 21 ؟(از خلاقیتت استفاده کن 4 )بعدا بت میگم خلاقیتم نمیاد21
64-هنوز نمی‌دونی جیم مارشال که بود و چه کرد 21 ؟نه والا
65-چرا لوگوی اپل سیب گاز زده‌ست؟ (بازم از خلاقیتت استفاده کن!)بعدا تایمم داره تموم میشههههه
66-چرا لوگوی نایک یه تیک خالیه؟خالی نیس توش سفیده
67-چرا موتزارت سیبیل نداشت 24 ؟کی هس؟؟؟
68-چرا نیچه سیبیلش اونجوری بود 24 ؟اینا کین خو12
69-چرا کمونیست‌ها همه سیبیلاشون شبیه استالینه 21 ؟اینو از مامانم بپرس:/
70-به عشق در یک نگاه اعتقاد داری 4 ؟نه بابا:/من ک اینطوری نبودم
71-باز بیام 12 ؟
باشه البته اگه دیگه صندلی داغم تموم نشده باشه:/
رنگی نوشتم خوبه 4 ؟؟؟

(2018/08/07، 03:19 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ازای چی حاضری هنر رو کاملا کنار بزاری؟
عه ببخشید تورو ندیدم12
در ازای هیچی:/مثلا ب نظرت خدا با من معامله میکنه سر بهشت رفتن؟؟؟ 39
resim
اصلا هم نفهمیدم نصفشونو پیچوندی 5
ما که رفتیم ولی این رسم جواب دادن به سوالای صندلی داغ نیست 22
خو بگو جواب نمی‌دم هم خیال خودتو راحت کن هم خیال منو
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
فازی جان بیا فک کنم دیگه تایمش تموم شد
resim
(2018/08/08، 10:57 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا هم نفهمیدم نصفشونو پیچوندی 5
ما که رفتیم ولی این رسم جواب دادن به سوالای صندلی داغ نیست 22
خو بگو جواب نمی‌دم هم خیال خودتو راحت کن هم خیال منو

ببخشید-_-
resim
اون بنده خدایی هم که پستا رو دست کاری کرده خودش بیاد درستشون کنه-_-
resim
ممنون از همه دوستانی که سوال پرسیدن و جذابیت برنامه رو افزایش دادن resim resim

تشکر ویژه از خود golden heart عزیز که به خوبی سوالات رو جواب داد resimresim 

تاپیک بسته شد
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد