سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

صندلی داغ ! "golden heart" روی صندلی مینشیند
با نام و یاد خدا برنامه رو اجرا میکنیمresimresim

لطفا تمام تلاشتون رو بکنید و اصلا دلسوزی نکیند چون وقتی شما هم روی این صندلی باشید کسی براتون دلسوزی نخواهد کرد resim resim

از امروز به مدت چهار روز "golden heart" روی صندلی خواهد بود  resim

لطفا سوالاتتون رو زیر هم بنویسین یا براشون شماره بذارین تا وقتی جواب داده میشن معلوم باشه چی به چیه resim 

مهمان عزیز روی صندلی! شما هم لطفا با یه رنگ متفاوتی به سوالا جواب بده که معلوم باشه چی به چیه resim resim 

برای شرکت در برنامه به عنوان مهمان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 کلیک کنید
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
گلدددننننن 21 21 21
ای جاااانننننن اولین سوالا مال خودمه یکم صبر کن
هی . کی میدونه ...؟
آخ جوننننننن بالاخره شروع شد+-+
همه مشارکت کننا سوالای سختم نپرسین12
resim
نظر کلیت راجع به من :
خوبیای من :
بدیای من :
چه چیزی تو من ناراحتت میکنه ؟
چه رفتاریو باید ترک کنم به نظرت ؟
چه چیزی تو من باعث میشه بخندی ؟ (خنده ی خوباااا نه تمسخر resim )
چه چیزی تو من باعث میشه خوشحال بشی ؟
5 تا از خصوصیات اخلاقی که از صحبت باهام فهمیدیو بگو
نظرت از لحاظ روانشناسی راجع بهم ؟
یه رفتار احمقانم ؟
دوتا از بهترین دوستات تو این انجمن ؟
حالا یکی از افراد بالا رو انتخاب کن و راجع بهش به همون سوالات ک پایین مینویسم جواب ده که آن به.
نظر کلیت راجع بهش:
خوبیای اون :
بدیای اون :
چه چیزی تو اون ناراحتت میکنه ؟
چه رفتاریو باید ترک کنه به نظرت ؟
چه چیزی تو اون باعث میشه بخندی ؟ (خنده ی خوباااا نه تمسخر resim )
چه چیزی تو اون باعث میشه خوشحال بشی ؟
5 تا از خصوصیات اخلاقی که از صحبت باهاش فهمیدیو بگو
نظرت از لحاظ روانشناسی راجع بهش ؟
یه رفتار احمقانش ؟
چطوری با انجمن اشنا شدی ؟
اعضای خونوادتو نام ببر و بگو با کدوم بیشتر جوری و با کدوم کمتر .
بدترین و غم انگیزترین خاطره زندگیت .
کار یا رفتاری ک تو زندگیت خیلی تاثیر گذاشته باشه .
یه بیت شعر که خیلی دوستش داری . 
از کدوم شعره ؟
از کدوم شاعر ؟
برداشتت ازش ؟
چجوری اولین بار خوندیش ؟

سرگرمی توی واقعیت
عصبی یا اروم
رفتاری ک باعث میشه خیلیییی عصبانی بشی
وقتی خیلییی عصبانی میشی چ میکنی
تا حالا ب کشتن آدما یا خودت فک کردی ؟ اگه اره چ کسی و چجوری
فردی ک تو انجمن ازش خوشت نمیاد
بزرگترین گناهت 
خودتو میشناسی ؟
خودنمایی ؟
تو مدرسه به چی معروفی ؟ اکثر افراد میشناسنت ؟ اگه آره چرا ؟
تو کلاس به چی معروفی ؟ (ی مورد خوب و ی مورد بد)
شایعه راجع بهت درست کردن تاحالا ؟ اگه آره چی ؟
مطمئن باش بازم میام با سوالای شخصی تر 21
هی . کی میدونه ...؟
خوب خوب ببین کی اینجاست! 16 گذر پوست و غیره و ذلک 4
1-تعریفت از عشق چیه؟
2-فرض کن ازدواج کردی و همسرت خلبانه و خودت کمک خلبان. موتور سمت چپ هواپیما آتیش می‌گیره و همسرت می‌گه ما دو راه داریم یا خودمون با چتر نجات بپریم پایین و بقیه رو بی‌خیال شیم (که 100% زنده میمونیم) یا اینکه تلاش کنیم هواپیما رو از سقوط حتمی نجات بدیم (که احتمال موفقیت 50% هست). کدوم راه رو انتخاب می‌کنی؟
3-اگر کسی رو دوست داشته باشی چیکار می‌کنی؟ باهاش حرف می‌زنی؟ سعی می‌کنی با نگاه بفهمونی یا شخص دیگه‌ای رو واسطه کنی؟
4-حالا اگر بفهمی کسی تو رو دوست داره واکنشت چیه resim ؟
5-اگر اون شخص یکی از بچه‌های انجمن باشه resim ؟
6-به نطرت اثبات وجود عشق که من تو صندلی داغم با استفاده از اصل عدم قطعیت هایزنبرگ و نسبیت انیشتین انجام دادم چقدر درسته resim ؟
7-کلا آیا عاشق شدن کار خوبیست resim ؟
8-نظرت در مورد تازه عروس و دامادهای امروزی چیه resim ؟
9-عروسی می‌خوای از همسرت یا فکر می‌کنی خرج بیخوده؟
10-تا حالا خودتو تو لباس سفید توری تصور کردی resim ؟
11-از اونا هستی که اگر کسی بهت بگه دوستت دارم ناز می‌کنی ببینی طرف چند مرده حلاجه یا لپت گل می‌ندازه و می‌گی باید با خانواده‌م صحبت کنیدresim ؟
12-سوال تقریبا ثابت من: تصورت از همسر احتمالی آینده؟ (ظاهر و باطن و شغل و شخصیت و دارایی و همه چیش دیگه resim )
13-فکر می‌کنی دارم انتقام می‌گیرم؟  resim 
14-سوالام چجوری بود؟
15-عا راستی اگر بفهمی بهترین دوستت پسرا رو می‌تیغه واکنشت چیه؟
16-اگر ازدواج کنی و پنج سال بعد بفهمی کار اصلی همسرت احتکار ارز و سکه‌ست چیکار می‌کنی resim resim ؟
17-حالا نظر کلیت در مورد خودم؟
18-نظرت در مورد پروفایلم؟

این داستان ادامه دارد 19 4
بچرخ تا بسوزونیم 21
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
سلام گلدن!
از کی با شرلوک آشنا شدین؟
شرلوک جدید رو بیشتر دوست دارین یا قدیمی رو؟
کدوم یکی فصل های شرلوک رو دوست دارین؟
ایا کتاب های شرلوک رو خوندین؟
فیلم میبینید؟اگه میبینید ایرانی یا خارجی و این که بهترین فیلمی که دیدید چی بوده؟
چه نوع آهنگی گوش میدید؟ اگه با کلام اسم خواننده و اگر بی کلام اسم آهنگساز رو بفرمایید
کلاه قرمزی رو دوست دارین؟  اگر بله بفرمایید کدوم شخصیتش رو؟
بهترین استادتون در زندگی؟
چه سازی رو دوست دارین؟
بهترین بازی موبایل؟
اهل کجایید؟
دوست دارید به کجاسفر کنید؟
چه کسی رو از نزدیک ببینید خیلی خوشحال میشید؟
و این که بهترین مکان دنیا برای شما کجاست؟

پیشاپیش از جوابتون متشکرم و خسته نباشید!
(2018/08/05، 04:51 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر کلیت راجع به من :دختر کیوتی هسی و ی ناظم سخت گیر1مهربونی ولی در عین حال هر کاری ک دلت میخوادو میکنی21
خوبیای من :مهربونی 
بدیای من :سخت گیری و کوتاه نمیای
چه چیزی تو من ناراحتت میکنه ؟اینکه باهات راحتم ولی مثلا بعضی کارات ب عنوان ی ناظم باعث میشه محدودمو باهات حفظ کنم
چه رفتاریو باید ترک کنم به نظرت ؟سخت گیر نباش اینقدر12
چه چیزی تو من باعث میشه بخندی ؟ (خنده ی خوباااا نه تمسخر resim )باورت میشه نمیدونم:/
چه چیزی تو من باعث میشه خوشحال بشی ؟مهربونی
5 تا از خصوصیات اخلاقی که از صحبت باهام فهمیدیو بگو مهربون:/سخت گیر وای گفتم دیگههههه
نظرت از لحاظ روانشناسی راجع بهم ؟دارم تازه شکنجه کشیدنو درک میکنم21
یه رفتار احمقانم ؟هیچی
دوتا از بهترین دوستات تو این انجمن ؟خیلیا همه کسایی ک تو فهرست دوستانم هستن و ب خصوص فازی
حالا یکی از افراد بالا رو انتخاب کن و راجع بهش به همون سوالات ک پایین مینویسم جواب ده که آن به.
نظر کلیت راجع بهش:فازی:خیلی شاده ینی سعی میکنه ک باشه ولی سخت غم رو ب خودش راه میده
خوبیای اون :مهربونههه و بهم روحیه میده
بدیای اون : جدیدا حس میکنم سخت باهام حرف میزنه و اینکه هر موقع شروع میکنم از بدبختیام میگم فقط نگام میکنه و انگار اصلا دوس نداره درک کنه
چه چیزی تو اون ناراحتت میکنه ؟همونی ک اون بالا گفتم و اینکه من چهار بار خوابشودیدم ولی چرا اون خوابمو نمیبینه؟21
چه رفتاریو باید ترک کنه به نظرت ؟هیچی عالیه
چه چیزی تو اون باعث میشه بخندی ؟ (خنده ی خوباااا نه تمسخر resim )خاله خرسی ک هیچ وقت نفهمیدم چیه21
چه چیزی تو اون باعث میشه خوشحال بشی ؟اینکه اینقدر شاده بر خلاف من
5 تا از خصوصیات اخلاقی که از صحبت باهاش فهمیدیو بگو مهربون شاد شوخ و اینکه ی انتقاد هم دارم اینقدر ایموجی نفرس فازی حرف بزن21
نظرت از لحاظ روانشناسی راجع بهش ؟برو بابا روانشناسی کیلو چنده12
یه رفتار احمقانش ؟اینکه ب من گف چهار شنبه بیا ولی خودش پنج شنبه اومد:/
چطوری با انجمن اشنا شدی ؟قبلا میدونستم همچین جایی هس ولی ثبت نامم رو برا فازی کردم ینی در واقع اگه اون نبود منم اینجا نبودم
اعضای خونوادتو نام ببر و بگو با کدوم بیشتر جوری و با کدوم کمتر .مامان بابا خودم با بابام اصلا قبلا شاید یکم ولی حالا ب هیچ وجه مامان هم ب نسبت بابام بیشتر ولی اونم نه خودم میمونم ک هیچ نظری راجب خودم ندارم
بدترین و غم انگیزترین خاطره زندگیت .شخصیه یکم 
کار یا رفتاری ک تو زندگیت خیلی تاثیر گذاشته باشه .نقاشی کشیدن
یه بیت شعر که خیلی دوستش داری . آهنگه 
از خدا میخوام روزات بگذره خوش حالو راحت از ته دلم زندگیو با عشق میخوام واست
از کدوم شعره ؟ینی چی؟؟
از کدوم شاعر ؟زانیار خسروی بدون تو
برداشتت ازش ؟زیباست
چجوری اولین بار خوندیش ؟گوش دادم ینی خوب منظورتو نمیفهمم ولی آهنگشو داییم بم معرفی کرد

سرگرمی توی واقعیت فیلم دیدن نقاشی کشیدن 
عصبی یا اروم عصبی12
رفتاری ک باعث میشه خیلیییی عصبانی بشی بعضیا با اعتماد ب نفس بالا شرو ور میگن و اینکه وقتی یکی بعد مدت ها ی انتقاد میکنه همه یهو حزب باد میشن و خود واقعیشونو رو میکنن
وقتی خیلییی عصبانی میشی چ میکنی با طرف بحث میکنم بعد هم میرم ی گوشه میریزم تو خودم
تا حالا ب کشتن آدما یا خودت فک کردی ؟اگه اره چ کسی و چجوری خودمو عاره سر امتحانای ترم تو مدرسه با پلاستیک فریزر21
فردی ک تو انجمن ازش خوشت نمیاد نمیگم
بزرگترین گناهت بی اجازه ی فیلمی رو دیدم ک نباید میدیدم و کسی هم نفهمید خداروشکر
خودتو میشناسی ؟نه زیاد
خودنمایی ؟خودم نه ولی ی درونی دارم ک واقعا دنبال این کاره وحشتناک خود کشی هام هم از این موضوع تقریبا نشات میگیرع
تو مدرسه به چی معروفی ؟ اکثر افراد میشناسنت ؟ اگه آره چرا ؟ب اسکل اکیپ:/
بین دوستام نمیدونم اکثر شایدم خیلی تو مدرسه اسکل بازی در میارم با دوستام و من سردسته شونم شاید بخواطر این منو بشناسن یا مثلا نفر اول تا سوم مدرسه رو بیلبورد یا اینکه شاید اسمم تو بروبچه های اول تا سوم آزمون پیشرفت تحصیلی بوده بشناسنم 
نارومی یادم اومد ی معاون پرورشی داریم هر دفه میبینمش یاد ترامپ میوفتم من خیلی باهاش کل مینداختم ب خواهر این هم همه منو میشناختن اونم خیلی اذیتم میکرد حتی انظباتم رو هم کم کرد و مدیر و ناظم رو هم بهم بدبین کرده بود ولی اینقدر اذیتشکردم ک بالاخره کوتاه اومد و از مدرسه رفت21
تو کلاس به چی معروفی ؟ (ی مورد خوب و ی مورد بد)زیاد لغب گذار نیستیم ما ولی غزی صدام میکنن اگه هم از نظر خصوصیات اخلاقی میگی مورد خوبش اینه ک اصولا شاگرد سومم و بدش هم نمیدونم واقعا شاید بعضیا از اینکه اینقدر از فیلم حرف میزنم خوششون نیاد
شایعه راجع بهت درست کردن تاحالا ؟ اگه آره چی ؟نمیدونم فک نمیکنم ولی ی داستانی بود کلاس پنجم برا یکی از دوستان نقاشی میکشیدم بعدا فهمیدم نقاشی های منو جای کار خودش میده ب معلم نقاشی مون و نمره میگیره الان میگی چ ربطی داشت خودمم نمیدونم12
مطمئن باش بازم میام با سوالای شخصی تر 21
اینقدر زیاد نپرس میترسم نتونم جواب بدم

(2018/08/05، 04:54 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب خوب ببین کی اینجاست! 16 گذر پوست و غیره و ذلک 4
1-تعریفت از عشق چیه؟چمیدونم تعریف نداره ولی همه میگن همه جا مثل بهشت میشه و از این دست مزخرفات رو قبول ندارم 
2-فرض کن ازدواج کردی و همسرت خلبانه و خودت کمک خلبان. موتور سمت چپ هواپیما آتیش می‌گیره و همسرت می‌گه ما دو راه داریم یا خودمون با چتر نجات بپریم پایین و بقیه رو بی‌خیال شیم (که 100% زنده میمونیم) یا اینکه تلاش کنیم هواپیما رو از سقوط حتمی نجات بدیم (که احتمال موفقیت 50% هست). کدوم راه رو انتخاب می‌کنی؟نجات بدم هواپیما رو البته نظر اونم مهمه21
3-اگر کسی رو دوست داشته باشی چیکار می‌کنی؟ میرم بهش میگم ی طوری
باهاش حرف می‌زنی؟ سعی می‌کنی با نگاه بفهمونی یا شخص دیگه‌ای رو واسطه کنی؟خودم بهش میگم سعی میکنم کاری کنم ک باهام راحت تر باشه و البته هیچ وقت یهو نمیگم وای من عاشقت شدم سعی میکنم باهاش مچ شم غیر مستقیم
4-حالا اگر بفهمی کسی تو رو دوست داره واکنشت چیه resim ؟خیلی خوشحال میشم21بستگی داره کی باشه و واقعا متوجه شم دوسم داره
5-اگر اون شخص یکی از بچه‌های انجمن باشه resim ؟دوس دارم اتفاقا ولی کم پیش میاد بدون اینکه ببینت عاشقت شه:/
6-به نطرت اثبات وجود عشق که من تو صندلی داغم با استفاده از اصل عدم قطعیت هایزنبرگ و نسبیت انیشتین انجام دادم چقدر درسته resim ؟:|
7-کلا آیا عاشق شدن کار خوبیست resim ؟نمیدونم ولی اگه واقعی باشه من نگه هش میدارم و ب هیچ وجه از دستش نمیدم ولی حالا ک فک میکنم عاره خوبه اگه مثلا مث من باشه طرف چون وقتی عاشق یکی هسی ک دستتم بهش نمیرسه عاشق هیچکی دیگه نمیشی و این ب نظرم یکی از بهترین خوبی هاشه
8-نظرت در مورد تازه عروس و دامادهای امروزی چیه resim ؟خیلی لوسن:/
9-عروسی می‌خوای از همسرت یا فکر می‌کنی خرج بیخوده؟من فعلا قصد ازدواج ندارم و بهش فکر نمیکنم  4
10-تا حالا خودتو تو لباس سفید توری تصور کردی resim ؟بسه دیگه حالم بد شد:://نه بدم میاد از هرچی پسره البته ب جز بن
11-از اونا هستی که اگر کسی بهت بگه دوستت دارم ناز می‌کنی ببینی طرف چند مرده حلاجه یا لپت گل می‌ندازه و می‌گی باید با خانواده‌م صحبت کنیدresim ؟بستگی داره کی باشه ولی اگ جدی باشه باید با خانواده صحبت کنه
12-سوال تقریبا ثابت من: تصورت از همسر احتمالی آینده؟ (ظاهر و باطن و شغل و شخصیت و دارایی و همه چیش دیگه resim )ببین داییم قراره عضو شه ترو خدا ب من رحم کن با این سولات21
هیچ تصوری ندارم ولی شغلش قراره یا فیلم ساز معروفی باشه یا انیمیشن ساز یا بازی ساز مث آینده خودم داراییش هم باید در حد خودمون باشه دیگه:/

13-فکر می‌کنی دارم انتقام می‌گیرم؟  resim نه کاری نکردم ک انتقام بگیری21
14-سوالام چجوری بود؟زیاد از عشقو این چیزا نپرس جون من
15-عا راستی اگر بفهمی بهترین دوستت پسرا رو می‌تیغه واکنشت چیه؟میتیغه ینی چی؟؟12خودت فهمیدی ک؟؟؟21
16-اگر ازدواج کنی و پنج سال بعد بفهمی کار اصلی همسرت احتکار ارز و سکه‌ست چیکار می‌کنی resim resim ؟:|
17-حالا نظر کلیت در مورد خودم؟خیلی شوخی و استعداد هم داری گیتار زدنت هم خوبه ولی باید بیشتر کار کنی و اینکه حس میکنم ی کم بی جنبه ای12
18-نظرت در مورد پروفایلم؟لابد خوشت میاد از رابرت دیگه اها پروفت طنزشو بیشتر کن1

این داستان ادامه دارد 19 4
بچرخ تا بسوزونیم 21کم بپرسین تایمم جوابم کرده

(2018/08/05، 05:06 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام گلدن!
از کی با شرلوک آشنا شدین؟۹۵/۱/۲۰حدودا
شرلوک جدید رو بیشتر دوست دارین یا قدیمی رو؟قطعا جدید بن عشقمه
کدوم یکی فصل های شرلوک رو دوست دارین؟فصل چهار
ایا کتاب های شرلوک رو خوندین؟لعنتی اینقدر کتابی حرف نزن2121فقط ی دونه سگ های بسکرویلو
فیلم میبینید؟اگه میبینید ایرانی یا خارجی و این که بهترین فیلمی که دیدید چی بوده؟خارجی ایرانی اصلا نمی بینم و خیلی زیادن مثلا بخشنده یا جزیره ک باعث شد تصمیم بگیرم فیلم ساز شم یا مثل بهشت یا سارو یا دنگال یا دکتر استرنج بعدا لیستمو میارم کامل بهت میگم
چه نوع آهنگی گوش میدید؟ اگه با کلام اسم خواننده و اگر بی کلام اسم آهنگساز رو بفرمایید بیکلام خیلی دوس دارم با کلام هم بد نیس ولی اسمشونو بلد نیستم12مثلا آهنگای پازل بندو دوس دارم ولی زیاد حرفعی نیستم تو این داستان و دریم ایت پاسیبل هم خیلییییی قشنگه
کلاه قرمزی رو دوست دارین؟  اگر بله بفرمایید کدوم شخصیتش رو؟نه قبلا عاره ولی الان نه پسر خاله رو دوس دارم
بهترین استادتون در زندگی؟معلم شیشم خانوم شاهچراغ و استاد طراحیم خانوم حکیمی1
چه سازی رو دوست دارین؟ویالون عاشقشم
بهترین بازی موبایل؟ساب وی21
اهل کجایید؟سمنان ریز ترش دامغانی هستم ولی تهران ب دنیا اومدم و نه سال اونجا بودم
دوست دارید به کجاسفر کنید؟لندن
چه کسی رو از نزدیک ببینید خیلی خوشحال میشید؟بندیکت رو خیلی مارتین و آماندا در مرحله دوم و فازی و بروبچه های انجمن و کریستوفر نولان 4
و این که بهترین مکان دنیا برای شما کجاست؟
لندن شاید 

پیشاپیش از جوابتون متشکرم و خسته نباشید!
resim
با ی رنگ دیگه جواب بده کاکو
اگ سختت نیست
resim 
1-دوسداری چجوری بمیری؟
2-بزرگترین آرزوت؟
3-اسم و فامیل و جنسیت و سنت؟
4-رنگ مورد علاقت؟
5-زبان مورد علاقت؟
6-کشور مورد علاقت؟
سوال طولانی بپرسم؟
ببینید کی امده؟؟؟ 21
غزاله کرمونی امدهعهعععععع 24
خب اماده ای دختر بلا 19
۱:جرا انقدر بندیکت رو دوست داری؟؟
۲:به این اندیشه ی بودایی که میگه ما پس از مرگ دوباره در جسم دیگه ای حلول می کنیم اعتقاد داری یا نه؟؟
اگه داری دویت داری توی زندگی بعدیت کی باشی؟
۳:از همه بیشتر توی انجمن کی رو دوست داری ضایع کنی؟
۴:متولد چه روز و چه ماهی و چه سالی هستی؟
۵: به این که دنیا دار مکافاته اعتقاد داری؟
۶:کتاب الیور توییست و ارزو های بزرگ رو خوندی؟؟
اگه خوندی کدوم رو ترجیح میدی؟؟
فعلا همینااا  4
خیلی دختر خوبی هستی میدونستی؟؟ 8
همین طوری مهربون بمون
به امید دیدار
گل پونه های دشت لندنممممم
جان مانده است تنهاااای تنهاااا
جان مانده است تنهای تنها میان سد تایمز ها 
مری جاااان ،تنهای تنهااااا
شرلوکیان ،استنتاج ها آتشمممم زد آتشم زد.‌..
میمانیم منتظر فصل ۵ را ... مری جان فصل ۵ رااا ، فصل ۵ رااا
(عاشق با ریتم خوندنتونم 21 )

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد