سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

والپیپر های تاپ سریال Sherlock
هدف از ایجاد تاپیک قرارادن والپیپر (تصاویر زمینه) برای اعضای انجمن بی خانمان هاست!
بچه ها هرچی تصویر زمینه ای که واقعاً بنظرتون قشنگ بود رو بزارید،فقط سعی کنید چندتا نکته رو در نظر بگیرید:
 1- سعی کنید اندازه عکس ها 1980*1080 یا 1280x1024 یا تو تو همین حدودا باشه چون اندازه های دیگه واقعا برای تصویر زمینه مناسب نیستن.
2- سعی کنید به جای لینک دادن از سایت های خارجی توی سایت های آپلود ایرانی مثل 8pic آپلود کنید.
3- سعی کنید بهترین هارو انتخاب کنید،برای شروع خودم پست میزارم!

منتظر فعالیتتون هستم!

[تصویر:  f1bya9p8e070s1sb8luh.jpg]
[تصویر:  opinvv69a3bl9sd2rzju.jpg]

resim

resim
The roads we walk have demons beneath, and yours have been waiting for a very long time[تصویر:  lDpyc.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط jud ، Milad ، Baudelaires ، Sherlin ، فازی - ری ، Captive ، Sherl
20 20 20

[تصویر:  95f6c6ba34ca14b01.jpg]
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Mobina.N ، Sherl
resim

resim
The roads we walk have demons beneath, and yours have been waiting for a very long time[تصویر:  lDpyc.jpg]
پاسخ
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
resim
پاسخ
resimresim
The Game is Never Over John
پاسخ
(2016/07/28، 04:15 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20 20 20

resim
میگم این عکسه مال کدوم قسمته هرچی فک می کنم یادم نمیاد
من آن تو ام مرا به من باز مده....... 
پاسخ
(2016/07/31، 10:14 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/07/28، 04:15 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20 20 20

resim
این یکی از عکساییه که قبل از فصل سه بیرون اومد.
پاسخ
(2016/07/31، 10:26 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/07/31، 10:14 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20 20 20

resim
این یکی از عکساییه که قبل از فصل سه بیرون اومد.
آدمو خورد میکنه
The Game is Never Over John
پاسخ
(2016/07/27، 07:21 PM)HalfBloodPrince نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هدف از ایجاد تاپیک قرارادن والپیپر (تصاویر زمینه) برای اعضای انجمن بی خانمان هاست!
بچه ها هرچی تصویر زمینه ای که واقعاً بنظرتون قشنگ بود رو بزارید،فقط سعی کنید چندتا نکته رو در نظر بگیرید:
 1- سعی کنید اندازه عکس ها 1980*1080 یا 1280x1024 یا تو تو همین حدودا باشه چون اندازه های دیگه واقعا برای تصویر زمینه مناسب نیستن.
2- سعی کنید به جای لینک دادن از سایت های خارجی توی سایت های آپلود ایرانی مثل 8pic آپلود کنید.
3- سعی کنید بهترین هارو انتخاب کنید،برای شروع خودم پست میزارم!

منتظر فعالیتتون هستم!

[تصویر:  f1bya9p8e070s1sb8luh.jpg]
[تصویر:  opinvv69a3bl9sd2rzju.jpg]

resim

resim

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد