سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

سلام شرلوک!
Wink 
سلام!
بیاید فرض کنیم که در حال حاضر شرلوک هلمز واقعا وجود داره و واقعیه و در خیابان بیکر و در خانه 221B هست. از قضا، ما هم همین الان داخل هواپیما برای رفتن به لندن و خیابان بیکر هستیم... خب رسیدیم! اگه همین الان این افراد رو از نزدیک در خیابان بیکر ببینید عکس العملتون و اولین حرفی که بهشون میزنید چیه؟
شرلوک
جان
موریارتی
مالی
مری
خانم هادسون
مایکرافت
لستراید
مگنوسن
یوروس
اندرسون
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/08/04، 03:58 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام!
بیاید فرض کنیم که در حال حاضر شرلوک هلمز واقعا وجود داره و واقعیه و در خیابان بیکر و در خانه 221B هست. از قضا، ما هم همین الان داخل هواپیما برای رفتن به لندن و خیابان بیکر هستیم... خب رسیدیم! اگه همین الان این افراد رو از نزدیک در خیابان بیکر ببینید عکس العملتون و اولین حرفی که بهشون میزنید چیه؟
شرلوکاز کنارش رد می شدم 4
[quote pid='28821' dateline='1533378534']
جان سلام جان واتسون ساکن 221B
موریارتی Miss me?
مالی احتمالا به خودش حرفی نمی زنم فقط یکی می زنم تو گوش شرلوک و می گم Why can't you see you belong with she 
مریMiss you 
خانم هادسون   شما خدمتکارشون نیستید خانم هادسون 
مایکرافت نمی دونم واقعا شاید بخش god save the quin از سرود ملی شونو بخونم 21
لستراید چطوری گاس ؟ 
مگنوسن 22
[/quote]
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
(2018/08/04، 04:21 PM)Cassiopeia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/08/04، 03:58 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام!
شرلوکاز کنارش رد می شدم 4
[quote pid='28821' dateline='1533378534']
جان سلام جان واتسون ساکن 221B
موریارتی Miss me?
مالی احتمالا به خودش حرفی نمی زنم فقط یکی می زنم تو گوش شرلوک و می گم Why can't you see you belong with she 
مریMiss you 
خانم هادسون   شما خدمتکارشون نیستید خانم هادسون 
مایکرافت نمی دونم واقعا شاید بخش god save the quin از سرود ملی شونو بخونم 21
لستراید چطوری گاس ؟ 
مگنوسن 22

[/quote]

آخی... بیچاره شرلوک 21
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
سلام!
شرلوک:مرا بیاستنتاج 
جان :تو چی میکشی از دست شرلوک
موریارتی:همکار نمیخوای؟
مالی :من اگه جای تو بودم تا الان عشقم به نفرت بدل شده بود
مری:هر چقدر هم کارای مردونه بکنی اخرشم یک زنی
خانم هادسون:کاش مادربزرگ من بودی
مایکرافت:چترتو از کجا خریدی؟
لستراید:خدا قوت
مگنوسن:خیلی دوست دارم به خونتون بیام و شاگردیتونو بکنم 
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
یوروس رو ننوشتی
اندرسونم
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
از شرلوک درخواست میکنم بذاره شاگردیشو بکنم
با بقیه کاری ندارم
شاید یکمم خانوم هادسون اذیت کردم
بقیه رو بعدا میگم
تمام روز میتونم ادامه بدم..............
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
سلام!
شرلوک سلاممممممممم واقعا نمی تونم واقعیشو تصور کنم:/
شرلوک:وات د فاز:/
جان این بهتره+-+ سلاممممممممم خوبی جان+-+ وبلاگت عالیه+-+ی بار بیشتر نخوندمش:/
موریارتی فرار میکنم یا ترو خدا کاری با شرلوک نداشته باش20
مالی وای مول من عاشقتم+-+شمارتو میدی گوگولی+-+
مری وای مری میمیرم برات+-+راسی میشه بگی جرا از مارتین جدا شدی؟؟؟خاستگارمه21
خانم هادسون عاخی+-+دوست دارم+-+
مایکرافت هیچ نمیگویم
لستراید سلام لستی+-+
مگنوسن یا خدا://///تو ک مرده بودییییی

مالی منو ب شرلوک میرسونه ینی؟؟؟  39
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
(2018/08/04، 05:59 PM)اشوزدنگهه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یوروس رو ننوشتی
اندرسونم

إ... اره چرا یادم رفت!؟  13 الان مینویسم
resim

“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
سلام!
شرلوک وایمیسم استنتاجشو گوش میکنم اگ جاهای شخصیشو نگف ک هیچ اگ گف منم کل بچگیشو تند تند میگم تا کف کنه 
جان باهاش دست میدم سلام میکنم و میگم نویسنده ی خوبیه
موریارتی فرار میکنم 21
مالی هیچ حرفی ندارم ... شاید .. : شرلوک ب دردت نمیخوره 
مری سلاااممممم من یکی از طرفداراتونممممممم میشه تیراندازیو بهم یاد بدین ؟
خانم هادسون سلام خانوم هادسون اجاره 221c چند ؟ 
مایکرافت حرفی ندارم باهاش فرار میکنم 21
لستراید خسته نباشی داداش . چه خبر از اسکاتلندیارد ؟
مگنوسن فرار اگین 21
یوروس ببین یوروس ... اینکه ... اینکه دیگران نمیتونن درکت کنن عالیه !!!! چرا نمیتونی ازش بر علیه اونایی ک دوسشون نداری استفاده کنی ؟ بعد فرار میکنم
اندرسون تو ی عوضی هستی . دهنتو ببند
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
سلام!
شرلوک سلام تو خوردی؟ 22
جان یه کم رو تربیت رزی کار کن 22
موریارتی تازگی ها کم پیدا شدی بلا سوخته 24
مالی  یه کم عرضه داشتی الان بچه ی دومتو با شرلوک داشتی بزرگ میکردی 22
مری دقیقا فازت چی بود پریدی جلوی گلوله؟؟؟ 22
خانم هادسون یع بار دیگه بهت گفتن خدمتکار با تیز بزنشون 22 19
مایکرافت چقدر چاق شدی 19 21
لستراید گابریل بودی دیگه نع؟؟؟؟ 7
مگنوسن میتونستی دهنتو ببندی 22  شاید واسه همین اخلاقته که زنت بات بده
یوروس ویولنتو بزن باووو
اندرسون با داناوان ازدواج کن دیگه 22  بابا به هم میاید 21
انسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، Kristen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد