سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی کتاب
اقا اینجیم میزارم 4
دانلود کالکشن هانیبال
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، EndLessCreations ، شرل
resim
خب... کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال.
بنده خودم از آن دسته آدم هایی بودم که اصلا لزومی به برنامه ریزی نمی‌دیدم و اکثر اوقات کارهام رو دقیقه نودی انجام می‌دادم و از نتیجه اش هم تا یک جایی راضی بودم، ولی خب واقعا بدون مدیریت زمان و اهداف و انتخاب ها، توی دنیایی که سیل اطلاعات به سمتت روانه اس و هر روز هزار ایده و گزینه برای سرگرم کردن بهت میده، هدفمندی و تمرکز و اصلا شناخت ما از خودمون و معنی و مقصود زندگیمون بسیار سخت میشه..
بقول نویسنده کتاب، رایدر کارول:
" ما در دورانی زندگی می‌کنیم که تکنولوژی گزینه های تقریبا بی نهایتی برای مشغول بودن به ما می‌دهد و در عین حال بیشتر از همیشه احساس حواس پرتی و انفصال از زندگی می‌کنیم. احساسی شبیه پرواز با هواپیما، می‌توانیم از پنجره دنیا را تماشا کنیم، اما هیچ ایده ای از اینکه دقیقا کجا هستیم نداریم‌. اگر خوش شانس باشیم ممکن است برای لحظه ای درخشش اقیانوس را ببینیم یا نور رعدوبرقی که ابرها را می‌شکافد به ما برسد. اما بیشتر مواقع ما مسافران نیمه‌هشیاری هستیم که داریم وقت می‌گذرانیم تا زمان پیدا شدن فرا برسد.
اگر مسیر همان مقصد باشد، پس ما باید یاد بگیریم که چطور مسافرهای بهتری باشیم. برای مسافر بهتری بودن باید بتوانیم به خودمان جهت دهیم..."

کتاب هم برای کسایی که از قبل برنامه ریزان خوب و افراد منظمی هستن، هم برای کسانی که مثل من نیاز به راهنمایی دارن و اول کارن مفید خواهد بود‌.
اصولی و درست و منعطف، نظم و هدفمندی رو آموزش میده و اینکه اصلا چرا به برنامه نیاز داریم رو به خوبی توضیح میده.
در نهایت باعث میشه توی اعمالمون و اهدافی که واسه‌امون ارزش دارن بازنگری کنیم و کنترل زندگیمون رو بهتر از قبل به‌دست بگیریم و خودآگاه تر باشیم.
این مقاله از سایت چطور برای معرفی و توضیح درباره اش:

این یکی نقد کوتاهی راجع بهشه:

و این یکی، سایت نردیشمی، برای مترجم کتابه و بخش عمده اش راجع به بولت ژورناله:
......دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
......
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis ، Alishia ، شرلوک‌هلمز ، Milad ، Rend
resim
کتاب "اجازه هست شما را بخورم؟"
همونطور که روی جلد نوشته... بررسی اخلاقی مصرف غذاهای حیوانی.
طوری نوشته شده که خوندنش سنگین نیست و خسته‌اتون نمیکنه، طولانی نیست و در عین‌ حال به اما و اگرها و تردیدهای مختلف پاسخ میده. 
نسخه الکترونیکیش رو هم فیدیبو داره.
......دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
......
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز ، Milad ، Louis
(2016/11/07، 06:43 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نام کتاب: دوزخ (Inferno)

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQx-U0iIMgMxCzymK19Q3Q...m65t3XIQ4-]

برنده جایزه بهترین کتاب سبک جنایی/ رازآلود سال 2013
اگه اهل خوندن کتابای جنایی باشین محاله تابحال اسم «دن بروان» به گوشتون نخورده باشه؛کسی که با کتاب «رمز داوینچی» به شهرت رسید. این کتاب  چهارمین دنباله ایه که رابرت لنگدن در اون حضور داره. رابرت لنگدن شخصیتیه که نوبسنده به عنوان قهرمان داستانهاش خلق کرده و استاد دانشگاه هاروارد در رشته نماد شناسییه.
در آخر باید بگم که به هیچ وجه این کتاب رو از دست ندید قلم دن بروان یه جاذبه بس عجیبی داره. همونطور که کتاب رو صفحه به صفحه ورق میزنین بیشتر درگیرش میشین و خدا رو چه دیدین شاید آخرش وقتی کتاب تموم شد به خودتون بیاین و ببینین که سه روزه غذا نخوردین!2212 
قسمتی از کتاب: چشمان لنگدن ناگهان باز شد، و از روی حیرت و شگفتی نفس سنگینی کشید. او هنوز پشت میز تحریر سیه نا نشسته بود،در حالی که سرش در میان دستهایش قرار داشت قلبش با ضربان شدیدی میکوبید.
 - چه اتفاقی داره برای من می افته؟
تصاویر زن مو نقره ای و ماسک دماغ نقره ای در ذهنش رژه میرفتند. «من زندگی هستم.من مرگ هستم» کوشید تصاویر را از ذهنش بیرون براند، ولی احساس میکرد آنها برای همیشه در آنجا سکنی گرفته اند. بر روی میز تحریر پیش رویش تصاویر دوگانه ماسک ها به او خیره شده بودند.
سیه نا به او گفته بود،حافظه تو مبهم خواهد بود. گذشته،حال و همه رویاها در هم آمیخته خواهند شد.
لنگدن احساس کرد سرش گیج میرود...

نولتون در صندلی اش عقب نشست و یک بار دیگر فیلم را به نمایش گذاشت، به این امید که تماشای دوباره آن چیزی را روشن کند. او صدای دستگاه را باز کرد و برای دیدن فیلم نه دقیقه ای آماده شد.
همچون گذشته، فیلم ویدئو با صدای نرم ریزش آب در غاری فرو رفته در زیر آب آغاز شد که نوری قرمز بر همه چیز سایه انداخته بود. دوباره دوربین از سطح روشن آب پایین رفت و کف گیج کننده غار را روشن ساخت. و یکبار دیگر نولتون همان متن را بر روی پلاکی در زیر آب خواند:
در این مکان،در این تاریخ،
جهان برای همیشه تغییر یافت.
مترجم: منیژه جلالی

خب باید بگم این نویسنده "دن براون" فوق العادس وکتاباش واقعا توش مغز به کار برده از سری نوشته هاش پیشنهاد میکنم حتما (( نشان گمشده)) رو مطالعه کنید هم جنایی هم فلسفی هم فکری و معمایی همون طوری که شرلوکییا دوست دارن.من یکی‌ازدوستام این کتاب رو سه بار پشت سرهم خوند این کتاب ارزش وقت گذاشتنو داره اعتماد کنید و بخونید.
     «ماعادت داریم که ببینیم انچه‌ را که انسان نمی فهمد به باداستهزابگیرد»
                                             . legends neverdie .
پاسخ
 سپاس شده توسط Lili Stark ، Milad ، Louis

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد