سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

فیلم و سریال با بنر
میدونی پسرا گاهی درک نمیکنن 4
Mood
resim
 سپاس شده توسط Safoura
اعوذبالله من الشیطان الرجیم 22
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
 سپاس شده توسط Dr.HR ، شرل
21 22 22 22 22 22 22
 سپاس شده توسط Dr.HR
(2018/07/27، 01:14 AM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعوذبالله من الشیطان الرجیم 22

منظورم ما دخترا بود 4
Mood
resim
همچنان اعوذ بالله من الشیطان الرجیم 22
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
 سپاس شده توسط Dr.HR
(2018/07/27، 12:16 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنان اعوذ بالله من الشیطان الرجیم 22

واه! چرا خب؟!
resim
 سپاس شده توسط Dr.HR
(2018/07/25، 04:10 AM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از ظهر سگی سگی ورژن ایرانی 
کلاشینکف
دراکولا ورژن ایرانی
مدفن کرم های شبتاب (هم انمیه اش و هم فیلم سینمایی اش)  واقعا میگی انیمه مدفن کرم های شب تاب رو؟ خیلی خوبه که... جزو بهترین انیمه هاست.. منم خیلی دوستش داشتم 20
گوی بخار(انیمه)
نیش و زنبور
 سپاس شده توسط Dr.HR ، Milad
(2018/07/28، 03:14 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/07/25، 04:10 AM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلاشینکف
دراکولا ورژن ایرانی
مدفن کرم های شبتاب (هم انمیه اش و هم فیلم سینمایی اش)  واقعا میگی انیمه مدفن کرم های شب تاب رو؟ خیلی خوبه که... جزو بهترین انیمه هاست.. منم خیلی دوستش داشتم 20
گوی بخار(انیمه)
نیش و زنبور

مدفن کرم های شب تاب ؟!؟؟!؟! 0_0 -_- یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین انیمه های زندگیم بود . دلم میخواست کلی گریه کنم پاش . نمیومد 22 شاید چون آخرش خیلی بد تموم میشه یا خیلی درامه میگی ؟
 سپاس شده توسط Dr.HR
(2018/07/28، 03:14 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلاشینکف
دراکولا ورژن ایرانی
گوی بخار(انیمه)
نیش و زنبور

خب من خودم انیمه ببین حرفه ای نیستم و تنها انیمه هایی که دیدم یکی کرم های شب تاپ و قصری در اسمان و شهر ارواح بوده. مسلما کرم های شب تاپ فوق العاده تلخ و جانسوز بود و به نظرم برای اونا هایی که انمیه دوس دارن شاید خیلی قشنگ باشه ولی برای ما هایی که گه گاهی انیمه میبینیم گزینه ی زیاد جالبی نیس 4

(2018/07/28، 09:59 AM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلاشینکف
دراکولا ورژن ایرانی
گوی بخار(انیمه)
نیش و زنبور

مدفن کرم های شب تاب ؟!؟؟!؟! 0_0 -_- یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین انیمه های زندگیم بود . دلم میخواست کلی گریه کنم پاش . نمیومد 22 شاید چون آخرش خیلی بد تموم میشه یا خیلی درامه میگی ؟
هم این که خیلی تلخه اخرش و هم اینکه  فیلم به اصطلاح سیاه ( همه چیز در بدترین شرایط ممکن بود) است.
به نظرم برای کسی که انیمه ببین نیس این گزینه باید جزو اخرین فیلم هایی باشه که میبینه. ولی به هر حال سلیقه ایه من خودم به شخصه چون شاد دوست دارم این فسلم خیلییی برام سنگین بود 21
The problems of my past 

Are my business 

But the problems of my future 

22  are my businessn too
 سپاس شده توسط Dr.HR
برا همینه من با این تاپیک مخالفم
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
 سپاس شده توسط Milad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد