سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بی شباهت
Question 
الهی به امید تو
سلام
من جوکرم یا حد اقل اینجا منو به این اسم میشناسن
نمیدونم برا شما پیش اومده یا نه ولی برا من خیلی اتفاق افتاده که من فیلمی رو برای همکلاسی تعریف کنم و اون از اون روز به بعد زوم میکنه رو حرکات و رفتار من تا یه نقطه مشترک بین منو شخصیت اصلیه فیلم پیدا کنه و از اون لحظه بهم میگه جو گیر
خب این اتفاق دقیا بعد از دیدن سریال شرلوک افتاد من برای همکلاسیم تعریف کردم و فرداش بر میگرده بهم میگه که تو داری بزور خودتو عجیب نشون میدی یا دلیل شونه نکردن موهات همون شرلوکه یا میگه ااز وقتی که شرلوک دیدی با خودت حرف میزنی
یا خدا این همه تلاش برای شباهت به شخصیت تلوزیونی اصلا غیر ممکنه
آخرین باری که من همیچین چیزی رو خواستم بعد دیدن آرکام نایت بود میخواستم مث جوکر بشم اما بیخیالش شدم
اما باید بگم که من از وقتی که یادم میاد نه موهامو مدل خاطی میدادم 
از همون اولم با خودم حرف میزدم(لااقل از وقتی که یادمه(قطعا این یه نشونه واسه پیدا کردن دیوانه هاست نه؟))
خب من از همون اول یکم فرق داشتم مثلا تو چی تو روانشناسی رنگا 
همه سیاه رنگ مرگ میدونن اما من سفید رو رنگ مرگ وسیاه رنگ زندگی میدونم
زرد رنگ  روشنایی و انزجاره
بنفش رنگ بیماریه
سبز رنگ اعتماده
خاکستری رنگ پیچونده

خلاصه حرفام اینه من نه شباهتی داشتم نه دارم و نه می خوام(دروغه میخوام شبیه باشم)داشته باشم حد اقل نه زورکی
تاحالا شده کسی بهتون اینطور گیر بده که آره داری بزور خودتو تطبیق میدی؟؟
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

"مادامی که در جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز باشند، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید ، باز لجن است "

پاسخ
 سپاس شده توسط morty ، جین مارپل ، کارآگاه مرده ، Meshkat ، Safoura ، .Yasaman. ، Arrival ، Sonia:/ ، شرل
سونیا خیلی مغروریا 22 22
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Sonia:/
ازین اتفاقا واسه ما دو تا هم زیاد می افته
یه مدتی بهمون میگفتن دوقلو های ویزلی و هی می گفتن دارین ادای اونا رو در میارین...(از من میشنوین به همکلاسی های بی جنبه نگین پاترهدین...)
بعد از وقتی که تو مدرسه قبلی گفتیم شرلوکدیم دیگه راحتمون نمیذاشتن...هی میگفتن مث شرلوک حرف میزنه...مث شرلوک لباس میپوشه...مث شرلوک موهاشو شونه میکنه(چه ربطی داره عاخه؟؟؟؟؟؟موهای ما صافه!!!!) مث شرلوک میدوه 22 22 22 22 22
کلا نگین طرفدار چه چیزی هستین صافتون میکنن 22 22
I'll Be Good
I'll Be Good
.
.
.
I Can't
پاسخ
 سپاس شده توسط جوکر ، Sonia:/
من یه عادتی دارم ک وقتی مضطرب میشم دستمو میکشم روی چونم بعد ی بار میخواستیم لایو بذاریم منم تاحالا لایو نذاشته بودم چون روشو نداشتم و این ک دوستای مجازیم ازم خوششون نیاد و ازین چیزا برای همین تا لایو رو شروع کردم دوستمو کشیدم روی چونم بعد دوستم گف خب حالا هنوز کسی نیومده تو لایو ک داری خوشگل میکنی خودتو و داری شاخ بازی درمیاری 22
اصلا کاری ندارم ک ادم با کشیدن دستش روی چونش نه شاخ میشه ن خوشگل، فقط دلم میخواست بدونم اون فکر میکرد من ازین کارا میکنم؟=/
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
 سپاس شده توسط جوکر ، Sonia:/ ، شرل
شاید هم به طور ناخوداگاه ازش الگو میگیرین و شبیهش میشین... 26
ادم با هر چیزی سر و کله بزنه یکم شبیهش میشه 
ب منم خیلی گفتن (کلا فن هر چی ک میشم22)
پ.ن:نصیحت...بیاین فن چیزای خوب بشیم21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط morty ، جوکر ، شرل
قبل از هر چیزی بذارید بگم که من ری ام یک  جوگیر 4
اما به طور کلی به نظرم این که از این کارا ازمون سر می زنه کاملا طبیعیه در واقع به نظر من وقتی شما یه فیلم رو دوست دارید طبیعتا بین اون فیلمو خودتون شباهت هایی حس کردید و درواقع  به نظرم فیلم که به شما شباهت داره چون کارگردان ها نوعی فیلم رو میسازن که ما بتونیم باهاش همزاد پنداری کنیم در نتیجه دیدن چنین شباهت هایی کاملا طبیعیه در ضمن معمولا کاراکتر های قوی برگرفته از انسان های واقعی اند با تغیرات البته .پس اگه مردم نمی تونند درک کنند مشکل از خودشونه و فقط به خاطر دیدن اون فیلم ها چشم و گوششون نسبت به این شباهت ها باز می شه مثل زمانی که دو نفر به هم شباهت دارند اما تا هر دو نفر رو نبینید نمی تونید اینو بفهمید یا گهی تا اون دونفر رو کنار هم نبینید متوجه نمی شید.. اما به طور کلی این ازار و اذیت ها همواره وجود داره به نظر من هر چی دلشون می خواد بگن .هر انسانی به نوع خودش خاصه حتی اگه به نظر بقیه ادم مقلدی بیاد
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط morty ، جوکر ، Marshal ، liosa ، شرل
به من گیر میدن میگن هر وقت فرار از زندان می بینم دنبال فرار کردن از مدرسه می افتم میگن قاطی هم میکنم مثل الکس ماهون می زنم به سیم اخر. خوشبختانه هر کی بخواد به من گیر بده خودم میزنم داغونش میکنم.یه چی میگم تا دو هفته یارو باید بهش فکر کنه 21 21 4
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
خوب خوب خوب بزارین براتون از یکی از بد ترین درد های زندگیم بگم 
خوب خیلی خوبه ک شما ها دوستاتون مسخرتون میکنن چون وضعیت وقتی اون یارو خواهرت باشه خیلی بد تر میشع 
خواهرت ک همیشه جلو چشته و حتی بعضی وقتا چیزی میگع ک جلو مامان بابات ک داغون میشی
من اون موقه ها ی دوستی داشتم ک خیلی با ههم صمیمی بودیم خو منم ک شرلوک ديده بودم (نمی خوام اصرار کنم ک جو گیر نشده بودم) دوست داشتم ادا شو دربیارم و هی مث شرلوک ادا اصگل داشتم ( حقیقتا اسکل بودم) و نمی دونین وقتی ثنا میدید چ جوری حرص منو در میاورد 
23 5
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط morty ، شرل
ب من میگن شبیه وایولت اورگاردنی )از نظر اخلاقی( 
اما من هر چی فکر میکنم میبینم ک اون خیلی احساساتیه در حین وحشی بودن و ب اصتلاح ماشین کشنده و اسلحه و اینا
She is a vampire
Be careful and stand back
پاسخ
(2019/03/31، 04:43 AM)Meshkat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سونیا خیلی مغروریا 22 22

معلومه که هستم21 تو درست میگی
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد