سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستان انجمن!
(با اجازه ی صاحبه تاپیک)این داستان خودمه 4
افسانه ی من و انجمن بیکر:

داستان از اون روزی شروع شد که به طور مشتاقانه شروع کردم به دنبال کردن اخبار " شرلوک هلمز " همین طور که دنبال تکنیک های کارآگاهی شرلوک هلمز
بودم با وبلاگ " شرلوک هلمز ساکن خیابان 221 بی بیکر استریت " اشنا شدم هر چند وقت یکبار به این وبلاگ سر میزدم تا اینکه یک روز متوجه شدم این 
وبلاگ یک انجمن زده تا آدمای هم فکر رو دور هم جمع کنه 113 . خیلی زود عضو شدم حتی شاید باورتون نشه ولی اون روزای اول mr.benedict رو میشد بعضی
وقت ها توی چت باکس دید.  13
توی همین بین یکبار یک کار بد کردم ؛ دو تا اکانت ساختم باهاشون به خودم اعتبار دادم 40 (اصلا نمیدونم انگیزم از این کار چی بود 22 ) به خاطر همین 80 %
اخطار گرفتم که البته با پی گیری موضوع توسط خودم عفو مدیرت بهم خورد و الان با آزادی مشروط فعالیت میکنم 4
خلاصه خیلی جای خوبی بود اما کم کم تاپیکای استنتاج و مسابقه ها و ... از دور خارج شدن 22 . به جاش تاپیکایی وارد دور شدن که همش راجب اینکه بالاییت چطور
بالایی چه خبر بودن40اونجا بود که فهمیدم اینجا دیگه جای موندن نیست و تصمیم گرفتم که برای همیشه از اینجا برم به خاطر همین توی پروفایلم از گزینه ی "غیبت" 
استفاده کردم و به خاطرش متاسفم  1
اما برگشتن به دنیا ی آدما ی عادی برام گرون تموم شد تا اینکه فهمیدم من به اینجا تعلق دارم اینجا خونه ی منه 22 1 ولی وقتی برگشتم خیلیا رفته بودن اگر هم موندن 
حضورشون در حد آنلاین بودن بود 2 . ولی خیلیا هم جدید امده بودن ولی بازم تصمیم گرفتم برم اما این بار خیلی ناگهانی  22 انقد ناگهانی که وسط حرف زدن با یک
نفر گذاشتم رفتم که البته خیلی ببخشید 4   65 103
خوب به هرحال یکی دو ماه پیش برگشتم ولی خیلی تو انجمن احساس غریبی میکردم 2 البته با چن نفر جدید مثل "golden heartآشنا شده بود اما بعضی وقتا که 
میدیدم که اونایی که سیاهن 8 صفحه دوست دارن اما من با این همه سابقه ی کار فقط 3 نفر که اونم خودم درخواست دادم ... 20 چرا هیچکی نمیخواد با من دوست باشه ؟؟؟ 20 20 چرا هیچی حتی یک پیغام خصوصی برای من نمیفرسته (البته بعدا فهمیدم این قسمت تو پروفایل من غیر فعال بوده 22 4)
که با کیسی آشنا شدم اون بهم جایی که دوستارو تایید میکنن رو نشون داد و اینجوری شدم که من کلی دوست پیدا کردم 4   1 کیسی میخوام بدونی متشکرم  4 
حالا میخوام یک کاری کنم . ، یک کاری که انجمن به شکوه گذشتش برگرده پس هرکاری لازم باشه میکنم چون اینجا خونه منه من اینجا متولد شدم اینجا بزرگ شدم
اینجا عاشق ...شش ... ببخشید یک لحظه جوگیر شدم 4  
البته زیادم مقصر نبودم من قبل از اینکه اینجا عضو شم از حدود 4 سال پیش توی یک تالار بحث عضو بودم که خیلی بحثای سنگینی میکردن 40 (سیاسی ؛ اجتماعی ؛ همه چی)
اونجا باید خیلی با هر عضو محتاط برخورد میکردی به خاطر همین پیش فرض یکم حالت تدافعی داشتم ولی اینجا ... موی گندیدش به اونجا میرزه ؛ از ته دلم گفتم چون
از وقتی اینجا امدم احساس میکنم خیلی بحثای مفید تری داشتم تا بحث راجب نفت آزاد دریای شمال ... 4  البته راجب اعضا هم صدق میکنه 1 8

البته اینجا چیزهای عجیبی هم وجود داره که هیچ جا مثلش رو نمیبینید: 22

1. پیغام خصوصی داریم در حالی که همون بغل تو یادداشتا دکمه ی (خصوصی ) وجود داره 22(البته من زیاد با قسمت فنی کار آشنا نیستم ممکنه لازم باشه  7*)
2. تاپیک انتقادات و پیشنهادات داریم ولی هیچ کدوم از مدیرا کلا این قسمت رو به روشون نمیارن (البته این یکی زیاد عجیب نیست  22)
3 و مهم تر از همه نام کاربری مدیر کل اولین انجمن شرلوک هلمز به جای شرلوک (mr.benedict)
پ.ن:بعد از این همه وقت هدف اصلی انجمن رو کاملا متوجه نشدم  7
______________________________________________________________________________________-

mr.benedict : البته همونطور که قبلا گفته شد افتخار هم صحبتی با ایشون نسیب هر کسی نمیشه 4 ولی در کل هر وقت کسی باهاش
حرف میزنه احساس میکنم داره اینجوری نگاش میکنه 
resim

فازی_ری : یک زمانی بود که خیلی میومد و هرکسی که کمی با اون ارتباط داشته خوب میدونه که اون درجواب مرسی میگه خاله خرسی هنوز
این جمله رمز نگاری نشده ولی به نظر نمیاد وی اهداف شومی داشته باشه 4  در کل خیلی مهربون به نظر میاد و معمولا حضور مفیدی داره
بسیار هم تاپیک های خوبی داره کلا آدم خیلی خوبیه 1  ( میخواستم ببینم میشه صندلی داغ منو قبل از اونایی که تو نوبتن بذاری؟؟؟ 4  ) 

اشوزدنگهه : اول توضیح بدم که اشوزدنگهه ابر مرد ایرانیه (تا مدتها فکر میکر اشوزدنگهه معنی نداره 22 ) برای مسابقه ها و بازی ها ... کلا
پایه ست به نظر میاد که خیلی با جنبه باشه ؛ از همه ی اینا گذشته اون در یک حرکت تحسین برانگیز برگه های امتحان ترم رو سفید داد تا از تیزهوشان
اخراج بشه 113 113 113 و طبق اطلاعات به دست امده میخواد زبان بخونه . با توجه به کاری که راجب تیزهوشان کرد لیاقت ابر مرد ایرانی
رو داره 16 

گراویتون : یک نابغه ی فیزیکه و متافیزیکه نام کاربریش مربوط به یک ذره بنیادی فرضی از نوع یوزون پیمانه ای در نظریه گرانشی کوانتومی است 22 16 
وی پایه ی بحث کردنه البته الان زیاد نمیاد ولی تا  چند ماه پیش که حضورش پرنگ تر بود بحثای جالبی با اعضا میکرد

؟؟؟؟؟ : قبلا معماگو بوده اما الان مشخص نیست دقیقا کیه علاقه ی زیادی به فریبکاری داره . به گفته ی منابع آگاه اون یک عالمه اکانت ساخته و باعث
کودتا شده.  16

golden heart : استعداد نقاشی و هنری داره 41 . یک دفعه ناراحت میشه  2  ولی زود آروم میشه 1  دو تا شخصیت داره اولیش "golden heart" که
آدم خوبیه دومیش 1 "black heart" که خیلی خبیثه 19 وی بین این دو در گردشه

rend : یادمه یکبار دو سه نفر داشتن تو چت باکس حرف میزدن من ساکت گوش میکردم بعد یکیشون گفت به نظرم "rend" لایق ترین کاربر انجمنه 16 (خودش آنلاین نبود)
اون موقع من شناخت زیادی نداشتم ولی بعد یک مدت متوجه شدم حق کاملا با اونا بودش 111 1

DR.HR: وی تجربی میخونه ولی به نظر من هنرای نمایشی خیلی بهش میاد. 1 اونو معمولا با اسم دزیره میشناسن البته اسم اصلیش حنانه است. دیر وارد انجمن 
شد اما خیلی زود پله های ترقی رو بالا رفت اون الان تغریبا دوست همست 16 3

محمد221 : عضو خیلی مفید و تاثیرگذاری بود فن هری پاتر و شرلوک هلمز بارز ترین خصوصیاتشن 16 یک وبلاگ هم داره که توی پروفایلش آدرسش هست
البته به دلیلی نامعلوم اون به طور ناگهانی گذاشت رفت . اگه یه روزی اینو دیدی صمیمانه امیدوارم برگردی 1 103

Reaper : وی یک انسان خردمند است و یک عدد علاقهمند به خدایان باستان 13 و موزیک 3 ؛ او به دلایلی نا معلوم دچار بیماری چند شخصیتیست و شخصیت های اکتشاف شده ی وی تا کنون به ترتیب ?R.B? ؛ Reynard. Bas ؛ لئون دا ؛ ?Я.R؟ ؛ ?Я.R؟؛ Baby که هر کدام از آنها خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد  4  22 او اکنون Reaper است و به نظر می آید تا مدتی به همین شکل بماند
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، شرل ، Dr.HR ، golden heart ، اشوزدنگهه ، Warrior ، sherlock.s ، Ice girl
ایول مرده باحال بود2124منم این کارو تو تولد دوسالگی انجمن کردم ولی ی بار دیگه هم برا اینجا مینویسم کیف کنین 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
پس چرا ادامه نمیدید؟؟؟ 20
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
خواهش میکنم مورف 4ما رو هم به کاراکتر ها اضافه کن !
حیف که the story of us looks a lot like a tragedy now.the story of us is ending soon 
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، کارآگاه مرده
چشم  4 1 
و اینک بازی به راهه

(2018/09/12، 12:50 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول مرده باحال بود2124منم این کارو تو تولد دوسالگی انجمن کردم ولی ی بار دیگه هم برا اینجا مینویسم کیف کنین 4

نوبت توئه ؛ شروع کن  22 4 110
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
داستان باحالی بود 4 4 4  منم دقیقا به همین روش وارد انجمن شدم فک کنم این وبلاگ خیلی ها رو با این فروم اشنا کرده
امیدوارم روزی برسه که من هم جز کاراکتر داستانهات بشم 1 1 خیلی راه دارم فک کنم 22 22
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
قصد داشتم داستان رو اپدیت کنم و بقیه رو هم توش جا بدم ولی حقیقتا خسته ام 4 22
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد