سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستان انجمن!
خواهش میکنم مورف 4ما رو هم به کاراکتر ها اضافه کن !
حیف که the story of us looks a lot like a tragedy now.the story of us is ending soon 
resim
 مهم نیست چه انتخابی بکنیم _چه تکی چه با هم_ نقطه پایان ما مشخص است . مهم نیست چند بار چپ و راستمان را نگاه کنیم مهم نیست به خاطر ترس به چتر بازی نرویم،هرچند به معنای ان باشد که هرگز فرصت پرواز مثل ابر قهرمان های محبوبمان را پیدا نکنیم. مهم نیست موقع عبور از کنار دار و دسته های خلاف کار در محله ای بد سرمان را پایین بگیریم .
مهم نیست چگونه زندگی کنیم،درنهایت، هردو می میریم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، کارآگاه
چشم  4 1 
و اینک بازی به راهه

(2018/09/12، 12:50 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول مرده باحال بود2124منم این کارو تو تولد دوسالگی انجمن کردم ولی ی بار دیگه هم برا اینجا مینویسم کیف کنین 4

نوبت توئه ؛ شروع کن  22 4 110
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
داستان باحالی بود 4 4 4  منم دقیقا به همین روش وارد انجمن شدم فک کنم این وبلاگ خیلی ها رو با این فروم اشنا کرده
امیدوارم روزی برسه که من هم جز کاراکتر داستانهات بشم 1 1 خیلی راه دارم فک کنم 22 22
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه
قصد داشتم داستان رو اپدیت کنم و بقیه رو هم توش جا بدم ولی حقیقتا خسته ام 4 22
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد