سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستان انجمن!
(2017/08/05، 08:33 PM)mm.joneidi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خعلی خووبه به نظرم این تایپکو باید دائما بروز کرد تا اعضای جدید مشکل با آشنایی با بچه ها نداشته باشن.
(مثه خودم.اولش به هرکی میدیدم درخواست دوستی میدادم اونم رد میکرد به جز.Molly.Hooper
مالی جان بنده خودم از همینجا از تو تشکر میکنم تو منو تشویق کردی که تو انجمن فعالیت کنم 8
9 9 25 آب شدم1
پاسخ
خوبه
ولی ادامه بده
میدونی ک اگ ولش کنی  چیکارت میکنم

حالا خودمم مطمین نیستم چی
ولی شاید ی چیزی تو مایه های پاپوش درست کردن با سو استفاده از مدیریتم
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، شرل
(2017/08/03، 03:32 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالی عالی عالیییییییی(مدی،ونید فکر کنید ذ،وق مرگم 4 ) 4

ممنون!!!!!421
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
(2017/08/04، 12:44 AM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالیییییی 113

ممنون! 4
پاسخ
(2017/08/05، 08:33 PM)SH.B.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خعلی خووبه به نظرم این تایپکو باید دائما بروز کرد تا اعضای جدید مشکل با آشنایی با بچه ها نداشته باشن.
(مثه خودم.اولش به هرکی میدیدم درخواست دوستی میدادم اونم رد میکرد به جز.Molly.Hooper
مالی جان بنده خودم از همینجا از تو تشکر میکنم تو منو تشویق کردی که تو انجمن فعالیت کنم 8

ای وای تو رو یادم رفت!22
ممنون!4اتفاقا یه نظر سنجی  میخوام بزارم براش1

(2017/08/06، 01:56 AM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبه
ولی ادامه بده
میدونی ک اگ ولش کنی  چیکارت میکنم

حالا خودمم مطمین نیستم چی
ولی شاید ی چیزی تو مایه های پاپوش درست کردن با سو استفاده از مدیریتم

ممنون 4
21باشه
پاسخ
خب دوستان!4
یه نظر سنجی  برای داستان توسط risen عزیز گذاشته شده که میتونین بهش جواب بدین!1
ممنون!
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Safoura ، risen
22تاپیک بیاد بالا.نظر سنجی مثلا12
پاسخ
 سپاس شده توسط risen
۶۱۴242424
راستی منم از فرزندان فازی ام22
Do what you want instead of what’s typical

Be free, yeah, have some lawless ideas
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/08/08، 11:30 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۶۱۴242424

21یادم رفته بود22
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9
(2017/08/09، 07:54 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/08، 11:30 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۶۱۴242424

21یادم رفته بود22

منم یادم رفته تو دراکو رو دوست داری22
Do what you want instead of what’s typical

Be free, yeah, have some lawless ideas
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد