سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستان انجمن!
(2017/07/28، 05:54 PM)ms watson نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4 4 4 4 4 خ خوبه ک در داستانت حضورر دارم 4

4

(2017/07/28، 06:02 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
25 25 14 14  خیلی خوبه. کی ادامه میدی؟

ممنون!سعی میکنم زودتر بزارم 4

(2017/07/28، 06:04 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شروع خوبی بود

ممنون 1

(2017/07/28، 06:08 PM)Bad man نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا من؟؟؟؟ دوباره او مدم بايد اپ ديتش كني.

22 باشه بازگشتت رو میگم 22 1

(2017/07/28، 06:13 PM)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقش من کم بود22

21 22

(2017/07/28، 07:24 PM)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصن اسم منو باید کامل با همون موجشو جینگلی وینگیلیاش میزاشتی 22 ببین من دیگه ولت نمیکنم درستش کن 24

21 22 میخواستم بزارم ولی نشد 22

(2017/07/29، 03:48 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته توی یه بازه زمانی نسل قرمزها درحال افزایش بود اما یهو معلوم نیست چرا کم شدن! 11
ادامه بدید، منتظر ادامه ش هستیم. 113 21

21 بله واقعا عجیبه!
حتما!ممنون که وقت گذاشتید و خوندید 4
پاسخ
بقیش کو پس ؟؟؟
پاسخ
سلام!!4
بی مقدمه میریم سر ادامه ی داستان!1

شرح حال این کاربران بدین گونه است:
Mr.Benedict: نام ایشان محمد مهدی می باشد.لقب وی پیرانصار است.او عاشق آهنگ های قری است11او مدتی ناپدید شده بود اما کمی بعد به طرز باورنکردنی بازگشت.بیشتر کاربران ادعای فامیل بودن با وی را دارند اما تنها فامیل واقعی او کاربر میلاد است.
این دو کاربر(میلاد و مستر بندیکت)با هم پسرخاله می باشند.افتخار هم صحبتی با او نصیب هر کاربری نمیشود.همچنین یادداشت های کاربران در پروفایل او جایی ندارند زیرا به سرعت حذف می شوند!22

فازی-ری:نام او فائزه است.او مدیری توانا و شاد می باشد.او اولین خانواده را در انجمن تشکیل داد4اگر احساس افسردگی کردید به ایشون مراجعه کنید(با توجه به سخن پسر وی،میلاد12)

Baudelaires:نام او فریا می باشد.با اینکه دختر است اما در خانواده ی انجمن نقش پدربزرگ را دارد22هنوز دلیل پدربزرگ بودن وی مشخص نشده.

The Consulting Criminal:نام او گلسا است.او نویسنده ای با استعداد و باحال است!4

Milad:او فردی معترض است.او پسر فازی ری و پسر خاله ی مدیر می باشد.او هیچگاه از قدرت مدیر بخش بودن خود استفاده نمیکند12

Mr.RF:اسم او عارف است.او فردی خوشحال و احساساتی است!1

Rend:هویت وی آشکار نشده!او کاربری فعال است.سن او زیر 950 میباشد22

M.M:نام او مینا است.او از زندگی خسته است.عضو گروه سه تفنگدار می باشد.او تخصص زیادی در زمینه ی جزغاله کردن کاربران در صندلی داغ را دارد!

Aida:دومین خانواده ی انجمن توسط وی ساخته شد.او عضو گروه سه تفنگدار می باشد و بیشتر اوقات پوکر است322

Mahdy-nvs:او ملک الشعرای انجمن می باشد.او گیتاریست است.اوهم کاربران را در صندای داغ جزغاله می کند!

safoura:او دختری خوش سلیقه،مهربان و با نمک است.4انگیزه ی وی برای آمدن به انجمن کمتر شده.!او عاشق 4 می باشد!

محمد221:او فردی ریلکس است و فن هری پاتر می باشد.او مدتی است که ناپدید شده22

Bluebell:ملقب به جیگول.22او دی جی انجمن می باشد!4

شرل:نام او نسیم است.4مدافع سر سخت جان واتسون می باشد.بحث های او با کاربر میلاد بسیار جالب است12

Nap:او همیشه در حال تبلیغ برای تاپیک های خود بود.اما روزی در یک حرکت تمامی تاپیک های خود را حذف کرد!22

Mobina.N:کارهای علمی را دوست دارد.مشغول و ماجراجو است1

هلنا:نام او نگین است.او دختری دلواپس و مهربان است!1 25

Molly Hooper:بانو هوپر!دختری دلواپس، مهربان و بامزه است.او دختر فازی ری می باشد4

Mobina:هکر ،غیر قابل تحمل و سربه زیر است22

M1F9:ملقب به سوفی.او کنجکاو است!مدتی قبل شرح حال او614 بود22

EndLessCreation:ملقب به نوبل22او فردی عصبانی می باشد2219

Captive:سر به زیر است.او در قدیم مدیر بخش بوده!

ms.watson:نام او فهیمه است.فن هالزی و مدافع سر سخت جان واتسون می باشد.

FATEME.M:او بدجنس است22جیم را بیشتر از شرلوک دوست دارد.برخی از کاربرا نام او را FM8 می بینند22

~~Setare~~:پیدای پنهان22بی تفاوت و باحال4جیم را بیشتر از شرلوک دوست دارد!

Villiam sherock scott holmes:نام او امیدرضا می باشد.شرلوک همه ی زندگی اوست.او مدتی است ناپدید شده22

Gema Moriarty:کسل و بانمک1عضو گروه سه تفنگدار می باشد!او بیشتر اوقات با خنده ای ملیح(1 )وارد صحنه می شود4

Yasaman:شاد و سرحال.اصلا دروغ نمیگوید و قابل اعتماد است!1

Parsa.SH:وی فردی معترض می باشد.او قاضی انجمن می باشد22

Caesar:عاشق سیاست است.وی به همراه پارسا کودتایی در انجمن راه اندازی کرد و تلاش زیادی برای بدست گرفتن انجمن کرد.اما تلاشش بی نتیجه ماند22

Nila:ملقب به رمز گاو صندوق اندرسون.سر دبیر روزنامه انجمن است.

miss.Rahimi:نام او سحر است.او گاهی اوقات از کوره در می رود.وی فردی بامزه و مهربان است!1

E23:بانمک انجمن!مهربان و خونگرم4

Anderson:وی با کد باینری و یا شکلک با کاربران سخن می گوید22نظم و ترتیب در شکلک های او بی نظیر است!

Bad man:کاربر؟؟؟؟می باشد.او دست از تولید اکانت برداشته و همانند سایر کاربران فعالیت میکند!1

36 جای دارد اینجا یک بار دیگر سالگرد یک سالگی انجمن به همه ی بیکری های عزیز تبریک بگیم 36
 سپاس شده توسط لوک خوش شانس ، Molly Hooper ، Safoura ، Nila ، Milad ، شرل ، آرتا ، Mahdy_nvs ، فازی - ری ، Mobina.N ، EndLessCreations ، mr.moster ، Gema Moriarty ، M1F9 ، ؟؟؟؟ ، Rend ، کارآگاه مرده ، Naromi
بابا قاضی من بودم 21
تازه القاب منم نگفتی  4

ولی در کل عالی بود
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
4 4  خیلی خوب بود. 4 111 113
اینکه از همه بچه ها یه شرح کوتاه و طنزی داده بودی خیلی خوب بود.
12  فکر کنم من دیگه  کلا با بحث با میلاد شناخته شدم 21
قبلش هویت نداشتم تو انجمن 12
پاسخ
 سپاس شده توسط Molly Hooper ، Aida ، Milad ، آرتا ، Gema Moriarty
عالی عالی عالیییییییی(مدی،ونید فکر کنید ذ،وق مرگم 4 ) 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، آرتا
خیلی باحاله 4 حتما ادامه بده داستانو شک نکن عالی میشه  4
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
 سپاس شده توسط لوک خوش شانس ، Aida
عالیییییی 113
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/08/03، 08:35 PM)risen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی باحاله 4 حتما ادامه بده داستانو شک نکن عالی میشه  4

ممنون!!!425
ببخشید شما تازه مدیر بخش شدین زیاد نمیشناختمتون!1
هر وقت تونستم شما رو هم وارد میکنم!4

(2017/08/03، 03:05 PM)Caesar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا قاضی من بودم 21
تازه القاب منم نگفتی  4

ولی در کل عالی بود

تو قاض بودی22
فکر میکردم پارسا قاضیه!22
نمیدونستم القابتو کاش بهم میگفتی21
ممنون! 4
پاسخ
خعلی خووبه به نظرم این تایپکو باید دائما بروز کرد تا اعضای جدید مشکل با آشنایی با بچه ها نداشته باشن.
(مثه خودم.اولش به هرکی میدیدم درخواست دوستی میدادم اونم رد میکرد به جز.Molly.Hooper
مالی جان بنده خودم از همینجا از تو تشکر میکنم تو منو تشویق کردی که تو انجمن فعالیت کنم 8
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Safoura

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد