سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

فیلمی بسیار جذاب و آموزنده برای زبان بدن
Video 
[تصویر:  lie_to_me_wallpaper.jpg]
[تصویر:  458459.jpg]
سلام به همگی
من از حدود 9 ماه پیش شروع کردم به مطالعه در خصوص زبان بدن و با منابعی آشنا شدم که واقعا فوق العاده بودند و به سرعت در یادگیری زبان بدن به شما کمک می‌کنند
البته قبل از اینکه سراغ این فیلم برید این نکته رو بخاطر داشته باشید که دنیای زبان بدن  نامحدود هست و قضاوت زود از هیچکسی انجام ندید که در نهایت مشکلاتی برای شما به همراه خواهند داشت و همونطور که دکتر لایتمن (متخصص زبان بدن توی این فیلمی که میخوام بگم)‌ میگه:
هیچ چیزی توی علم ما 100 درصد نیست
خب مقدمه چینی بسه بریم برای معرفی فیلم
اسم فیلم Lie to me هست که محصول امریکا هست. در سه فصل ساخته شده. الهام گرفته از تجربیات دکتر پاول اکمن هست که حتی دکتر پاول اکمن در هنگام ساخت فیلم چندین بار بازیگران را به خانه اش دعوت میکند تا به آنها آموزش دهد زبان بدنشان هنگام بازی چطوری باشه که بتونن خیلی خوب ایفای نقش کنن. در بخشی از سریال (اپیزود اول)‌ شما شاهد یک گفتگوی یک جمله ای از مخاطبین یک سمینار  هستید که میگه:
من شنیدم یارو دیوونس... سه سال تو یکی از قبایل از ادم به دور داشته روی حالت های ابرو تحقیق می‌کرده!
و باید بگم که این واقعا وجود داشته و دکتر اکمن سه سال روی حالت های ابرو تو یکی از اون قبایل تحقیق می‌کرده.
البته اینم بگم که سریال سال 2009 اولین ، 2010 دومین و 2011 سومین فصل خودش رو منتشر کرد و سریال پایان یافت.
ببینید تا ببینیم فصل 5 شرلوک کی میاد و تا اون موقع یه سریال جذاب حداقل دیده باشین و استنتاج هاتون یکم بهتر شده باشه 1
خب منبع گفته هام رو هم میتونید توی مصاحبه های عوامل سریال،‌ پاول اکمن و سایت های معتبر ببینید (بخاطر اینکه پراکنده هستند و زیاد قابل ذکر نیست ولی فیلم های مصاحبه ها رو با یه سرچ ساده بدست میارید)
خوشحال میشم نظراتتونو ببینم.
و به عنوان کلام آخر اینو بگم که حداقل اگر ازونایی هستین که اول فکر میکنن سریال حالت آموزشی داره و این حرفا باید بگم شما شرلوک رو دیدی؟ این تخصصی زبان بدنشه  13
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا ، Safoura ، فازی - ری
اوه شیت 
مای لاو
من فصل یکشو دیدم واقعا عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییه
ولی هرچی گشتم فصل دوشو پیدا نکردم

اینم لینک دانلود سه فصل سریاله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به جان خودم لینک من مشکل نداره ببین(خدا کسیو به اینروز نندازه)
تمام روز میتونم ادامه بدم..............
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا ، blue ، Safoura
(2018/07/11، 01:45 AM)I am sorry نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوه شیت 
مای لاو
من فصل یکشو دیدم واقعا عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییه
ولی هرچی گشتم فصل دوشو پیدا نکردم

اینم لینک دانلود سه فصل سریاله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به جان خودم لینک من مشکل نداره ببین(خدا کسیو به اینروز نندازه)
سلام
فصل دو و سه رو از لینک زیر میتونی دانلود کنی:
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد