سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کتاب هری پاتری که هیچ وقت منتشر نشد
Star 
سلام دوستان عزیزمَ 8
شبتون بخیر
خب همون طور که از اسم تاپیک معلومه و من یک طرفدار پرو پاقرص و خیلی قدیمی  4 هری پاترم ، به محض انتشار این کتاب ، به سرعت از کتاب خونه قرضش گرفتم و با شوق تمام ۹۵۰ صفحه رو در عرض دو روز خواندم و اتفاقا باید خدمتتون بگم که خیلییی راضی هم بودم 4
چندی بعد اعلام شد که مردم بشتابید کتاب ۷ خانم رولینگ منتشر شد 22
من به خودم گفتم پس اونی که من خوندم چی بود پس؟؟؟ 2 2 2
بعدا فهمیدم که اون کتاب گویا نسخه مرموز هری پاتر ۷ بوده که گویااااا بازم میگم گویا چون اطلاع دقیق و سندی ندارم ولی چندین سایت اعلام کردند این نسخه رو خانم رولینگ نوشته ولی لو رفته و چندین هکر از کامپوتر او دزدیدند و در چندین کشور مانند فرانسه و انگلیس و از جمله ایران پخش شده و فروش بالایی هم داشته.
خب بگذریم... من این کتاب جدید به ظاهر اصلی منتشر شده رو خوندم و واقعا نسبت به اون کتاب قبلی که میگند فیک بوده خیلی پایین تر و غیر جذاب تر بود به طوری که وسط های کتاب دل زده میشید....
حالا من براتون لینک دانلود رو میزارم چون دیگه این کتاب منتشر نمیشه و امکان خریدش وجود نداره ..
شما بخونید و قضاوت کنید کدوم بهتره؟ 
تابستون هم هست و وقت کتاب خونید1
و واقعا پیشنهاد میکنم بخونید چون فوق العاده زیبا و خلاقانهاست یه طوری که اخر کتاب حس رضایت رو کامل حس میکنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته دوستان عزیزم من خودم مخالف دانلود کتاب هستم ولی توی این مورد خاص که 
۱: کتاب فیک بوده و ارزش مادی ندارد
۲: کتاب مربوط به حدودا ۸ سال پیش است و دیگه بعد از ۸ سال چاپ نمیشه و حق انحصاری کتاب باطل شده میتونید دانلود کنید. 
گفتم یه وقت سو تفاهی نشه 1چون خودمم حساسم
دوش دیدم که  پلیسان در این خانه(ب۲۲۱ بیکر استریت)زدند
شرلوکی را بگرفتند و سرش شانه زدندresim

ادر جسدا و انظر ها(جسد را بیاور و به ان نگاه کن)

که عشق(عشق به شرلوک)اسان بود اول 

ولی افتاد آیرین ها 
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه ، دنباله دار
اعتبار دانلود منیجرم تموم شده چیکار کنم خدااااااااااااااااااا 20 20 20 20 20 20

فقد بگو اسنیپ میمیره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ 20 20 20

جایی هست که بشه آنلاین خوندش؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
خب با چنگ و دندون دانلودش کردم
ولی از عاقبت اسنیپ خوشم نیومد
اصن این وسط چغندر بود 22 22 22 22 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/07/10، 05:30 AM)I AM SHERLOC نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب با چنگ و دندون دانلودش کردم
ولی از عاقبت اسنیپ خوشم نیومد
اصن این وسط چغندر بود 22 22 22 22 22

اره به اسنیپ زیاد نپرداخته بود ولی بقیه شخصیت ها پر رنگ تر بودند و اخرش مثل کتاب اصلی کشت و کشتار راه ننداخت 4 فرد هم زنده موند و در کل حس بهتری داشت 
چه جوری خوندی کلشو 24 ؟  بابا مزه کتاب به اینه که همه شو بخونی نه این که تهشو فقط ببینی 4 24

ولی افتاد آیرین ها 
پاسخ
نه بابا همه شو خوندم 4از طریقه ی مرگ آمبریج خیلی خوشم اومد ولی آخه توی داستان اصلی اگه اسنیپ و دامبلدور نقشه نمی کشیدن که آخه دیگه چیزی از هری نمیموند  22ورم تیل رو نفهمیدم کیه 22
پاسخ
(2018/07/10، 01:27 PM)I AM SHERLOC نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا همه شو خوندم 4از طریقه ی مرگ آمبریج خیلی خوشم اومد ولی آخه توی داستان اصلی اگه اسنیپ و دامبلدور نقشه نمی کشیدن که آخه دیگه چیزی از هری نمیموند  22ورم تیل رو نفهمیدم کیه 22

آفرین چه کتاب خونی هستی تو  4
دمت گرم...
خب ببین توی این کتاب هری با کمک دوستاش و اینکه نفرت بزرگترین نقطه ضعف هر کسیه تونست اون هورکراکس رو به روشی خیلی منطقی تر از روش اون هرث پاتر اصلیه از روحش جدا کنه و اون روند کسل کننده بعد از مرگ هری با در اوردن هوکراکس و یهو بیرون پریدن و دالی کردنش 4 رو نداشت. بازم سلیقه ایه ... من به نظرم این فیکه خیلی جالب تر و هوشمندانه تر بود هرچند میگن این فیک رو هم خانم رولینگ نوشته.

ولی افتاد آیرین ها 
پاسخ
آره اینجا خیلی منطقی تر بود
رولینگ خودش درباره کتاب 7 گفته بوده که شاید جالب نشده باشه، چون هری پاتر از همون اولش هم یه داستان نوجوان بود
ولی اینیکی خیلی بهتر بود
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد