سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

۹فیلمی ک جان تماشاگرانش را گرفت
#1
۹ فیلمی که جان تماشاگران خود را گرفته‌اند!
نویسنده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ۳ آبان ۱۳۹۵-۱۹:۳۰ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  Scary-Movie-Quiz-Main.jpg]
تا حالا پیش آمده که بعد از دیدن فیلمی با خود بگویید “داشتم از ترس می‌مُردم!؟”. اگر باز هم چنین حرفی زدید، این را در نظر داشته باشید که شما خیلی خوش شانس هستید از اینکه اتفاقی برایتان نیفتاده، چون برای بعضی از مردم، آن فیلم آخرین فیلمی بوده که در طول زندگی‌‌شان دیده‌اند! در ادامه فیلم‌هایی را می‌بینید که به معنای واقعی، تماشاگران خود را به کشتن داده‌اند!


۱- (The Conjuring 2 (2016

[تصویر:  The-Conjuring-2-2016-1.jpg]

مجموعه فیلم‌های «احضار» با بکارگیری داستان‌هایی واقعی که برای مردم پیش آمده، توانسته دستاورد خوبی در زمینه‌ی فیلم‌های ترسناک برای خود داشته باشد؛ همچنین این موجب شده که دو فیلم احضار (و فیلم‌های بعدی در این مجموعه) بتوانند نقدهایی خوب دریافت کنند و علاوه بر این، در باکس‌آفیس هم وضعیت خوبی داشته باشند. اما قسمت دوم احضار که در سال ۲۰۱۶ اکران شد، شاید برای یک بیننده‌ی هندی زیادی ترسناک بود! بر اساس گزارش مجله «Times of India» که در ۱۷ ژوئن ۲۰۱۶ منتشر شد، یک فرد ناشناس حین دیدن فیلم در شهر «تیرووانامالای» از ایالت «تامیل نادو» از دنیا رفت و تازه داستان از اینجا عجیب‌تر هم شد!

این شخص را پیرمردی ۶۵ ساله شرح داده‌اند و بر طبق گزارشات، وی حین دیدن فیلم دچار درد در قفسه سینه شده و  او را به بیمارستان منتقل، و در آنجا پزشکان مرگ او را تایید کرده‌اند. جسد این پیرمرد، برای بررسی بیشتر به یک بیمارستان دیگر انتقال داده شد اما این جسد هرگز به بیمارستان نرسید، به طوری که مجله «Times of India» گفته: “راننده به همراه بدن متوفی ناپدید شد!”. این اتفاق باعث شد تا یک تحقیق برای تعیین محل و هویت پیرمرد صورت بگیرد که احتمالا داستان آن را در قسمت‌های بعدی فرانچایز احضار، طی یک یا دو دهه‌ی دیگر خواهیم دید!


۲- (Raju Gari Gadhi (2015

[تصویر:  raju_gari_gadhi_movie_release_date_wallpapers-4.jpg]

فیلم کمدی-ترسناک «راجو گری گادی» محصول هندوستان، داستان ۷ شرکت‌کننده‌‌ی واقعی تلویزیون را تعریف می‌کند که در تلاش هستند تا در یک خانه‌ی تسخیرشده توسط ارواح، جان سالم به در ببرند. تجربه‌ی دیدن فیلم «راجو گری گادی»، برای یک پیرمرد ۵۵ ساله که در حال تماشای آن در شهر «حیدرآباد» بود، کمی زیادی محسوب شده چرا که وی دچار سکته‌ی قلبی شد و از دنیا رفت. این شخص حین دیدن فیلم، دوبار به سمت خروجی رفت و بازگشت. زمانی که کارگران سینما بعد از روشن شدن چراغ‌ها در حال خالی‌سازی سالن بودند، متوجه شدند که آماراناثام بر روی صندلی‌اش درگذشته است. این اتفاق غم‌انگیز یک گواهی برای داستان منزجرکننده‌ی فیلم بود، اما زمانی که مشخص شد آماراناثام از قبل سابقه‌ی ناراحتی قلبی داشته است، دیگر نگرانی برای دیدن فیلم «راجو گری گادی» وجود نداشت. محققان بعد از تماس با خانواده‌ی این فرد، کشف کردند که وی دارای ناراحتی قلبی بوده است. پس به عبارت دیگر اگر قلب‌تان هنوز همانند ساعت کار میکند، مشکلی در دیدن این فیلم کمدی و ترسناک هندی نخواهید داشت!


۳- (The Creeping Unknown (1955

[تصویر:  04-1-1-1.jpg]

 

یکی از قدیمی‌ترین و مسلما غم‌انگیزترین درگذشت‌ها حین دیدن یک فیلم، مربوط به یک نمایش انگلیسی به نام «The Quatermass Xperiment» است. این نمایش داستان یک فضانورد را تعریف می‌کند که به زمین بازگشته و آلوده به یک انگل بیگانه شده است و تهدیدی برای نابودی زمین محسوب می‌شود. این داستان با نام «خزنده ناشناس» در سال ۱۹۵۶ در آمریکا اکران شد. با توجه به یک گزارش در مجله «Variety»، یک پسربچه ۹ ساله در ایالت « ایلینوی» مشغول دیدن فیلم بود که دچار پارگی شریان شده و جان خود را از دست داد. این اتفاق موجب شد که فیلم در نوامبر همان سال در تاریخچه‌ی ترسناک‌ترین‌ها قرار بگیرد!


۴- (Aliens (1986

[تصویر:  Aliens-1986-1.jpg]

«بیگانگان» حتی ترسناک‌ترین فیلم در شروع این فرانچایز به حساب نمی‌آید؛ اما نتیجه‌‌اش آن چیزی نبود که انتظار می‌رفت. بعد از گذراندن شب و نشستن پای یک فیلم ترسناک که شامل خون، روح و اتوبیوگرافی (یعنی زندگی‌نامه فردی که توسط خودش نوشته شده باشد) می‌شد، شخصی به نام «ام. پرباکر» سالن را ترک کرد تا از دستشویی استفاده نماید. سپس او جیغ‌زنان از آنجا خارج شد و بخاطر شوکی که به او وارد شده بود، از حال رفت و مدت کوتاهی نگذشت که از دنیا رفت.

به گزارش «Times of India»، زمانی که پرباکر بی‌هوش شد، در ابتدا هیچ یک از تماشاچیان متوجه این موضوع نشدند و بعداً که در تلاش بودند تا وی را به هوش بیاورند، دیگر دیر شده بود و کاری از دست آنها ساخته نبود. این شخص قبل از اینکه به بیمارستان محلی برسد، از دنیا رفته بود.


۵- (The Passion of the Christ (2004

[تصویر:  1243d56ede2fcc4e824ac2d74bb48a21-1.jpg]

فیلم حماسی «مل گیبسون» توسط برخی از منتقدان، فیلمی بیش از حد خشن برای به تصویر کشیدن مرگ و قیام حضرت مسیح به حساب می‌آمد. شاید این منتقدان از انتقادهای خود منظوری داشتند چون بعداً مشخص شد که دو نفر در طول نمایش این فیلم در گذشته‌اند.

اولین حادثه در فوریه ۲۰۱۴ برای شخصی ۵۶ ساله به نام «پگی اسکات» رخ داد. وی در شهر «ویچتا» از ایالت «کانزاس» حین دیدن صحنه‌ی به صلیب کشیدن عیسی مسیح، دچار یک سکته‌ی قلبی کشنده شد. این صحنه توسط یک سخنگوی تلویزیون، احساسی‌ترین بخش از فیلم «مصائب مسیح» توصیف شده است. یک پرستار که اتفاقی در سالن حضور داشت، سعی کرد تا پگی را نجات دهد. اما تلاش او ناموفق بود و پگی اسکات زمانی که به بیمارستان انتقال داده شد، مرگش تایید شده بود.

دومین حادثه، یک ماه بعد برای یک کشیش ۴۳ ساله به نام «خوزه جرالدو سوارز» پیش آمد که یک سالن را اجاره کرده بود تا به همراه گروه‌ کلیسای خود به تماشای فیلم بپردازد. حین پخش فیلم، همسر سوارز متوجه شد که وی از هوش رفته است. همانند موردی که برای پگی پیش آمد، اینبار هم یک متخصص پزشکی در سالن حضور داشت اما کاری از دست او برای نجات جان سوارز ساخته نبود. برخی به سرعت خشونت‌های موجود در فیلم را مقصر مرگ سوارز دانستند اما یک دوست خانوداگی بر خلاف این اتهامات گفت: “وی به آرامی در کنار همسرش نشسته بود و به تماشای فیلم می‌پرداخت.”


۶- (The Twilight Saga: Eclipse (2010

[تصویر:  The-Twilight-Saga-Eclipse-2010-1.jpg]

 

شاید خیلی‌ از مردم ترجیح می‌دهند که حین دیدن فیلم «گرگ و میش» بمیرند، اما چند نفر واقعا این اتفاق برای‌شان افتاده است؟ ما از یکی از آن‌ها اطلاع داریم و واقعا داستان ناراحت‌کننده‌ای هم به حساب می‌آید.‌ فردی ۲۳ ساله به نام «دامیان آنتونی اسمیت» مخفیانه به محل اکران «گرگ و میش: کسوف» در شهر «ولینگتون» از «نیوزیلند» رفت و زمانی که چراغ‌های سالن روشن شدند، وی در یک کنار یک لیتر نوشیدنی پیدا شد. او از هوش رفته بود و هیچ واکنشی هم نمیتوانست از خودش نشان دهد.

یافته‌های پزشکی قانونی، تقریبا همان چیزی بود که انتظار می‌رفت. مرگ اسمیت را به سمی بودن حاد الکل نسبت دادند و در گزارش به عنوان “مرگ غم‌انگیز و ناراحت کننده‌ی یک فرد خیلی جوان” شرح داده شد. پدر اسمیت، مشکل وی در مصرف زیاد الکل را تصدیق کرده و همچنین گفت که در تلاش بوده تا فرزندش را قانع کند تا الکل را ترک نماید ولی اینکار هیچ فایده‌ای نداشت.


۷- (Avatar (2009

[تصویر:  Avatar-2009-2.jpg]

فیلم سه بعدی و کامپیوتری «آواتار» ساخته‌ی «جیمز کامرون» یک دستاورد بزرگ در جلوه‌های بصری محسوب می‌شود، اما متاسفانه این فیلم برای یک فرد تایوانی، زیادی شگفت‌انگیز و مهیج بود. یک مرد ۴۲ ساله‌ی ناشناس حین دیدن فیلم، احساس ناراحتی کرده و سالن را ترک نمود؛ اما زمانی که به دنبال اتاق اورژانس می‌گشت، بدلیل سکته‌ی مغزی شدید بیهوش شد و ۱۱ روز بعد از دنیا رفت. این مرد سابقه فشار خون بالا هم داشت و پزشکان دلیل مرگ او را «هیجان زیاد از دیدن فیلم» اعلام کردند. باید صادقانه بگوییم مطمئن نیستیم که این حرف نقدی منفی بر فیلم است یا یک تعریف و تمجید به حساب می‌آید!


۸- (Grand Masti (2013

[تصویر:  Grand-Masti-2013-1.jpg]

در حالی که بیشتر فیلم‌های این لیست در ژانر درام و یا ترسناک دسته‌بندی می‌شوند، یک استثنا هم وجود دارد و آن فیلم کمدی «سرگرمی بزرگ» است. قربانی اینبار یک مرد ۲۲ ساله به نام «منگش بوگال» بوده که به سینما می‌رود تا اوقاتی خوش را برای خود داشته باشد و کمی بخندد!. اما در عوض او به قدری به جوک‌ها و صحنه‌های فیلم خندیده که کارش به سکته قلبی و مرگ می‌کشد!

به گزارش مجله «DNA India»، پلیس مرگ بوگال را مرگی تصادفی و ناگهانی اعلام کرده است. کسانی که در کنار این مرد جوان نشسته بودند گفته‌اند :” او به شدت در حال خندیدن بود و همان موقع دچار یک حمله شدید قلبی شد. سخنگوی سالن سینما هم به این مجله گفته: “وی را به سرعت به بیمارستان «کاردینال گراسیاس» واقع در غرب «وَسای» بردند، ولی قبل از پذیرش او، مرگش تایید شده بود.”


۹- (Freaks (1932

[تصویر:  Freaks-1932-1.jpg]

فیلم «عجیب‌الخلقه‌ها» به کارگردانی «تاد براونینگ»، امروزه به طور گسترده‌ای به عنوان یک کار کلاسیک شناخته می شود ولی در آغاز اکران خود، با مشکلات زیادی مواجه شد. برونینگ، که وقت زیادی را به عنوان یک جوان در سیرک سپری می‌کرد، با الهام گرفتن از تجارب زندگی واقعی‌اش و اقتباس از داستان کوتاه «تاد رابینز»، و استخدام چندین بازیگر «سایدشو» (نمایش‌های کوچک)، داستان «هری ارلز» را که فردی بسیار قدکوتاه در سیرک بود، به نمایش درآورد. ثروت ارلز باعث شد یک هنرمند بندباز زیبارو به نام «الگا باکلانوا» تصمیم بگیرد با او ازدواج کند تا بتواند او را کشته و ثروتش را به ارث ببرد.

داستان «عجیب‌الخلقه‌ها» به اندازه کافی برای دوران خودش بحث برانگیز بود، اما برونینگ با استفاده از بازیگرانی که شامل یک دوقلوی به هم چسبیده واقعی، یک مرد که فقط دارای نیم‌تنه بالایی بود ، یک زن بی دست و یک زن ریش دار می‌شد، موجب خشم بیشتر تعداد زیادی از منتقدان و مخاطبان گشت. بعضی از مردم، این فیلم را بدلیل وجود چنین بازیگرانی، متهم و بعضی‌ها مجرم خواندند؛ و استودیو هم که از براونینگ بعد از موفقیت عظیمش در فیلم «دراکولا» بهره برده بود، در آخر مجبور شد تا فیلم را با تغییرات زیادی به منظور ساکت کردن مردم به نمایش بگذارد.

با توجه به کتاب «Horror Movie Freak»، مشکل فیلم «عجیب‌الخلقه‌ها» قبل از اکران آن در سینما پیش آمد. یک زن که برای پیش‌نمایش فیلم حضور یافته بود، از دست استودیو شکایت کرد و گفت که این فیلم باعث شده تا وی دچار سقط جنین بشود. پس اینبار قربانی فیلم، یک جنین به حساب می‌آید. به نظرتان این داستان واقعیت دارد یا یک شایعه است؟ شاید شایعه باشد، اما این نشان می‌دهد که چگونه مرز میان سینما و واقعیت از زمان آغاز کار محو و نامشخص بوده و تشخیص راست یا دروغ بودن داستان‌ها سخت و مشکل است.

درباره‌ی مواردی که نام برده شد چه فکری می‌کنید؟ آیا به نظرتان دلیل مرگ آن افراد فقط همین فیلم‌ها بوده و یا با توجه به سابقه‌ی مریضی اکثر آن‌ها، هر فیلمی ممکن بود باعث مرگشان شود؟ از حق نگذریم، ترسناک بودن «احضار»، مهیج بودن «آواتار» و خنده‌دار بودن «سرگرمی بزرگ» بی‌نظیرند و اگر جان کسی را بگیرند، تعجب نمی‌کنیم؛ ولی شاید باید از این به بعد در کنار «PG-13» و یا «R»، رده‌سنی «زیر ۵۰ سال» را اضافه کرده و بنویسند برای افرادی که ناراحتی قلبی دارند هم، توصیه نمی‌شود!


منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای دونی ک از خنده زیاد مرده عالیه242424

*اونی ک
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط anahita ، Kristen ، Violet.B ، Am.A ، فازی - ری ، Smω*_*
#2
من ۴مورد رو دیدم 22
الحمدلله هنوز زنده ام 4
resim             
پاسخ
#3
مطمئنی از تر مردن؟
آواتار و گرگ میش که من دیدم اصلا ترسناک نبودن حتی فان هم حساب نمیشن 
منکه از دیدین هر جفتشون فقط حوصلم سر رفت
مگه اینکه کسی بخواد کارای آواتار رو تجربه کنه
(تا بنی نیومد زندم)
میتونم تمام روز ادامه بدم .........


"مادامی که در جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز باشند، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید ، باز لجن است "

پاسخ
#4
به نظر فیلمfreaks جالب میاد 4
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
#5
(2018/07/09، 08:05 PM)I am sorry نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطمئنی از تر مردن؟
آواتار و گرگ میش که من دیدم اصلا ترسناک نبودن حتی فان هم حساب نمیشن 
منکه از دیدین هر جفتشون فقط حوصلم سر رفت
مگه اینکه کسی بخواد کارای آواتار رو تجربه کنه
(تا بنی نیومد زندم)
اون خودش مشکل داشت اون فیلم هم ب مرگش کمک کرد در ادامش نوشته ک الکل مصرف میکرده دیگه

(2018/07/09، 10:13 PM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر فیلمfreaks جالب میاد 4

ب نظر من حال بهم زنه:////

(2018/07/09، 07:11 PM)Kristen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ۴مورد رو دیدم 22
الحمدلله هنوز زنده ام 4

اونا خودشون مشکل داشتن نترس ما زنده میمونیم24
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B
#6
احضاااااااااار 4 4 4 4
I'll Be Good
I'll Be Good
.
.
.
I Can't
پاسخ
#7

من احضار ۱ و ۲ رو دیدم پس چرا نمردم یعنی الان یا قاچاقی زندم یا به عزرائیل رشوه دادم 21 21
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
#8
چرا راه دور میرید؟؟ ما خودمون هم با دیدن قسمت رایچن باخ شرلوک تا مرز خودکشی و سکته پیش رفتیم! 2221
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B
#9
(2018/10/12، 07:43 PM)Warrior نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا راه دور میرید؟؟ ما خودمون هم با دیدن قسمت رایچن باخ شرلوک تا مرز خودکشی و سکته پیش رفتیم! 2221

دقیقا تا وقتی شرلوک و پشت بوم بارتز هست دیدن فیلم ترسناک یه شوخی بیش نیست
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B
#10
موافقم!22
گفتیم ی چیزی بگیم این وسط12
resim
پاسخ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد