سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بحران
Heart 
الهی به امید تو

و به امید بسته نشدن تاپیک

سلام 

خب میدونم که اصلا ربطی به شرلوک و شرلوکیان و کارگاهان  و معما و ....... نداره موضوعم

حتی میدونم امکان بن شدنم هست

اما باید میگفتم

آب مایع حیات نه مایع حیاط
خوب دیشب آب محله مون قطع شده بود حدودا شیش ساعتی کار کردن که فهمیدن آب چاه روستامون نشست کرده
خلاصه بعد چندین ساعت کار دستی به سر روی پمپ آب کشیدن و فرستادنش پایین اما این دفعه آب اون فشار همیشگی رو نداشت
شورای محل اعلام کردن باید مصرف کمتر بشه وگرنه آب جیره بندی میشه
من نمیدونم شما کجا زندگی میکنی یا چی کاره ای یا مصرف آبت چقدره ولی اینو میدونم کشور ما جای خیلی خشکیه اینو میدونم که یه سری آدم بی مسئولیت اومدن رو کشور چنبره زدن روش من به اونا کار ندارم  البته فعلا چون هنوز قدم کوتاهه 
اما با شما کار دارم انقدر بهتون گفتن: کم مصرف کنید-آب کمه - مصرف بهینه و ......... میدونم خسته شدین
دیگه گوشتون پر از این حرفا میدونم یه سریا میگن ما که اینجا آبمون خوبه و ال و بل 
ولی باید بهتون بگم من شمال کشور زندگی میکنم فکر نکنم هیچ جای ایران بیشتر از شمال بارون بیاد میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میاد بگو
داریم تاریخ میشیم برای بچه هامون برا نوه هامون ندیده ها
میدونی داخل کتاب تاریخ اون موقع چی می نویسن(البته اگه دیگه کتاب هم نوشته بشه یا اصلا ادمی زنده باشه) دیگه نمی نویسن بی کفایتی شاهان،دخالت حرمسرا،مشکلات داخلی
می نویسن بی کفایتی مسئولی، دخالت...........، مشکلات داخلی(تا اینجاش فرقی نداشت خب ادامش)،ندید بدید بازی مردم کشور در استفاده از امکاناتی مثل آب ارزان- گاز خیلی ارزان- برق مفتی(تیکه نیست در برابر خیلی از کشور های شرقی و غربی ما حسابا مالیاتم نمیدیم)، تقلید از کشور هایی که اوضاع داخلی و خارجی آنها با ما فرق داشت
مثال روند کشور داری شوری،نوع پوشش اروپا، فضای سبز سوئیس،کنترل محتوا چین و کره شمالی،روابط بین الملل کره شمالی و الی ماشاالله
درسته که بیشترین مصرف آب از کشاورزیه بیشترین میزان تولید دی اکسید کربن گاوها ایلات متحده ان بیشترین امراض از کربوهیدرات هاست گرمترین نقطه دنیا گندم بریان در کویر لوطه 
درسته که هر چقدرم کم مصرف کنید بازم این لوله آب نشتی داره 
درسته که ما خودمون آب نداریم اما به کویت آب میدیم،درسته که یه عزیزی مجبور شد کار یه نفر دیگه رو ادامه بده و یه رودخونه شور شد و همه بهش گفتن که تو دستور ساخت دادی(توضیح کامل خصوصی)
درسته که وسط کویر گرفتن صنایع ذوب آهن راه انداختن بعد توقع دارن آب کم نیارن اره اون موقع که جنگ بود حق با شما بود قرار بود دست دشمن نرسه بهش حالا خودش شده دشمن
این درسته که یهویی تو بیایونای ایران به اندازهه دوتا زمین فوتبال زمین نشست میکنه زمینی که داره تاوان کارخانه های بزرگی مثل ذوب آهن رو میدن

خلاصه حرفم داریم میمیریم  اینکه میگن جنگ جهانی بعدی سر آبه نه دروغه نه اینکه کسی شکمی حرفی زده باشه
داریم میمیریم و هیچ کسم نمی خواد کاری بکن
یکم طولانی شد ببخشید

خب اگه یه وقتی دیگه منو ندیدین بدونین بن شدم 
اگر بن شدم با اینکه میدونم دلم واسه انجمن و همه اعضاش تنگ میشه ولی ارزششو داشت
اگه ندیدمتون حلالم کنید

راستی اینجا ایرانه تو ایران از قدیم الایام کسی که کنترل آب رو داشت به نوعی میتونست حکومت کنه
بر عکس اروپا که زمین بیشتر مساویه حکومت بوده
نذارین بخاطر آب هر کاری بکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey ، Nila ، mina.a.s ، Mahdy_nvs ، اشوزدنگهه ، Naromi
کاملا قبول دارم بحران اب و انرژی بزرگترین مشکل بشریت خواهد بود و نسل های بعدی از همین زندگی ما که شاید خیلی وقتا بگیم خوب نیست هم محروم خواهند بود 22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط joker
شهرداری ها هم مقصرن بارها تو خیابونای شیراز دیدم که کف یه بزرگراهو اب برداشته 22
بی فرهنگی موج میزنه
پاسخ
 سپاس شده توسط joker
اینکه خوبه من خودم بارها دیدم که تو بارون دارن چمن های بلوار اب میدن
اخه زیر بارون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
آخه شهرهای خشکی مثل تهران و مشهد و .... فضای سبز می‌خوان چیکار تو این وضع؟
باورکنید باغبون دیدم تو ظل آفتاب داره به چمن آب می‌ده خو اخوی چه کاریه آخه!22
ماشاءالله همه هم می‌خوان ماشین بشورن شیلنگ برمی‌دارن! 
حیاط رو هم می‌خوان تمیز کنن مثل .... آبو وا می‌کنن برگا رو از حیاط جمع کنن!
خو لامصب اول اینکه کسی مجبورت نکرده درخت تو حیاط وامونده‌ت بکاری دوم حالا کاشتی برگا رو با یه جارو جمع کن ای نابخرد 22 چی بگم دیگه 22 اون جای خالی رو هم خودتون با بیل پر کنید!22
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
جیره بندی آب محل شروع شد روزی 8 ساعت آبمون قعطه
همیشه گفتم الانم میگم الگو که نشدم حداقل منو درس عبرت قرار بدید
پاسخ
این ورم که زاینده رود خشکه و پل ها دارن فرو می ریزن 
الان اسکاتلند داره ابهاشو بخار می کنه که زیر اب فرو نرن بعد بعضی از کشور های افریقاییی دارن بخ از قطب شمال میارن اب می کننده که مردمشون از بی ابی تلف نشن چند روز دیگه هم گرمایش جهانی هممونو به باد می ده  22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
از ی طرف ملت نمیفهمن دو سه برابر مصرف جهانی اب هدر میدن  از ی طرف دولت هیچ کاری واسه بهبود وضعیت نمیکنه
لیاقت این کشور اگ قحطی و تشنگی نی چیه
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد