سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوک نومز! *حاوی اسپویل* be carefull :D
Big Grin 
سلام!
فکر کنم اکثرا انیمیشن نومئو و ژولیت رو دیده باشین و خب ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رند رو که پارسال بهمون انیمیشنی معرفی کرد به نام شرلوک نومز یا شرلوک کوتوله ها! و خب حالا اکران شده و میتونین تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلودش کنید،پیشنهاد من زبان اصلیه،چون نه تنها هر فیلمی با احساسات اصلی گویندگان قشنگ تره بلکه بیشتر چون جانی دپ گویندگیشو کرده 4 4
هر وقت این انیمیشنو دیدین ادامه پستو بخونین و خوشحال میشم نظراتتونو بگین 20
اسپویلر 
با وجود تمام تصورات بدی که ازین انیمیشن به عنوان یک شرلوکی داشتم بازهم با اینحال بنظرم قشنگ اومد و خیلی ذوق کردم که بعد از مدتها یک داستان با موضوع جدید مرتبط با شرلوک میشنوم(میبینم درواقع!) مگه میشه شرلوکی باشی و کلی رفرست به شرلوک حتی تو فیلمای عادیم پیدا نکنی؟
و خب چیزهایی که بنظر من تو شرلوک نومز سعی داشت با داد و فریاد شرلوک هلمز بی بی سی رو یاداوری کنه 4
resim
اولین چیزی که توجهمو جلب کرد به فکر انداختم که با دقت بیشتری نگاه کنم وعکس بگیرم: شرینفورد!!
resim
اون سایه که روی آبپاش افتاده شکل سایه موهای فرفری شرلوک نیست؟! 21
resim
آیرین ادلر صاحب یک اسباب بازی فروشیه و جالبه که وقتی یمخوان در بزنن و وارد بشن رو در خونه نوشته 221b !
resim
resim
هاند دره بسکرویل سگ خانواده بسکرویله که یکبار پای شرلوکو گاز گرفته!!
resim
دیالوگ 4 4
resim
اشاره به المنتری! المنتری دیر شرلوک،المنتری
resim
قصه های پریان 3 فیری تلز
resim
سقوط رایخنباخ 4
resim
resim
resim
قصر ذهن!
resimresim
بنظر من اشاره به قطار بمب گذاری شده است:
resim
استنتاج شرلوک از روی رد پا و اینجا استنتاجش برای پی بردن به محل زندگی اون دشمناشون
resim
محله چینی ها!! شاید 15 دقیقه از داستان در محله چینی ها اتفاق میوفتاد
resim
این صحنه، هم منو یاد میس می انداخت و هم صدا های ضبط شده موریارتی در مسئله نهایی و خب اون مرد نسبتا شیرینی ای هم موریارتی ایه که دشمن قسم خورده نوم هاست 21
resim
resim
تاور بریج،محل قرار موریارتی با شرلوک توی فک کنم بازی بزرگ
resim
و تو منی! 18
resim
resim
اگر باز هم چیزی دیدید حتما پست کنید 4
resim
Save
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9 ، Honey ، Masoa ، اشوزدنگهه ، Rend ، فازی - ری ، ?Я.R؟ ، Aida ، Am.A ، mina.a.s
خیلی باحال بود فقط...سایه آبپاش ؟ 22 مال خود ابپاشه هااا
-_- 
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
آره ولی خب منو یاد شرلوک انداخت 21 21
resim
Save
پاسخ
اورین 
خوب انجامش دادی 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
اینقد خوشم میاد از اینایی که اینجوری دقت میکنن موقع فیلم دیدن25
خودمم همیشه میخوام اینکارو بکنم ولی پنج دق از فیلم که میره اینقد محو داستان فیلم میشم که یادم میره 212121

فقط یه چیزی صفورا جان! توی اسم تاپیک هم یه ستاره بزن بنویس حاوی اسپویل31
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، اشوزدنگهه ، Am.A
(2018/06/29، 03:09 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی باحال بود فقط...سایه آبپاش ؟ 22 مال خود ابپاشه هااا

(2018/06/29، 04:44 PM)فازی - ری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقد خوشم میاد از اینایی که اینجوری دقت میکنن موقع فیلم دیدن25
خودمم همیشه میخوام اینکارو بکنم ولی پنج دق از فیلم که میره اینقد محو داستان فیلم میشم که یادم میره 212121

فقط یه چیزی صفورا جان! توی اسم تاپیک هم یه ستاره بزن بنویس حاوی اسپویل31

مرسییی 8   18
چشم حتما 4

(2018/06/29، 03:47 PM)RFmohammadi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اورین 
خوب انجامش دادی 4

20
resim
Save
پاسخ
جالب بود 1 رده سنیش چیه فقط؟ 4

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
دماغوووووووووووو بررررررررررررررررمممممممممم 13 13 13 13 13 21 21 21 24 24 24 24

البته قصد توهین ندارما!
مگ دیوونم به شخصیت مورد علاااااااااااقعههههههههههه م توهین کنم؟
فقط دماغش زیاد تناسب نداشت جالب به نظرم اومد 4 4 4 21 21 21 21 21
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
(2018/06/30، 03:44 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب بود 1 رده سنیش چیه فقط؟ 4

من که دیدم،پس برا سن ما مشکلی نداره اگر منظورت کوچک تر ۱۵-۱۶ ساله،منو خواهرم که ۸ سالسه باهم دیدیم ،زیاد مورد خاصی نداشت،جز یکی دوجا 4 4

(2018/06/30، 09:01 PM)I AM SHERLOC نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دماغوووووووووووو بررررررررررررررررمممممممممم 13 13 13 13 13 21 21 21 24 24 24 24

البته قصد توهین ندارما!
مگ دیوونم به شخصیت مورد علاااااااااااقعههههههههههه م توهین کنم؟
فقط دماغش زیاد تناسب نداشت جالب به نظرم اومد 4 4 4 21 21 21 21 21

آرههه،دیدی توام؟خیلی باحاله!!  21
resim
Save
پاسخ
اول فک میکردم خیلی مسخرست اما وقتی دیدم به نظرم داستانش از مال موفاتم بهتر بود 21 عاشق چهره شرلوکش شدم (جدی میگم خیلی جذاب و جدی بود و بهش میومد ) و اصلا هم احساساتی نبود و خیلیم منطقی بود 21 انیمیشن فوووق العاااده ایییی بوووووددددد
فقط یه سوال برام پیش اومد اون انگشتر دست راست انگشت کوچیکش چیه ؟
-_- 
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد