سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تابستان خود را چگونه می گذرانید؟
(2018/07/02، 12:17 AM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقاشی نقاشی نقاشی نقاشی شرلوکک شرلوک شرلوکک و شرلوووک بن بن بن بن ویالون ویالون ویالون ویالون فیلممممم فیلممممم فیلمممممم فیلممممممم خیلی فیلمممم مخصوصا اونهایی ک بن توش باشه دفتر خاطرات دفتر خاطرات دفتر خاطراتتت و زنگ زدن ب دوستا...گریههه کردن هم بودش

به این میگن یه دختر نوجوون واقعی 22
پاسخ
واقعا چقد برا تابستونتون برنامه دارین.... من فک کنم یه روش جدید خواب یاد بگیرم فقط

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، کارآگاه مرده ، Am.A
سال تحصیلی تعطیلات منه 22
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
جام جهانی
فیلم
حافظ خوندن
جک خوندن
استخر رفتن
معما حل کردن
و خواب 4
خواب 22
خواب(تنها چیزیه ک تکراری نمیشه لامصب دوس داشتنی) 4
زندگی چیز چرندیه
ولی...
اگر انسان تا اونجا ک می تونه باهاش حال نکنه باید خیلی احمق باشه
4
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
من تابستون معمولا کار خاصی نمیکنم.
امسال و این تابستون:
زبان انگلیسی
قیلم
نقد و تشریح فیلم
اینستا
معما
بازی های فکری
یه ذره درس
عضویت در انجمن بیکر 4 
انجمن
انجمن
انجمن
انجمن...

واقعا اغراق نمیکنم اگر بگم کل تابستون رو توی انجمن بودم 21 22
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/09/02، 12:54 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تابستون معمولا کار خاصی نمیکنم.
امسال و این تابستون:
زبان انگلیسی
قیلم
نقد و تشریح فیلم
اینستا
معما
بازی های فکری
یه ذره درس
عضویت در انجمن بیکر 4 
انجمن
انجمن
انجمن
انجمن...

واقعا اغراق نمیکنم اگر بگم کل تابستون رو توی انجمن بودم 21 22
اغراق نیست باور میکنیم  24 24 
طبق محاسباتم من از این تابستون  ۱۲۵ ساعت معادل ۵ شبانه روز کامل تو بیکر بودم 22 21
انسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
کنکور کنکور کنور 
انجمن
دکتر هاوس
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
لش رو تخت 
دور دور با رفقا 
کباب ب مقدار زیاد 
قلیون ب مقدار زیاد تر 
ور شکستگی ب میزان زیاد زیاد تر 
و سریال منتالیست ک البته تمومش کردم
Tiger,tiger
Burning bright in the forests of the night
What immortal hand or eye
Could frame the fearful symmetry
In What distant deeps or skies

پاسخ
موضوع انشا :
#تابستان_خود_را_چگونه_گذراندید؟ بخش اول 
تابستان چیز بسیار خوبیست اس اشت و ما کل تابستان خود را به فن گرلی /بویی و نزدیک/گیکی و بوک وورم/دراگونی گذراندیم.  اما با این حال زمانی که به تابستان گذشته فکر می کنیم کل... برگ های...  درختان...محله مان... می ریزد.  درواقع تمام تابستان با لش بودن در گوشه ای با هندزفیری در گوش کتابی در دست یا گوشی و لپ تاب گذشت البته این فقط گوشه ای از ماجرا بود بخش عمده ای از آن هم در سخنان گهر بار والدین در رابطه با چه قدر بی کاری بچه، ما بچه بودیم پامون رو جلو بزرگترمون دراز نمی کردیم، یکم فعالیت کن بچه و....  گذشت که ما در راستای سخنان گهر بارشان ول شدیم در هر کافه و کتاب فروشی که می شد و نشستیم و دوباره لش کردین و همان کار ها را کردیم اما این ها همه ظاهر سازی برای پوشش جادوگر /دورگه /ناهموار/دونده /سوپر هیرو /کارآگاه و... بودنمان بود. 
پس ما واقعا تابستان پرباری داشتیم اش است. سفر های زیبایی هم به واندر لند داشتیم.  در دریای کاراییب هم شنا کردیم
در هتل فیلم شاینینگ که اسمش  یادم نیست اقامت کردیم بماند که خوش نگذشت
بخش دوم #تابستان_خود_را_چگونه_گذراندید؟
ادامه.... 
کار دیگری هم که در راستای اصرار والدین برای تحرک انجام دادم این بود که در مسابقات عطش ثبت نام کردم ولی این اصلا آن چیزی نبود که فکر می کردند و می گفتند : چرا به دیوار زل زدی؟ و من هم داد می زدم :خودتون نمی ذارید آدم تحرک داشته باشه و این حرف اصلا آن چیزی  نبود که فکر می کردم چون دستی دستی مجبورم کردند بروم آزمایش اعتیاد بدهم چون می گفتند ساقی ام همان مرلین است که هی به ریشش قسم می خورم!  به همین دلیل من از تخیل های فضایی اجتناب کردم و فکر کردم تخیل در دنیای واقعی بیشتر جواب می دهد پس در مهمانی های خانوادگی هم آرامش نداشتم چون خانواده و فامیل را با گیم اف فرونز مقایسه می کردم و حتی از ترس مسمومیت توسط عمه خانم بزرگ خاندان لب به غذا نمی زدم!  در نتیجه دو باره مرا برای آزمایش اعتیاد بردند چون منزوی شده بودم و ترشی جات نمی خوردم.  
مسافرت واقعی هم که رفتیم توی قطار همه اش در توهم این بودم که مقصدمان هاگوارتز است و الان است که دانش آموزان با جغد هایشان بپرند توی کوپه و بگویند سورپرایز اما خبری نشد. 
در عروسی هم اتفاق خاصی نیافتاد.  هر لحظه منتظر بودم که شرلوک وسط عقد بیاید و رو به عروس اشاره کند و بگوید: جان قاتل رو پیدا کردم! 
و جان هم بزند به پیشانی اش و بگوید :باهوش بازی در نیار شرلوک و همان لحظه عروس از داخل دسته گل هفت تیر یا کالیبر 43 در بیاورد و چند نفر را هلاک کند اما خبری نشد! 
چند روز قبل هم زنگ خانه را زدند رفتم دم در و یک جعبه به اسم خودم بدون نام فرستنده دیدم. جو زده شدم و گفتم این دیگر واقعی است نمی دانستم خوش حال شوم یا ناراحت که بالاخره نوار های سیزده دلیل برای... (خودکشی)به من هم رسید اما به محض این که باز کردم فهمیدم نوار های 13دلیل برای.... (خودکشی) بلکه 13کتاب برای برای... (خودکشی) است.  بله آن ها کتاب های مدرسه بودند.  ای پدر با هوش!
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد