سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

مینی سریال جدید پاتریک ملروز
سلام 1
متوجه شدم خیلیا نمیدونن پاتریک ملروز چیه 22 خودم از 6 ماه پیش منتظر اکرانش بودم که با اطلاع رسانی گلدن هارت عزیز فهمیدم اکران شده و ایرانم اومده 4
پاتریک ملروز مینی سریال جدید بندیکته که خودشم اشتباه نکنم تهیه کنندگی شو به عهده داشته و نقش پاتریک ملروز رو توی این فیلم بازی میکنه . 
پاتریک ملروز داستان مردی اشراف زاده به همین نامه که توی بچگی احساساتش جریحه دار شده و به همین دلیل توی بزرگسالی با مشکلات اجتماعی زیادی دست و پنجه نرم میکنه اما الان رو به بهبودیه . 
این سریال ژانر کمدی داره و از روی رمانی به همین نام ساخته شده به نویسندگی ادوارد سنت ابن که بندیکت گفته طرفدار پروپا قرص این نویسندس 4
میتونید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ببینید قسمت یک رو با زیرنویس 4 البته باید اشتراک فیلیمو رو داشته باشید
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اینم کاور فیلم 
resim
هی . کی میدونه ...؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، Safoura ، Aida ، M.Holmes
(2018/06/12، 06:04 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 1
متوجه شدم خیلیا نمیدونن پاتریک ملروز چیه 22 خودم از 6 ماه پیش منتظر اکرانش بودم که با اطلاع رسانی گلدن هارت عزیز فهمیدم اکران شده و ایرانم اومده 4
پاتریک ملروز مینی سریال جدید بندیکته که خودشم اشتباه نکنم تهیه کنندگی شو به عهده داشته و 
resim
تو داری با روح و روان من چی کار میکنی؟؟؟؟ 20
گل پونه های دشت لندنممممم
جان مانده است تنهاااای تنهاااا
جان مانده است تنهای تنها میان سد تایمز ها 
مری جاااان ،تنهای تنهااااا
شرلوکیان ،استنتاج ها آتشمممم زد آتشم زد.‌..
میمانیم منتظر فصل ۵ را ... مری جان فصل ۵ رااا ، فصل ۵ رااا
(عاشق با ریتم خوندنتونم 21 )
پاسخ
من تا قسمت چهارش دیدم ولی فک نکنم بقیه شو ببینم دیگه. چراشو دقیق توضیح نمیدم که اسپویل نشه21 فقط میگم بازی هاشون عالیه، به خصوص بندیکت محشره بازیش ولی من داستان دوس نداشتم

اینم لینک 5 قسمتی که تا الان اومده از سایت هستی دانلود. زیرنویساشو چک نکردم ببینم تا چه قسمتی اومده. فقط باید دانلودش کنید. برای آنلاین دیدن نیست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Fawtimah ، Milad
فک کنم دوبلشم اومد نیومد؟
پاسخ
راستش سریالو دیدم و به نظرم یه مشکلی داشت . چشمای بچگیای پاتریک کاملا مشکیه اما وقتی بزرگ میشه (بندیکت) چشماش ابی روشن میشه 22 چیجوریاس ؟
هی . کی میدونه ...؟
پاسخ
این کجاش کمدی بود؟؟؟:/
resim
پاسخ
نارومی خواب دیدم پاتریک ملروز هشت صد قسمتیه2124
resim
پاسخ
(2018/08/05، 12:10 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نارومی خواب دیدم پاتریک ملروز هشت صد قسمتیه2124

24 فازت رو فیلمای ترکی بوده 21
هی . کی میدونه ...؟
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد