سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ژن خوب
Star 
چشمان بندیکت کامبربچ ستاره ی سریال شرلوک هلمز 8
یک حالت ژنتیکی به نام سکتورال هترو کرومیا دارد که باعث میشود رنگ چشم هایش در شرایط نوری مختلف تغییر کند 4

8
گل پونه های دشت لندنممممم
جان مانده است تنهاااای تنهاااا
جان مانده است تنهای تنها میان سد تایمز ها 
مری جاااان ،تنهای تنهااااا
شرلوکیان ،استنتاج ها آتشمممم زد آتشم زد.‌..
میمانیم منتظر فصل ۵ را ... مری جان فصل ۵ رااا ، فصل ۵ رااا
(عاشق با ریتم خوندنتونم 21 )
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9 ، جین مارپل ، Cassiopeia ، Safoura
اره منم تو اخبار دیدم ولی خداییم نمی شه گفت داشتن یه چنین مریضی ای به مفهوم داشتن ژن خوبه
ساز من کوک نشد 
پس نباید می زدم 
اما زدم 

حال من خوب نشد 
به قلم دست نباید می زدم
 اما زدم 

منطقم چینش نشد 
به مسائل دست نباید می زدم 
اما زدم 

قلب من خوب نشد 
دست به عاشقی نباید می زدم 
اما زدم 

پای من خوب نشد 
پس به دو هم پا نباید می زدم
 اما زدم 

این نوشتم که بگویم پشیمانم اما 
دست به یک شعر تازه هم نباید می زدم 
اما زدم 

پاسخ
مطمئنی که مریضیه؟

21 13  78
پاسخ
اره یه نوع مریضی خیلی نادره
مردم مریضی دارند ما هم مریضی داریم 21
ساز من کوک نشد 
پس نباید می زدم 
اما زدم 

حال من خوب نشد 
به قلم دست نباید می زدم
 اما زدم 

منطقم چینش نشد 
اما زدم 

قلب من خوب نشد 
اما زدم 

پای من خوب نشد 
 اما زدم 

اما زدم 

پاسخ
(2018/06/13، 11:48 AM)لئون دا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره یه نوع مریضی خیلی نادره
مردم مریضی دارند ما هم مریضی داریم 21
خدایا ما را مریض بگردان و مریض ها رو هم از این مریضی ها بده 21 21 21

21 13  78
پاسخ
نه بابا این همون چشم تیله ای خودمونه
این بیماری که شما میگی فرق داره احتمالا سگ و گربه های این تیپی رو دیده باشین
تو ادما خیلی کم پیش میاد
رنگ عنبیه تو دوتا چشم ادما مثل همه ولی این افراد به مرور زمان رنگ یکی از عنبیه ها تغییر میکنه
مثلا یکی از عنبیه ها قهوه ای سوختست یکی دیگ آبی میشه به مرور زمان
یا یکی سبز یکی آبی
دلیلشم اینه که رنگدانه ی ملاتونین تجزیه میشه جالبه بدونین اگر رنگدانه های عنبیه رو خارج کنن چشم بجاش رنگدانه ی آبی ترشح میکنه جدیدا ادمایی که میخوان چشم آبی داشته باشن این کارو میکنن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
(2018/06/13، 04:52 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو ادما خیلی کم پیش میاد
رنگ عنبیه تو دوتا چشم ادما مثل همه ولی این افراد به مرور زمان رنگ یکی از عنبیه ها تغییر میکنه
مثلا یکی از عنبیه ها قهوه ای سوختست یکی دیگ آبی میشه به مرور زمان
یا یکی سبز یکی آبی
دلیلشم اینه که رنگدانه ی ملاتونین تجزیه میشه جالبه بدونین اگر رنگدانه های عنبیه رو خارج کنن چشم بجاش رنگدانه ی آبی ترشح میکنه جدیدا ادمایی که میخوان چشم آبی داشته باشن این کارو میکنن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما به این نوع چشم ها می گیم چشم دیوید بویی21 اما با چشم تیله ای فرق داره
اینی هم که می گی درسته بعضی ها هم بر این اساس می گند که چشم قهوه ای ها در اصل چشم ابی هستند
ساز من کوک نشد 
پس نباید می زدم 
اما زدم 

حال من خوب نشد 
به قلم دست نباید می زدم
 اما زدم 

منطقم چینش نشد 
اما زدم 

قلب من خوب نشد 
اما زدم 

پای من خوب نشد 
 اما زدم 

اما زدم 

پاسخ
(2018/06/13، 11:02 AM)?Я.R؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره منم تو اخبار دیدم ولی خداییم نمی شه گفت داشتن یه چنین مریضی ای به مفهوم داشتن ژن خوبه

این مریضی نیس 7
یک حالت ژنتیکی هست که درصد خیلی کمی از افراد آن را دارند. مثلا یک سری افراد لاله گوش بسته دارند که ان هم یک حالت ژنتیکی است ولی چون درصد زیادی(۲۵% عدد دقیقی است و میتونید تحقیق کنید) از افراد ان را دارند چیز به خصوصی به حساب نمیاید ولی بعضی حالات ژنتیکی خیلی نادر است به همین دلیل برا مردم جالب میشه 3 1

(2018/06/13، 04:52 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته این بیماری نیست و رنگ چشم هاش توی نور فرق میکنه ولی اون مورد که رنگ چشم ها متفاوته یه چیز دیگه اس  4
پاسخ
در پاسخ به تاپیک "چی تو چشاشه؟"البته یک توضیحی به نظرم غلطه اون که در شرایط نوری متفاوت رنگ چشم عوض میشه, اگر یک سرچی بزنید میبینید این عارضه میتونه به صورت متفاوت بودن قسمتی از رنگ عنبیه از بقیه ی جاهای عنبیه,درست مثل کامبربچ ظاهر بشه, این عارضه باعث ایجاد اون لکه ی سرخ توی چشمش شده,البته مال کامبربچ خیلی خفیفه.

resim
پاسخ
(2018/06/20، 01:54 AM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در پاسخ به تاپیک "چی تو چشاشه؟"البته یک توضیحی به نظرم غلطه اون که در شرایط نوری متفاوت رنگ چشم عوض میشه, اگر یک سرچی بزنید میبینید این عارضه میتونه به صورت متفاوت بودن قسمتی از رنگ عنبیه از بقیه ی جاهای عنبیه,درست مثل کامبربچ ظاهر بشه, این عارضه باعث ایجاد اون لکه ی سرخ توی چشمش شده,البته مال کامبربچ خیلی خفیفه.

اره به نظر منم عنبیه اش وقتی نور با رنگ ها و طول موج های مختلف بهش میخوره متناسب با اون طول موج یک سری رنگ ها رو جذب و یه سری رو دفع میکنه که باعث میشه در شرایط نوری مختلف رنگ مختلفی دیده بشه
راستش توی سریاا هم همش من به این فک میکردم چرا این جا چشماش یه حالت آبی داره و فلان جا سبز ابی 4
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد