سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوکا کارآگاه نکونام نمیرد هرگز (شوخی های شرلوکی)
صدبار شنیدیم بابا خز شد رفت 22
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2018/01/11، 07:35 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدبار شنیدیم بابا خز شد رفت 22
تو ذوق بچه نزن بابا. 21  گناه داره
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
قانون پایستگی بازی :بازی نه به وجود میاد نه از بین می ره بلکه از حالتی به حالت دیگه منتقل می شه !
نوشدارو پس از مرگ مری !
اون معمایی که با لستراد حل میشه با شرلوک حل نمی کنن
آدم همیشه فکر می کنه
 بین ماهی قرمز ها زندگی می کنه! 
اما غم انگیز تر زمانیه که
 بفهمی خودت هم یکی از همون ماهی قرمز هایی! 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، شرل ، RFmohammadi
جوان در به در در بازار دنبال شرلوک می‌گردد.
شخصی می‌گوید:
-کاخ ذهن را خاصیت فراوان است! درمان فراموشی می‌کند و تنگی وسعت دید!
-عارضم! بو علی شرلوک را ندیدی؟
-ساعتی پیش اینجا بود!
جوان به خیابان بیکر می‌رسد! پیرمردی را می‌بیند.
-به دنبال شیخ المُفتِّش (مفتش به عربی یعنی کارآگاه!) می‌گردی؟ 
-شما می‌دانید...
-ساعتی پیش اینجا بود، مشکلت ریزش موست، مشخصا عاشق بوده‌ای و طرف قالت گذاشته! تحفه‌ای برای تو گذاشت! البته نظر شرلوک این بود که او با کسی دیگر روی هم ریخته است اما نظر من این است که تو نتوانستی برای ولنتاین او آیفون بخری و اوهم با تو کات کرده است! برو جوان و دنبال عشق واقعی باش!
مرد جعبه را به جوان می‌دهد و جوان آن را باز می‌کند، یک آیفون x در آن است!!‌ 
دل گرچه در گوشی فروشی بسیار شتافت/ یک دلار ندانست ولی یورو شکافت!
(تبلیغ آیفون x به سبک شامپو پرژک) 
پ.ن: ینی آیفون اینجوری می‌خواست تبلیغ کنه رسما ورشکست می‌شد!
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، RFmohammadi
24 
آیفون xخودش خود به خود کلی طرفدار داره 
تازه تبلیغ تو ارشاد توقیف میشه چون بد آموزی داره  چون تهش طرف می ره آیفون رو به عشق نابابش می ده و دوباره زمانی که آیفون بعدی بیاد دوباره روز از نو روزی از نو
آدم همیشه فکر می کنه
 بین ماهی قرمز ها زندگی می کنه! 
اما غم انگیز تر زمانیه که
 بفهمی خودت هم یکی از همون ماهی قرمز هایی! 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
وقتی شرلوک دیوان شمس مولوی رو می‌خونه و دلش برای آیرین تنگ می‌شه و شاعریش گل می‌کنه:
خوش خرامان می‌روی آیرین آدلر بی من مرو!/ ای حیات دوستان در لندن بی من مرو!
ای چشم لندن بی من مگرد و ای قمر بی من متاب!/ ای زمین بی من مروی و ای تایمز، بی من مرو!
در لندن با تو خوش است و آمریکا با تو خوش است!/ در لندن بی من مباش و آمریکا بی من مرو!
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Reynard. Bas ، Masoa ، شرل
ای خلبان آهسته ران، شرلوک با واتسون می‌رود! / وان هوش که با خود داشتم، با هوش سِتانم می‌رود!
مولی مانده مهجور از او، بیچاره و رنجور از او! / گویی که نیشی دور از او در استخوانش می‌رود!
گفتا که با نیرنگ و فسون، پنهان کند عشق درون / پنهان نمی‌ماند که خون بر آستانش می‌رود!
خویشتن بدار ای شرلوکا، تندی مکن با مایکرافت! / کز عشق تو مولی هوپر گویی که جانش می‌رود!!
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط OCTUPUS ، گراویتون ، شرل ، SH.B.N

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد