سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوکا کارآگاه نکونام نمیرد هرگز (شوخی های شرلوکی)
سلام 
ماشاالله خیلی اینجا بچه ها طبع شعر دارن . من یه شعر واقعی از خود حضرت سعدی میزارم که به نظرم مرتبطه:

آن کز بلا بترسد و از قتل غم خورد
او عاقلست و شیوه مجنون دگر بود

(سعدی شیرازی)
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Milad
بی نظیر بود  24 24 24 24 24 از این خنده دار تر چیزی نخونده بودم 24 24 24 عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود 24 24 24 24
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
یعنی اون دوتا شعر اولی برای محمد و مهدی واقعا عالی بودن مردم از خنده 21 21 21 24 24 
بازم ادامه بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2016/12/14، 05:27 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/12/14، 01:18 PM)mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روزی شیخ در ولز در محل فیلمبرداری فصل چهار شرلوک حاضر بشد، بندیکت او را بدید و بگفت:
ای شیخ! آیا کفش چپت را در خوارزم به پینه دوز داده، در بلخ بیف استروگانوف میل نموده و در بخارا نیز با یکی از مریدانت مرافعه بنموده و در کابل یقه چپت را داده ای که رفو بنمایند؟!!
شیخ نگاهی بر کراوات پر از اسکلت خود (فن های موریارتی می دونن ینی چی) بنمود و با شگفتی گفت: ای بندیکت چه رازی در این حکمت بنهفته است؟!
بندیکت از آن نگاه های که بر مارتین می کرد، بر شیخ بنمود و بگفت: مالی! قهوه! متشکرم!
شیخ نیز در شگفتی بماند و لباس شیوخ از تن درآورد و تا آخر عمر مرید شرلوک و جزو وفادار ترین نیروهای شبکه بی خانمان ها بود! و در آخر اپیزود بانکدار کور به دست زونزا (گولم) شهید شد! رضی الله عنه!

آقا مهدی از شما بعید بود کپی کردن!

من اینو از وب خودم برداشتم از کی کپی کردم؟ کپی کرده باشم حتما با ذکر منبع می گم! انقدر شعور دارم با منبع کپی کنم!
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2016/12/15، 02:38 AM)mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/12/14، 05:27 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/12/14، 01:18 PM)mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روزی شیخ در ولز در محل فیلمبرداری فصل چهار شرلوک حاضر بشد، بندیکت او را بدید و بگفت:
ای شیخ! آیا کفش چپت را در خوارزم به پینه دوز داده، در بلخ بیف استروگانوف میل نموده و در بخارا نیز با یکی از مریدانت مرافعه بنموده و در کابل یقه چپت را داده ای که رفو بنمایند؟!!
شیخ نگاهی بر کراوات پر از اسکلت خود (فن های موریارتی می دونن ینی چی) بنمود و با شگفتی گفت: ای بندیکت چه رازی در این حکمت بنهفته است؟!
بندیکت از آن نگاه های که بر مارتین می کرد، بر شیخ بنمود و بگفت: مالی! قهوه! متشکرم!
شیخ نیز در شگفتی بماند و لباس شیوخ از تن درآورد و تا آخر عمر مرید شرلوک و جزو وفادار ترین نیروهای شبکه بی خانمان ها بود! و در آخر اپیزود بانکدار کور به دست زونزا (گولم) شهید شد! رضی الله عنه!

آقا مهدی از شما بعید بود کپی کردن!

من اینو از وب خودم برداشتم از کی کپی کردم؟ کپی کرده باشم حتما با ذکر منبع می گم! انقدر شعور دارم با منبع کپی کنم!

پس آون و شرلوکیه که تم مشکی داشت مال شما بود؟ نمی دونین چقدر دنبالش گشتم. آخه چند بار هم ذکر کرده بود که کپی نکنید. ببخشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
باز از جناب لسان الغیب به بنده الهام رسید که شعری در باب شرلوک بسرای پاسخش بگفتم که:
دوش دیدم که جماعت در شرلوک بزدند/ پرونده ای بشکافتند و سر به آن خانه زدند!
ساقیان مورفین و کوکائین بیکر استریت/بر سر مایکرافت کاخ نشین نعره مستانه زدند!
مری مورستن بار امانت نتوانست کشید/قرعه کار به نام جان دیوانه زدند!
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9 ، Milad
1

یه مژده :
حرم حضرت زینب (س)بعد از گذشت 6 سال وبا شهدا و غیور مردان ایرانی . افغانی . سوری . لبنانی و... ازاد شد
شادی روح شهدا صلوات

عالیییییییی
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط RFmohammadi
خسته نباشید محمد و مهدی عالی بودن من که مردم 21 21
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
اندر احوالات حکیم کانن دویل آورده‌اند که روزی اندر شگفت در باب مخلوق خود که از بی‌بی‌سی سر درآورده بود، او را پرسید: یا شرلوک، تو را چه می‌شود؟ همانا من اینچنین خشن و منزوی تو را نیافریدم که با جان چنین رفتار نمایی!
شرلوک او را بگفت:
همانا ای حکیم قصور من نیست! که تو مرا نکو بیافریدی و استعدادی شگرف بخشیدی و عنایتت را شکرگزارم. اما قصور موفات و گتیس فرومایه را چه کنم که چنینم کردندی و بدین روزگار انداختندی و در فصل ۴ همچون کریستال مرا خرد بکردندی!
به نقل از:
الحکایات العجایب من البیکر استریت(!)
جلد چهارم، صفحه 221
خواجه آرتور انصاری، قرن ۱۹ میلادی
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Baran_sh
خواجه آرتور انصاری !  =)) =))
به نظر شما برای ساخت میلیارد ها نوع از تصویر زیر چقدر قدرت لازمه ؟ 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد