سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تست شخصیت شناسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست جالبیه، اگه بخواین میتونین نتیجتونم بگین 4 
شخصیت من میانجی بود!
[/url]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[url=https://www.16personalities.com/fa/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA]انواع شخصیت(میتونید کلیک کنید)
تحلیل گرها
resim
دیپلمات ها
 resim
نگهبانان
resim
کاوشگران
resim

Save
Save
Save
Save

جالب است بدانید: جان واتسون به عنوان مدافع شناخته میشه!
resim

ایرین ادلر یک مجادله گر است!
resim

مارگارت تاچر یک فرمانده است!
resim

موریارتی یک معمار است!
resim

لستراد یک تدارکچی است!
resim
خانم هادسون یک مشاور است!
resim

جالب تر است که بدانید همه بودن جز شرلوک222222 15
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، M1F9 ، Nila ، مایکرافت ، اشوزدنگهه ، .Yasaman. ، Fawtimah
من intp_tبودم. قبلا تست را داده بودم ولی فاکتورtآخرش را نمیدونستم...شرلوک به نظرم یا منطق دانه یا معمار....

جالبه ها...الان که فکر میکنم میبینم میتونم تست ها را طوری بزنم که هر شخصیتی دلم خواست را نتیجه بده. این روی نتیجه ی تست تاثیر نمیذاره؟؟

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
منمINTP-Tشدم۰_۰
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
من ESTJ_T شدم مجری!
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
من ESTJ-A

ولی این تسته به شدت اشکال داره

من آدم درونگرایی هستم ولی اینجا زده بود برونگرا 22

تو یک تست دیگه هم شده intj

21 13  78
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
resim
منطق دان معروف چی داریم؟
ولی من هنوز فاکتور tآخرشو نفهمیدم
resim 
پاسخ
اینشتین. دکارت.لئوناردو داوینچی. خود شرلوک به تعابیری.زیر ازمون نوشته افراد مشهور را...

resim
پاسخ
آقا من تو مخم نمی ره اینا معتبر باشن هر جا و هر دفعه یک جوابی می دن

21 13  78
پاسخ
خب بستگی به پاسخ گویی و حال و هوای اون لحظه ی طرف هم داره...برای منکه وقتی اولین بار تست را دادم خیلی خوب توصیف کرده بود و حتی نقاط ضعفی ازم را گفته بود که خودم نمیدونستم و فهمیدم مثلا فلان مشکل به خاطر این نقطه ضعفمه. من تیپ شخصیتی اغلب دوستان و اشناهام را حدس زدم و وقتی ازمون دادند درست بود.به نظر من ملاک های سنجش شخصیتش درست اند. البته توی نظریه ی شخصیت این یکی از تستهای معتبر شناسایی شخصیته(یونگ) . یک سری تست دیگه مثل کهن الگو ها و..هم هستند. ولی برای شناختن شخصیت واقعی به نظرم بهتره یکمی درمورد خود ازمون و ملاک های سنجش (همون 5 تا) تحقیق کنی. توی سایت شخصیت شناسی نوین توضیحات خوبی درموردش نوشته...

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
منم از جواب این تست راضی بودم نسبت ب بقیه واقعی تر بود
resim 
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد