سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شاخ های بیکر استریت
با توجه به درخواست دوستان باری دیگر این رقابت شکل میگیرد امیدوارم که این دفعه استقبال کنید و مارو در دیوار نکنید.

1.خودم
بله مثل دفعه قبل، بنده لوک خوش شانس کابوی تنهای انجمن شاخ بودن خود را اعلام کرده و امیدوارم به من به عنوان یک شاخ رأی دهید.فراموش نکنید که من همون مایکرافتم. با سابقه یک کودتا و دهها جرم دیگر پس اگه به من رأی ندید خونتون پای خودتونه 19 19 19
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcS39x1dH8rr-KL74I6qMwU...u643F1aH3H]

2.Mustang
وی یکی از معدود کارآگاهان ویژه انجمن بوده و در دوره قبل شاخ ها گفته بود:این یک نوع بیماریه که شاخ های اینستا دچارش هستن بهش هم می گیم بیماری خود شاخ پنداری اما این دفعه خود در این لیست قرار گرفته وی رکورد داربالاترین  تغییر اسم در انجمن است.

[تصویر:  %D8%AF%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86%DA%86%DB%...%D8%9F.jpg]

3.Mory

این جناب که به ادعای خویش با جمبه ترین فرد انجمن هست(تقریبا همینطوره چون من باجمبه ترم!!!) نیز جزو این لیست ما است. این فرد شاخص انجمن که با وجود مدیر بخش بودن شاخ تر هم شده با وجود تمام مشکلات جزو این لیست قرار می دهیم شاید که رأی بیاورد!!!! البته وی نزد ما با نام عارف شناخته می شود و هر چه قدر هم تغییر اسم دهد همچنان عارف خواهد بود. 21 21 21 

4.golden heart  

فعالیت های شدید و سرسختانه این شخص موجب شد که ما نام وی را در این لیست قرار دهیم. وی با تاپیک گالری نقاشیای گلدن هارت در میان کاربران به شهرت رسید و درخواست های زیادی برای کار نقاشی دریافت کرد. و من از همین مکان اعلام می کنم که اگه نقاشی مایکرافتو نکشی .... دیگه خود دانی...
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQVI8cHmLi6SKVaz-TG4sH...tmstWlw_Jw]

5.کارآگاه مرده:
وی که یکی از قدیمی ترین کاربران (به اصطلاح پیر غلامان انجمن) می باشد بعد از مدت های مدید غیبت بالاخره به جمع دوستان قدیمیش پیوست و باری دیگر با فعالیت های طوفانیش در انجمن غوغایی به پا کرد.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcR4OhFAejEMGg3PbY2Cuu6...ddlt63De_A]

توجه این لیست فقط بر اساس فعالان فعلی انجمن تنظیم شده و إلا بی شک شاختر از ما ها در انجمن بسیار است.
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، کارآگاه مرده ، black heart
لوک محض یکم حرس داری هی یو گو فار,فارفار اوی21)
اما سرجمع ممنون که قابل دونستی3>
resim
پاسخ
بله مگه از من شاختر پیدا میشه!( 22 22 22 22 22مثلا من شاخ ایرانم!) 24 24 24 24 24
[تصویر:  47.jpg]
پاسخ
ي سوال :
ب چن نفر ميتونيم راي بديم ؟
و راي گيري كي شروع ميشه
و كجا راي بديم
پ ن : كه البته شد سه تا سوال
She is a vampire
Be careful and stand back
پاسخ
مایکرافت ایندفعه گوش کن یه نظرسنجی بساز تو تاپیک بلدی اصن؟ 22

بعد از ویژگیهای شاخانه من اینم بود 
که برای مدتی ارسالهای من 666 تا بود درحالیکه من بازم پست میفرستادم عددش تکئن نمیخورد 19
اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده
که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده
که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامونresim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
من تنها کارآگاه واقعی تنها انجمن کارآگاهان ایرانم تا حالا 5 تا پرونده به سرانجام رسوندم  16

و اما چرا به بقیه رای ندهیم ؟

لوک خوش شانس : وی ادعا میکنه که یه جنایتکاره اما تا وقتی مورف کارآگاه مرده اینجاست باید تو انجمن دنبال سوراخ موش بگرده 16   19 

Mustang : وی اشنا به علم (هیپنوتیزم) است . چند ساعت بعد از نظرسنجی شنیدم با یک نفر راجب هیپنوتیزم کردن اعضا و جمع آوری رای صحبت میکرد. راجب رای دادن به این شخص محتاط باشید چون به محض اینکه تبدیل به شاخ بشه همتونو هیپنوتیزم جمعی میکنه وانجمن رو نابود میکنه 32

Morty : هشدار هشدار هشدار ... هشدار این مدرکی که قصد دارم ارائه بدم از امضای وی به دست اوردم ( واقعیتش اینه که ,  اصلن بد مطلق وجود نداره میدونی.. یه سری چیزا از نظر من بده  که از نظر تو بد نیست یه سری چیزام از نظر تو بده   که از نظر من بد نیست فقط کافیه که ما بتونیم با بدیهای همدیگه بسازیم بخاطر خوبیامون همین... ) خودتون سفسطه ی ماله کشی رو ببینید این انسان هر وقت اگر کار بدی هم بکنه از همین استدلال استفاده میکنه که (از نظر من بد نبود) 22 4

golden heart: قصد دارم از غیبتش سواستفاده کنم و به نیابت ازش انصراف بدم 4

پس نتیجه میگیریم تنها کسی صلاحیت رای گرفتن داره منم تموم شد و رفت 16 4

19
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/
مورف کور خوندی 16 22 21
من همونی ام ک قسم خوردم تا چهل سالگیم تو این انجمن کوفتی فعالیت کنم غیبت هامو جدی نگیرین 16
پاسخ
 سپاس شده توسط morty
شاخ واقعی اونیه که رفت و هرگز برنگشت12
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/ ، Dr.HR
Exclamation 
(2019/02/07، 07:08 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاخ واقعی اونیه که رفت و هرگز برنگشت12

از زبان انجمن :
اوني ك دنياش بودم رفت و ديگ بر نگشت
جاده اي كه ساخته بودم از روي خودم گذشت
She is a vampire
Be careful and stand back
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
(2019/02/07، 02:44 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مایکرافت ایندفعه گوش کن یه نظرسنجی بساز تو تاپیک بلدی اصن؟ 22

بعد از ویژگیهای شاخانه من اینم بود 
که برای مدتی ارسالهای من 666 تا بود درحالیکه من بازم پست میفرستادم عددش تکئن نمیخورد 19

در ضمن رو این موضوع زیاد حساب نکن 
یک مدیوم استخدام کردم به زودی میاد جنای انجمن رو جمع میکنه میبره 19

(2019/02/07، 05:14 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورف کور خوندی 16 22 21
من همونی ام ک قسم خوردم تا چهل سالگیم تو این انجمن کوفتی فعالیت کنم غیبت هامو جدی نگیرین 16

او شت
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط black heart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد