سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شاخ های بیکر استریت
خب به نظرتون شاخ ترین های بیکر استریت کیا هستند کدوم دار و دسته ها در بیکر شاخ ترند. 

نظراتتون رو بنویسید و بگید شاخ های بیکر چه کسانی هستند؟

حال به معرفی شاخ های بیکر می پردازیم و شما بگین کیا از همه شاخ ترند؟

1.شرل ها: این دارو دسته چشم پدرخوانده انجمن (پارسا) و سیاستمدار انجمن (خودم) را دور دیدند و یک قیام جدید کردند که طبق گزارشات ظاهرا موفقیت های بزرگی هم به دست آورده.
این هم خانواده مافیایی شرل ها که در 220A زندگی می کنند.
resim

2.خانواده مافیایی پارسا: در گذشته این فرد فعالیتهای پر رنگی در انجمن داشته و حتی نقش مهمی هم در شورش ما بر عهده داشت اما پس از مدتی به درون سایه ها فرو رفت و فعالیتهای مرموز تری را انجام داد و در حال حاضر گمان می رود در حال انجام پروژه ای به شدت مخوف است.محل اقامت:221C
resim

3.خودم: بله خودم بنده با نهایت تواضع ادعای شاخ بودن دارم و خوشحال می شوم که به من رأی بدین و من رو به عنوان شاخ انتخاب کنین.
resim

4.نیلا: گفته اند که قلم از شمشیر کارساز تر است و این کاربر با وجود اینکه آرام به نظر می رسد ولی یکی از شاخ ترین شاخ های انجمن است و هر لحظه ممکن است با یک نوشته انجمن را دود کنه بفرسته هوا محل اقامت مشخص نیست(آخرش دیگه نتونستم کتابی حرف بزنم 21
resim

5. رند: این انسان نام آشنا نامش همه جا وجود دارد و جزء برترین هاست. این شاخ بزرگبا تاپیک های فراوان خود و نوشته های جالبش همه جا مشهور گشته و به همین دلیل در این لیست قرار گرفته. محل اقامت 222b
resim

21 13  78
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه ، شرل ، Rend ، Nila ، Fawtimah
یعنی چه؟من اینجا هویجم!یا شلغم!
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
به نظرم اینا همش یه نوع بیماریه که شاخ های اینستا دچارش هستن بهش هم می گیم بیماری خود شاخ پنداری یا اختلال کمبود دیده شدن البته دور از جون کاندیدای بالا
ساز من کوک نشد 
پس نباید می زدم 
اما زدم 

حال من خوب نشد 
به قلم دست نباید می زدم
 اما زدم 

منطقم چینش نشد 
به مسائل دست نباید می زدم 
اما زدم 

قلب من خوب نشد 
دست به عاشقی نباید می زدم 
اما زدم 

پای من خوب نشد 
پس به دو هم پا نباید می زدم
 اما زدم 

این نوشتم که بگویم پشیمانم اما 
دست به یک شعر تازه هم نباید می زدم 
اما زدم 

پاسخ
 سپاس شده توسط مایکرافت ، Safoura
چ ربطی داشت
ولی حالا ک بحثش شده بنظر من مشکل اصلی خود مردمن چون خودشون اینارو بزرگ میکنن بعد خودشون شاکین کی اینارو شاخ کرده 
یعنی پیج اینستا با چن صد کا فالوور دیدم اسمش ضد شاخه بیوش زده نمیدونم فلان اینا کارشون درست نیست 
بعد تمام پستاش اداها و فیلما و سوژه های اونا رو‌پخش میکنن 
یعنی اگ اونا بدن 
بدتر و زشت تر رفتار اکثریت مردمه
resim 
پاسخ
جای یک ملک‌ الشعرا رو به شدت خالی احساس می‌کنم 16 16 4
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
(2018/06/06، 09:48 PM)RFmohammadi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چ ربطی داشت
ولی حالا ک بحثش شده بنظر من مشکل اصلی خود مردمن چون خودشون اینارو بزرگ میکنن بعد خودشون شاکین کی اینارو شاخ کرده 
یعنی پیج اینستا با چن صد کا فالوور دیدم اسمش ضد شاخه بیوش زده نمیدونم فلان اینا کارشون درست نیست 
بعد تمام پستاش اداها و فیلما و سوژه های اونا رو‌پخش میکنن 
یعنی اگ اونا بدن 
بدتر و زشت تر رفتار اکثریت مردمه

من خوبم که اینستا ندارم. تلگرامم فیلتره. گوشیمم یا حالت پروازه یا شارژنداره،مقرون به موته.منم و یه انجمن اونم با نت خوابگاه .اونم با حجم دوستم.فقط یه جزیره ی غیر مسکنی کم دارم22. شاخ دور از زندگی تکنولوژی زده ی انجمن هم منم.(خودشاخ پندار انجمن)
به جای اینستا میتونید بریدpinterestبه نظرم بهتره.عکسهای بیشتری داره.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه ، joker
شاخ های جامانده!!!؟؟؟
عده ای از شاخ های گرامی که بیش از حد هم شاخ هستند از لیست دیروز جا ماندند و من از ایشان معذرت خواهی می کنم باشد که از ما در گذرند.
1.مهدی خان معروف به ملک الشعرا ملقب به ابولبرق: وی یکی از مشهور ترین هنرمندان خیابان بیکر است. نامبرده در تمام زمینه های هنر من جمله:نویسندگی،موسیقی و... فعالیت می کند ولی با این حال خود را از میادین سیاسی دور نگه می دارد.
اینم عکسش:
resim

2.????:این کاربر که هم اکنون با پوشش معما گو در انجمن حضور یافته همچنان به طور زیر زمینی به فعالیت های شرورانه اش ادامه می دهد و روزی قدرتمند تر باز می گردد.
resim

3.لئوناردو داوینچی: این شخص که هنوز اطلاعات درستی از وی در دسترس نیست، استنتاج های نسبتا بی نقصی دارد. نامبرده در بحث های فلسفی صاحب نظر و یک فیلسوف محسوب می شود.
resim

4.عارف محمدی: این رفیق لیورپولی که مدیر نمی دونم کجاهست. یکی از ناشناخته شده ترین اعضای کودتای ما بود باشد که دنیا باید با عینک حقیقت به این شخص بنگرد.
resim
میز گرد ما بود حین انقلاب، اینیم که پشت به دوربینه خودشه

21 13  78
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، اشوزدنگهه ، گراویتون ، Mahdy_nvs
انتخابات بزرگ بیکر استریت

از شما همسایه های عزیز خواهشمند است که در این رأی گیری حضور یابید و بیکر استریت را با رأی خویش آباد سازید تا بیکر جای بهتری برای زندگی باشد. چون فکر می کنم شاخ ها زیاد شدند و باید بالاخره معلوم بشه کی سره ،نه؟( 21 21 24 شرمنده نمی تونم جلوی خندمو بگیرم ولی شرکت کنید)

به  نفر اول لیست لقب:خانِ بیکر

نفر دوم:شاخ بیکر

نفر سوم:لات بیکر

اعطا خواهد شد به همراه مقداری اعتبار و سپاس برای نفرات برتر 

قوانین:

1.هر رأی کننده باید به حداقل 3 نفر یا حداکثر 5 نفر رأی دهد.

2.می توانید رأی های خود را هم به پروفایل بنده ارسال کنید یا اینکه همینجا آنها را بیان کنید.

3. نامزد ها می توانند به تبلیغ در همینجا بپردازند.

4.مدت تبلیغ نامزدها 15 روز اعلام می شود.

5. مدت رأی گیری 20 روز است لطفا همه شرکت کنید.

21 13  78
پاسخ
!یک فکری! اینو بزار برا تابستون که بچها زیاد باشه اعلان کاراگاه منتخب من 10 تا رای بیشتر نداره!
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
امروز 17 خرداد تا هفته آینده دیگه همه تقریبا تموم می کنن

21 13  78
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد