سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کاراگاهان بی نهایت
هعیییی...
بالاخره سال 2019 اکران میشه
همه چیز هم به خیر و خوشی تموم میشه
پس چه فرقی میکنه که توی تریلرش اتفاقی می افته؟
هرچند این که اصلا تریلر نبود...

البته خب خدا خیرشون بده که اسپویلمون نکردند ولی...
پاسخ
حالا کو تا اکران شه
من تمام عمرم یا منتظر اکران فیلمم یا منتظر رو نمایی کتاب 22 4  21 24

هميشه زندگي اون جوري كه تو ميخاي پيش نميره.گاهي با اين كه هيچ اشتباهي نكردي محكومت ميكنه و زماني كه بايد محكومت كنه،بهت روي خوش نشون ميده.
تو هميشه به روش ميخندي و اونو به خاطر تلخي هاش ميبخشي،اما هر چي تو بيشتر بهش ميخندي اون پرروتر ميشه و روي زشت تري رو بهت نشون ميده.

اه!تف به اين زندگي كه خودش نميدونه با خودش چند چنده 
پاسخ
شرمنده تریلرش به شدت فن مید بود
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

"مادامی که در جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز باشند، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید ، باز لجن است "

پاسخ
(2018/12/09، 08:35 PM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تریلرش کاملا صحیح بود تو منو تو هم نشون داد فقط تیکه اخرشو نشون نداد 22

(2018/12/09، 06:52 PM)hanasa-83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا کو تا اکران شه

اکرانش 6 اردیبهشته 4
پاسخ
(2018/12/09، 11:24 PM)Bahar8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/12/09، 08:35 PM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2018/12/09، 06:52 PM)hanasa-83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا کو تا اکران شه

اکرانش 6 اردیبهشته 4
میدونم ولی بالاخره خیلی مونده تا اون موقع  20

هميشه زندگي اون جوري كه تو ميخاي پيش نميره.گاهي با اين كه هيچ اشتباهي نكردي محكومت ميكنه و زماني كه بايد محكومت كنه،بهت روي خوش نشون ميده.
تو هميشه به روش ميخندي و اونو به خاطر تلخي هاش ميبخشي،اما هر چي تو بيشتر بهش ميخندي اون پرروتر ميشه و روي زشت تري رو بهت نشون ميده.

اه!تف به اين زندگي كه خودش نميدونه با خودش چند چنده 
پاسخ
(2018/12/09، 11:24 PM)Bahar8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا کو تا اکران شه

اکرانش 6 اردیبهشته 4

پست قبلی منو خوندی؟(اگه نخوندی جای اظهار نظر نیس)
اما دوباره میگم
همکلاسیم گفته بود که تریلر دوم اونجرز همزمان با تریلر اولش لو رفته
من میگفتم که فن میده و اون میگفت نیست
و بعد که تریلر دیدم گفتم متاسفانه کاملا فن مید بود
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

"مادامی که در جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز باشند، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید ، باز لجن است "

پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد