سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کاراگاهان بی نهایت
سلام.من گفتم بیام یک تایپیک بزارم برای کسایی که عاشق فیلم های مارول مخصوصا اونجرز و مخصوصا جنگ بینهایت ها و مخصوصا اون قسمت جنگ بی نهایت که هنوز اسمش فاش نشده! 102 102 102 102 
من گفتم بیایم و هرچی اطلاعات از فیلم پیدا میکنیم  رو اینجا جمع کنیم و در بارش صحبت کنیم.خب این عکس ها به تازگی منتشر شده پس بیاید کار استنتاج رو شروع کنیم!
[تصویر:  9263fe6a-119e-418d-8b8a-bec42568def4.jpg]
[تصویر:  4cd2fe4d-42c8-4128-84d4-44411476afc7.jpg]
خب ظاهر جدید کاپیتان آمریکا و حضور متفاوت هالک با لباس، در این تصویر شاهد حضور شخصیت آیرون من، ثور، هاوک آی، بلک ویدو، راکت راکون، وار ماشین، انت من و نبولا نیز هستیم. همچنین سرانجام قرار است شاهد حضور کاپیتان مارول در کنار دیگر اعضای اونجرز نیز باشیم. علاوه بر این تصویر، یک تصویر مفهومی نیز از شخصیت تانوس منتشر شده است که علاوه بر اینکه لباس خود را دوباره بر تن کرده است،‌ شاهد یک سلاح و همچنین دستکش جدید با ظاهری متفاوت نیز هستیم.
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
لباس هالک مثل اعتراف به نقطه ضعف هاش می مونه نمی دونم چرا یه چنین حسی بهم می ده
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
یادش به خیر یک زمانی می گفتند این یارو هالکو هیچکی نمی تونه شکست بده  21

21 13  78
پاسخ
اولا من هنو جنگ بی نهایت ندیدم تا بلوری نیاد
دوما اونی که اسمش فاش نشد اونجرزه نه جنگ بی نهایت 
سوما فک کنم جفت عکسا طررح مفهومی باشه یعننی استفاده نشه
پاسخ
(2018/06/06، 05:20 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من گفتم بیام یک تایپیک بزارم برای کسایی که عاشق فیلم های مارول مخصوصا اونجرز و مخصوصا جنگ بینهایت ها و مخصوصا اون قسمت جنگ بی نهایت که هنوز اسمش فاش نشده! 102 102 102 102 
من گفتم بیایم و هرچی اطلاعات از فیلم پیدا میکنیم  رو اینجا جمع کنیم و در بارش صحبت کنیم.خب این عکس ها به تازگی منتشر شده پس بیاید کار استنتاج رو شروع کنیم!
[تصویر:  9263fe6a-119e-418d-8b8a-bec42568def4.jpg]
[تصویر:  4cd2fe4d-42c8-4128-84d4-44411476afc7.jpg]
خب ظاهر جدید کاپیتان آمریکا و حضور متفاوت هالک با لباس، در این تصویر شاهد حضور شخصیت آیرون من، ثور، هاوک آی، بلک ویدو، راکت راکون، وار ماشین، انت من و نبولا نیز هستیم. همچنین سرانجام قرار است شاهد حضور کاپیتان مارول در کنار دیگر اعضای اونجرز نیز باشیم. علاوه بر این تصویر، یک تصویر مفهومی نیز از شخصیت تانوس منتشر شده است که علاوه بر اینکه لباس خود را دوباره بر تن کرده است،‌ شاهد یک سلاح و همچنین دستکش جدید با ظاهری متفاوت نیز هستیم.

ذهن بچه های مردمو با این چیزا درگیر نکن معما گو

21 13  78
پاسخ
(2018/06/06، 05:51 PM)joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولا من هنو جنگ بی نهایت ندیدم تا بلوری نیاد
دوما اونی که اسمش فاش نشد اونجرزه نه جنگ بی نهایت 
سوما فک کنم جفت عکسا طررح مفهومی باشه یعننی استفاده نشه

اره مفهومی و حالت کارپن است داره!(یادم رفته اون کلمه املایش چه جوریه!)

(2018/06/06، 05:47 PM)لئون دا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لباس هالک مثل اعتراف به نقطه ضعف هاش می مونه نمی دونم چرا یه چنین حسی بهم می ده

اسپلیور...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
خب خودم و  یک سریا میگن این لباس از جنس ویبرانیومه و شوری ساخته تا هالک یکم کمتر از تانوس بترسه! چون تو اول فیلم حسابی تانوس هالک رو گوشمالی داد و کل فیلم از ترس تانوس بیرون نیومد.
پاسخ
(2018/06/06، 05:50 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الانم میگنن هالکو چیزی نمیتونه شکست بده اما میتونه بترسونه

راستی کسی که مارول دوسته اگه این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخونه به خودش ظلم کردده
کلا طرفداریی کمیک
پاسخ
اره اصلا من قبل از اشنا شدن با سایت اسپایدی چیز زیادی از کمیک و ماول و اینجوری چیز ها نمی دونستم!
پاسخ
(2018/06/06، 08:14 PM)joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/06/06، 05:50 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الانم میگنن هالکو چیزی نمیتونه شکست بده اما میتونه بترسونه

راستی کسی که مارول دوسته اگه این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخونه به خودش ظلم کردده
کلا طرفداریی کمیک

می گی کسی نمی تونه شکستش بده برو تو این سایت اینو بخون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

21 13  78
پاسخ
مگ استارک یه بار بیهوشش نکرد ؟( یا من قاط زدم ؟)
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد