سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نفر قبلی را چگونه می کشتید؟
همه خواننده ها و نوازنده های مورد علاقه ت را میکشم، دیگه اجازه ی گوش دادن به موسیقی را بهت نمیدم.(خبیثانه س ...خیلی خبیثانه س....حداقل درمورد خودم که مرگ اوره)

resim
پاسخ
چرا من باید فقط تو رو بکشم؟
من دیگه از کشتنت خسته شدم. خدایا!!! 20 20
دست و پاتو می بندم به یک زیر دریایی تا خفه بشی بمیری
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
خب من اول میرم دوره های اموزشی لازم برای یه جاسوس حرفه ای شدن را میبینم، بعد جاسوس دو جانبه ای میشم که بین کره شمالی و امریکا و ایران و روسیه و باقی قدرت ها را میریزم بهم و جنگ جهانی سوم را ترتیب میدم، بعد فرم داوطلبی سربازی را برات پر میکنم.

تاپیک شده دوئل ما.... 21

resim
پاسخ
حین جنگ جهانی وقتی داشتیم موشک می زدیم تو پایگاه های آمریکایی می بستمت به کلاهک یک موشک تا از پرواز لذت ببری 19

پاسخ
یه کفش پاشنه بلند قرمز با شلوار مشکی و کت کوتاه قرمز میپوشیدم آروم دم گوشت میگم " سلام منو به رفسنجانی برسون !  21 24  " بعدم با یه برتا 92 شلیک میکنم تو زانوت که از درد دعوت حق را لبیک بگویی ! سیاستمدارارو باید با زجر کشت !
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9
(2018/06/08، 05:14 AM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه خواننده ها و نوازنده های مورد علاقه ت را میکشم، دیگه اجازه ی گوش دادن به موسیقی را بهت نمیدم.(خبیثانه س ...خیلی خبیثانه س....حداقل درمورد خودم که مرگ اوره)

نصفشونو ب مولا قبلا کشتن
با این فرمونی ک دارن میرن خیلیم بعید نی ۲تا دیگشونم بکشن
12 (نمیدونم چرا ازین استیکر استفاده کردم)

البته بنظرم ب ضربه های سنگین توی زندگیم بیشتر نیاز دارم تا یکم حس نفرت هم داشته باشم اونجوری راحت تر میتونم
از تواناییای رزمی و خیابونی واسه قتل استفاده کنم
و اگ ی روز اون نفرتو بدست بیارم میفهمین ی قاتل واقعی چجوریه(ی استیکر جدی مسلن)
((پیرمرد سن بالای توهمی))
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
نیلا: توی چشمهاش نگاه میکنم و میگم، دوست خوبی بودی ولی حیف که نمیتونم اجازه بدم بیشتر ازین زنده بمونی. بعد بغلش میکنم و درحالیکه چاقورا توی قلبش فرو کردم، توی بغلم جون میده.
RF:به کنسرت یکی از محبوبترین خواننده هایی که دوست داره  دعوتش میکنم (بلیط ردیف اول براش میگیرم) و بعد خواننده را با پول میخرم و مجبورش میکنم وسط اهنگ برگرده به طرف عارف وبا اهنگ بگه"پیرمرد! اینجا دیگه اخر کاره " و شلیک کنه توی مغزش. البته باید طوری برنامه ریزی کنم که به نظر برنامه ی از قبل تعیین شده ی کنسرت به نظر برسه...یا شایدم بعدش خود خواننده را هم بکشم.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، M1F9 ، مایکرافت
در حالی که نیلا رو کشتی از پشت سر می آم با اسلحه پرتاب آتش هر دو تا تون رو پودر می کنم 22

پاسخ
چه مرگ دراماتیکی...دو دوست در اغوش هم پودر میشوند. چه تراژدی ای...
ولی من سبک اکشن را به تراژدی ترجیح میدم. و از اونجایی که یکی از افرادی هستی که شدیدا در پی کشتن من هست، من قبلا به انبار اسلحه ت نفوذ کردم و هر اسلحه را طوری اصلاح کردم که با شروع استفاده از اسلحه، اون یک پرتوی لیزری در جهت عکس و به طرف دارنده ی اسلحه ایجاد میکنه . قبل از اینکه من بمیرم،خود شما را هم کشتم...

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا
من دستمو به خونت آلوده نمی کنم می دمت دست داعش یا طالبان یا القاعده، شایدم پ ک ک 

بعد از اونجا فیلمتو می دیدم 21

پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد