سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نفر قبلی را چگونه می کشتید؟
در زمان های قدیم فهمیده شد که اعدام برای زجر دادن نیست برای پایان دادن به زندگی خاطی ست.
با پیروی از این اصل فقط با شمشیر گردنتو می زنم. بی نقص و بی درد 4
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
با این وضع ادم دیگه جرئت نمیکنه پاشو بذاره انجمن
من نفره قبلو با قطع رگ ران پا میکشتم 22 تا در عرض 3 دقیقه تمام 4
پاسخ
(2018/06/07، 08:09 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در زمان های قدیم فهمیده شد که اعدام برای زجر دادن نیست برای پایان دادن به زندگی خاطی ست.
با پیروی از این اصل فقط با شمشیر گردنتو می زنم. بی نقص و بی درد 4

خیلی ممنون زحمت میشه...راضی نیستم... 22 
من گلوله ی سریع را که بره توی مغز و اول از همه بخش هوشیاری را از بین ببره را ترجیح میدم. میگن سر لاوازیه تا 30 ثانیه بعد از قطعش هوشیاری داشته، شاید اون سی ثانیه براش به اندازه ی هزاران سال گذشته باشه. با این معیار برای کشتنت، نیاز به یک تفنگ خوب و یک اناتومی مغز دارم....

resim
پاسخ
آنتوان لاوازیه بیچاره تقصیر خودش بود.
شما هم سعی کن خوب زندگی کنی مثل آنتوان نشی. ولی فعلا با هم کار داریم.
باز هم گیوتین چون فکر کنم آنتوان رو دوست داری 21
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
اصن عشق تو این تاپیک دو اسبه می اید21
کندن پوست و بعد پاشیدن اسید های قوی ۰_۰ و به عنوان حسن ختام....
کشتن چندتا از عزیزانت و بعد کشتن خودت۰_۰(با روش خفه کردن)
پاسخ
یه ژاکت و شلوار سیاه ( مثل بلک ویدو21) میپوشم و بعد بهش میگم دوست دارم سوفی!... و در نهایت با یه کالیبر 38 به مغزش شلیک میکنم
پاسخ
(2018/06/07، 10:15 PM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه ژاکت و شلوار سیاه ( مثل بلک ویدو21) میپوشم و بعد بهش میگم دوست دارم سوفی!... و در نهایت با یه کالیبر 38 به مغزش شلیک میکنم

این بود تمام مرامت بعد اون همه نون و نمکی ک با هم خوردیم؟؟:/
پاسخ
(2018/06/07، 10:36 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/06/07، 10:15 PM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی شیکو مجلسی کشتمت دیگه تازه زدم تو سرت که زجر نکشی ! دوست دارمم گفتم 21 اگه میخوای بوستم میکنم دیگه این نهایتشه دیگه بیش از اینم مخواه 24 21
پاسخ
(2018/06/08، 12:52 AM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/06/07، 10:36 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی شیکو مجلسی کشتمت دیگه تازه زدم تو سرت که زجر نکشی ! دوست دارمم گفتم 21 اگه میخوای بوستم میکنم دیگه این نهایتشه دیگه بیش از اینم مخواه 24 21
نه توروخدا بوس ن12
پاسخ
چین (ی فتحه داره اون وسط اسم کشور ک نیس) این جماعت نسوان(اینم اولش ی کسره داره) 30

((پیرمرد ی جوری شده از کامنتای دخترا))
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد