سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نفر قبلی را چگونه می کشتید؟
من شدیدن به اسید علاقه مندم!
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
مادام گیوتین  19
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
مستر شوک
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
(2018/06/07، 06:15 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مستر شوک

مادام گیوتین موقع انقلاب فرانسه به کار برده می شد ولی اینو تاحالا نشنیده بودم

خب تو، فکر کنم یک جوخه آتش برات کافیه

پاسخ
همون طور که در شان سیاست مدارانه ترورت می کردم
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
یه فلج کننده ی قوی تزریق میکنیم میبریمش یجای خلوت و بعد رگای دستاشو میزنیمو دستاشو میزاریم توی یه سطل که خونش بریزه توش و همزمان که سطل پر میشه سرشو میکنیم تو سطل که معلوم نشه از خونریزی مرد یا بخاطر خفگی ناشی از غرق شدن در خون خودش

بین سم ها ریسین چطوره؟بنظر جالب میاد...
پاسخ
 سپاس شده توسط مایکرافت ، گراویتون
آتیشت می زدم

من اصولا از آتیش خوشم می آد 19

پاسخ
(2018/06/07، 06:56 PM)صبا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه فلج کننده ی قوی تزریق میکنیم میبریمش یجای خلوت و بعد رگای دستاشو میزنیمو دستاشو میزاریم توی یه سطل که خونش بریزه توش و همزمان که سطل پر میشه سرشو میکنیم تو سطل که معلوم نشه از خونریزی مرد یا بخاطر خفگی ناشی از غرق شدن در خون خودش

ریسین سم باحالیه.
 ولی فکر کنم خون ادم اونقدری کفاف نده که سطل پر بشه و بعد سرش را بکنی توش.کلی از حجم خون توی بدن میمونه. باید ببینیم چقدر از خون که از بدن خارج شد، قلب از کار میایسته.  احتمالا قبلش طرف بیهوش شده و رفته توی کما.یا شایدم شک بهش وارد بشه و دیگه نفس نکشه. شاید قبل از اونکه سطل بخواد پر بشه ، خود طرف از کم خونی مرده باشه. احتمال اینکه قبل از اینکه بتونی با خون خودش خفه ش کنی بمیره زیاده.

resim
پاسخ
(2018/06/07، 07:56 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/06/07، 06:56 PM)صبا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریسین سم باحالیه.
 ولی فکر کنم خون ادم اونقدری کفاف نده که سطل پر بشه و بعد سرش را بکنی توش.کلی از حجم خون توی بدن میمونه. باید ببینیم چقدر از خون که از بدن خارج شد، قلب از کار میایسته.  احتمالا قبلش طرف بیهوش شده و رفته توی کما.یا شایدم شک بهش وارد بشه و دیگه نفس نکشه. شاید قبل از اونکه سطل بخواد پر بشه ، خود طرف از کم خونی مرده باشه. احتمال اینکه قبل از اینکه بتونی با خون خودش خفه ش کنی بمیره زیاده.

حالا نزن تو ذوق بچه مردم

فکر کنم اگه با استخوان خرد کن تک تک استخونات بشکنم بعد بندازمت تو دریا خوب باشه

پاسخ
تو ذوق نزدم که. نقاط ضعف نظریه ش را گفتم... مایکرافت...واقعا نیازه با درخت زیتون برای اثبات حسن نیت و صلح طلبیم بیام سراغت؟؟....
.
.
.یا شایدم بهتر باشه دونه به دونه ی رگهات را از بدنت بکشم بیرون و بعد ببینم که چه حجمی از بدن را رگها تشکیل دادن؟ ممکنه کالبدت مثل لونه ی مورچه بشه. البته به خاطر خشونتم ببخشید. اینم یک راه کشتنه دیگه....

resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد