سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نفر قبلی را چگونه می کشتید؟
دیروز یک ایده به ذهنم رسید و اون اینه که نفر قبلیتون رو چطوری می کشتید؟

خب من که نفر قبلی ندارم منو چطور می کشتید شروع کنید دوستان من.

هر روشی و هر شیوه ای هر چند منفور قانونی است. فقط به مرگ نفر قبلی اندی شیده و عقده گشایی کنید. 19 19 19 19 19

21 13  78
پاسخ
خب از اینکه قفل ما را باز کردید متشکریم خوب حالا بگید نفر قبلی رو چطور می کشتید؟

21 13  78
پاسخ
چهار تا گلوله تو دست و پا و در اخرین لحظات گفتن اینکه : اندیشیده سرهمه و بعد ول کردنت تا لحظه ای ک ی قطره خونم تو رگات نمونده باشه
هی . کی میدونه ...؟
پاسخ
همیشه دوست داشتم همبرگر با گوشت انسان بخورم.
فکر کنم کافی باشه!
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
معما گو را توی یه موقعیتی قرار میدادم که کلی ادم که به سادگی گول میخورن دم دستش باشه، ولی مجبورش میکردم کاملا روراست و بدون گول زدن، تغییر هویت و بدون هیچ گونه شیطنت وشرارت و کاملا نرمال و با حسن نیت و صادقانه بینشون زندگی کنه.  21. خودش خودش را میکشت....

resim
پاسخ
قلبت رو با داغ بیرون می کشم  19 19 19

با لحن موریارتی

21 13  78
پاسخ
(2018/06/07، 02:03 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قلبت رو با داغ بیرون می کشم  19 19 19

با لحن موریارتی

منابع موثق ثابت کردند چنین چیزی ندارم.شکست خوردی 19...

resim
پاسخ
چی کار داری من قلبتو با داغ بیرون می کشم 19 19 19

فوق فوقش قفسه سینت رو می شکافم بعد با داغ بیرون می کشم

21 13  78
پاسخ
(2018/06/07، 02:11 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی کار داری من قلبتو با داغ بیرون می کشم 19 19 19

فوق فوقش قفسه سینت رو می شکافم بعد با داغ بیرون می کشم
حالا یعنی اومدم ژست شرلوک گونه بگیرما....نمیذارید که 2 ....منهم اول با دارو فلجت میکنم، بعد دونه به دونه 206 تا استخوانت را میشکنم.بعد اگر زنده بودی، یه گلوله خالی میکنم توی مغزت....

resim
پاسخ
من عاشق روش های چینی ام. با استفاده از روش لینچینگ می کشتمت.

21 13  78
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد