سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چطور جنایتکار مشاور شویم
خب در این انجمن من چیزای زیادی درباره کارآگاهی دیدم مثل چطور مثل شرلو استنتاج کنیم و... . ولی شاید یکی خواست جنایتکار

شود. گرچههیچ کس به انتخاب خود یک جنایتکار نمی شود.

به خاطر همین بود که من فقدان یک همچین تاپیکی را احساس کردم پس تصمیم به انجام آن گرفتم تا اگر ناخواسته جانی شدید حد اقل 

جانی خوبی برای جامعه باشید جامعه همیشه به افراد نخبه نیاز داشته.

1.خفن باشید: اول از همه نکته‌های قاتل شدن باید حواستان باشد که خفن باشد. بعله! خفن. درست منظورم همان کلمه‌ای ست که دختران جوان وقتی یکی از دوستان‌شان را سوار بر ماشین شاسی بلند و با لباس‌های تیره و مد روز می‌بینند و پر از افاده و عینک دودی مارک و دماغ سر بالا، با چشم‌هایی چند صد برابر شده فریاد می‌زنند: عه! دیدی مریمو؟ چه قدر خفن شده!

چند روزی تمرین  خفن بودن بکنید، کسی را تحویل نگیرید و هر چند ساعت یک بار فقط یک جمله بگویید، اصلا هم مهم نیست معنی داشته باشد.  هر چه مبهم‌تر خفن‌تر! اگر توانستید خفن باشد و با گام‌های بلند و نه کوتاه و سینه ستبر و نه بی‌باد، خیابان‌ها را طی بکنید و هیچ کس را جز خودتان نبینید، بروید سراغ مرحله بعدی. 

2. حواستان باشد که قاتل هپلی نباشید: (خودتان بروید تحقیق کنید معنی هپلی را) قاتل چاق نباشید، یعنی نه چاق باشید و نه لاغر. نه غمگین باشید و نه شاد. همیشه بی‌احساس باشید، بی احساسِ بی احساس. حس‌های‌تان را برای هیچ کس خرج نکنید و تک تک علامت‌های زنده بودن و حس داشتن را در خود دار بزنید. قاتل حس‌ها و عاشقی و غم و غصه خود باشید.

3. لباس تیره بپوشید: قاتل بودن به آن معناست که همیشه لباس تیره بپوشید. سعی کنید از کاپشن‌های تیره  و براق و کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنید و البته حواستان باشد دویدن روی اعصاب و روان را به خوبی بیاموزید و البته کفش پاشنه بلند پوشیدن را بلد باشید که یکهو کله پا نشوید وسط اعصاب فرد مقابل، در این صورت تیر برمی‌گردد به سمت خودتان.

4. کارتان را جار بزنید: یادتان باشد همیشه کسی را داشته باشید که پای تلفن موبه‌مو ریز ریز کارهای‌تان را برایش شرح بدهید. کسی انتخاب کنید که خبر رسان خوبی باشد و قتل‌های‌تان را در همه شبکه‌های اجتماعی به نمایش بگذارد. آن وقت است که قاتل مخوفی می‌شود. در حدی که هیچ کس جلوی چشم‌های‌تان حاضر نشود. حتی گربه پیر محل. 

5. دست به تفنگ باشید: هرگز تفنگ‌تان را قایم نکنید. آشکارا خطر را اعلام کنید و هر که به سمت‌تان آمد مسلسل‌وار به سمتش شلیک کنید! بعد هم می‌توانید بی‌تفاوت از کنار جسد غرق در خونش رد شوید. البته نیشخند فراموش نشود. کسانی که از شما قوی‌ترند و یا دم دست‌تان نیستند را زیر نظر بگیرید و درست وقتی که تنها و بی‌کس و شکسته از جلوی پنجره جلوی چشمتان عبور می‌کنند، تک تیر انداز وار قلبشان را هدف قرار دهید. 
[تصویر:  07231828329249942940.jpg]
اگر لباس‌هایتان را آماده کرده‌اید؛ اگر تفنگ‌هایتان را برق انداخته‌اید؛ اما هنوز نتوانسته‌اید قاتل خوبی باشید، اگر قلب را هدف گرفته‌اید ولی تفنگ‌تان شلیک نمی‌کند، مطمئن باشید که مطلب را نگرفته‌اید. کمی دقت کنید! تفنگ، کلت‌تان، مسلسل‌تان همان حرف‌ها و کنایه‌های پر سوز و دردناک‌تان است که هر روز به سمت دیگر پرتشان می‌کنید، کاری ندارد، همه را دسته به دسته کنار هم قرار داده و مانند تک تیر اندازها منتظر باشید تا سوژه‌تان تنها و افسرده بشود. منتظر باشید تا اشتباهی بکند تا شما اشتباهش را به سرش بکوبید و بروید سراغ همان کنایه‌های دسته بندی شده. جگرش را بسوزانید وقتی که روح غرق در خونش را دیدید با نیشخندی  از کنارش رد شوید.
این دفعه نمی‌دانید لباس سیاه چه معنی دارد؟ بعله، همان است. همان تیرگی‌ها و بدی‌هایی است که زندگی‌تان را پر کرده. لباس‌هایی را می‌گویم که تار و پودش را سووزن زده‌اید. آن هم چه دردناک روزهایی که سوزن تا گوشت و جانتان می‌رفت داخل و خون فواره می‌کرد. همان سوزن‌ها که ابلیس برای‌تان نخ می‌کرد. نگران نباشید روزی قاتل بهتری می‌شود. کم کم‌ پیشرفت می‌کنید، نمره همه‌تان بیست است. از آن روزی نمره‌تان بیست شد که تیرگی‌ها و نامهربانی‌ها، بد خلقی‌ها و مغرور بودن‌ها را مهمان قلب‌تان کردید. نگران نباشید شاگرد خوبی خواهید بود.

خب این توصیه های احمقانه یک سایت بود که شمارو به سوی قاتل حرفه ای شدن راهنمایی می کنه(گر چه یک معلول هم می فهمه این کارا واقعا مسخرست)
پ.ن: اگه به این توصیه های مسخره گوش کنین دو روزم دوام نمیارید و دستگیر می شید

این تاپیک جنبه طنز داشت، پس برید دنبال کار و زندگیتون و سعی کنید آدم وار زندگی کنید.

نظر یادتون نره
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، Mahdy_nvs ، Nila ، جین مارپل ، Safoura
با اجازه ی صاحب تاپیک، پیشنهاد از من:
اگر چشمتان ضعیف است عمل کنید.همیشه ابزار تغییر چهره و چند عدد شناسنامه و گذر نامه به اسمهای مختلف پیشتان باشد. سیگار نکشید چون سلامتی برای یک جنایتکار اصل مهمی است. ولی همیشه از عطر کاپتان بلک استفاده کنید و چند نخ سیگار خفن در جیبتان داشته باشید، این شما را خفن تر جلوه میدهد. موسیقی های کلاسیک که با ویولون سل نواخته شده اند گوش دهید و وانمود کنید از ان لذت میبرید. همیشه جملات پوچگرایانه ی سبک جوکری دست اول برای موقعیت های مختلف دم دست داشته باشید تکیه کلام های مختلف برای خودتان انتخاب کنید . برای اجازه ی حرف زدن میتوانید بگویید:
خفه شو وهر اطلاعاتی توی مغزته را بریز بیرون. راستش را بگو. وگرنه مغزت را میریزم بیرون.
موقعی که کسی به شما خیانت کرد:
این تویی که به من خیانت کردی یا کروکودیلهای زیر زمینن که مشتاقانه منتظر غذای لذیذی مثل تو اند؟؟
(البته باید اونقدری جذبه داشته باشید که طرف کروکدیل ها را ترجیح بده...)
برای تهدید کسی، تفنگ را بر شقیقه اش فشار داده و میگویید: 
کاری نکن دیوار پشتت را با محتویات مغزت تزیین کنم. (خیلی خفنه...تا اخر عمرم موقعیتی پی نمیاد که این جمله را به کسی بگم. من ادم صلح طلبی هستم، ولی اگه توی موقعیتش قرار گرفتم حتما ازش استفاده میکنم.  21)
همیشه یک عدد حیوان مرموز یا وحشی مثل مار، بچه شیر، ببر، انواع عقابها و شاهین ها را درکنار خود داشته باشید
!هشدار: ازسیر بودن حیوان مطمئن شوید. حیوونه حالیش نمیشه جنایتکار مشاور یعنی چی...
 با قیافه ای خیلی جدی از شوخی های کلامی استفاده کنید. مثلا اسم حیوانتان میتواند یک چیز مسخره باشد. جک های دست اول داشته باید ولی خودتان به ان نخندید و هر کسی هم به ان خندید را بکشید.
!(اگه خندتون میگیره از یه عددی شروع کنید مثلا سه تا سه تا معکوس شمردن،جواب میده)
تنها موقعی که میخندید، یک لبخند شیرین و صلح طلبانه و رضایتمندانه موقع کشتن افراد باشد،یا یک لبخند مرموز و خبیثانه و نگاه زیر چشمی موقع کشیدن نقشه برای دشمنانتان. و یا خنده های بلند و طوری که اشکتان در اید درهنگام حضور دشمنتان.میتوانید به جدی ترین کار او بخندید و از بامزه بودن او تعریف کنید.
نکته: در هنگام حرف زدن ،مبادی اداب بودن در هر شرایطی حتی هنگام صحبت با زیر دستان ، 50% به خفن بودن شما می افزاید. همیشه از لغات قلمبه سلمبه استفاده کنید و میتوانید هر از چندگاهی جملاتی از نمایشنامه های شکسپیر یا اشعار کهن ایرانی را بکار ببرید.
 به هر شکلی که هستید، دماغتان را به یکی از دوشکلِ عقابی یا بلند و کشیده در اورید. دماغ نوک گرد و گوشتی شما را خنده دارو مهربان  جلوه میدهد. 
چهره ی بی تفاوت خود را حتی در هنگام عصبانیت حفظ کنید، مگر در مواقع خنده. (فکر نکنید با شکلک در اوردن مثل موریارتی خفن میشید...فقط موریارتی میتونه در عین بامزه بودن خفن باشه) 
همیشه یک جسم مخصوص به خودتان مثل ساعت جیبی یا انگشتر یا اسپینر یا عصا یا گوشی یا هرچیز دیگری که در دستتان با ان بازی کنید داشته باشید.
یک امضا برای جرایمتان داشته باشید.
چشمان بسیار تیره یا ابی تیره بهترین رنگ برای جنایتکاران است. اگر چشم عسلی هستید لنز بگذارید.  
وقتی روی صندلی مینشینید . یا زیادی لم بدهید، یا زیادی شق و رق بشینید. عادی نشینید. وقتی راه میروید. یا زیادی شل و بی خیال راه روید یا مثل یک فرمانده بسیار جدی و خشک.راه رفتن و نشستن شما باید مخصوص به خودتان و امضایی از شما باشد.(هیچ وقت فکر نمیکردم یه نفر که قوز میکنه بتونه خفن باشه تا اینکه موریارتی را دیدم...)
همیشه یک چیزی در زیر دندان داشته باشید. از نخودچی کشمش گرفته یا تخمه یا ادامس یا پیپ(البته سلامتتون مهمتره) یا لواشک یا اجیل یا حتی یک لیوان شربت یا دمنوش. اینکه همیشه چیزی وجود داشته باشد که شما به ان بیش از بقیه توجه کنید و بیخیالی خود را نشان دهید مهم است.
از لباسهای  خاص استفاده کنید. لباسهای با راه راه های عمودی، یا تماما سفید یا تماما سیاه. لباسهای دِمده و یا کلاسیک که به چشم ایند ، پیشنهاد میشود. 
همیشه کلکسیونی از یادگاری های جنایاتی که مرتکب شده اید جمع کنید. و ان را جلوی چشم قرار دهید. این هر لحظه قدرت شما را به رخ میکشد....

سخاوتمند باشید. همیشه چیزی برای بخشیدن که نشان دهنده ی قدرت شما و مخصوص به شما باشد، داشته باشید، و بعد خیلی بزرگ منشانه منت بگذارید. اگر چیزی در دسترس نبود، میتوانید طرف را تهدید به مرگ کنید، بعد جانش را ببخشید...
!!!هشدار اخلاقی 1 : اینجا خیابون بیکر نیست. ما هم شرلوک و موریارتی نیستیم. هر کدوم از رفتارهای بالا در زندگی روزمره نه تنها ما را خفن نشون نمیده بلکه بیشتر داغون جلوه مون میده.
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط لوک خوش شانس ، Mahdy_nvs ، آرتا ، جین مارپل ، Safoura
اون نکته اشعار کهن رو من در یکی از داستان‌هام به کار بردم! 16 4
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
(2018/06/01، 10:35 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون نکته اشعار کهن رو من در یکی از داستان‌هام به کار بردم! 16 4

21 خب... خب...استعدادش را دارید ها... موریارتی باید بیاد اینجا کار یاد بگیره. راستی حرف از شعر شد...یکی از اشناهامون ادبیات میخونه. بعد بحث درمورد عشق و اینطور حرفها بود. گفت: همون طور که حضرت مولانا توی دفتر اولش میفرماید "الایا ایهاالساقی... ادرکاسا و ناولها.... 22 که عشق اسان نمود اول، ولی افتاد مشکلها ... " همه فقط 3 بودیم. من طاقت نیوردم گفتم اینا حافظ گفته...اصرار داشت که نه...مولانا گفته... 22 21 . خلاصه...اقامهدی باید بگم که واقعا استعداد ژرفی در شعر دارید...فکر کنم اصلا درست نیست که کسی که استعداد ریاضی داره، استعداد ادبیات نداره.
هر دفعه سخن از شعر میشه یاد اون بنده خدا میفتم...نمیدونم چرا...احساس میکنم حافظ و مولانا دوتایی  روز قیامت جلوی کل هفت هشت نفر حاضر دراون لحظه را میگیرن ،مواخذه مون میکنند...
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Safoura
خب نمیخوام از خدم تعریف کنمم ولی من بهترین جنایتکار مشاور و غیر مشاور این انجمن و کلا مدرسه و غیره هستم!خب بریم تا چند تا فوت و فن یا دبگیریم.
1-عادی باشیم=این خیلی مهمه ! باید عادی باشیم این عادی بودن تاثیرش از مرموز بودن هم بیشتر چون همه فکر میکن ما هم عادی هستیم در حالی که یک شیطان در ذهنمان زندگی میکنه!
2-خونسرد باشیم=خونسرد بودن خیلی به درد بخوره ! میتونه زمانی که خشمگین میشید جلوتون رو بگیره . چون اگه کنترلتون رو ازدست بدید میشید قاتل هپلی.در ظمن خونسرد بودن مردم رو میترسونه.
3-صبر داشته باشید = این هم به مورد بالا مربوط میشه.زیاد توضیح نمیدم .برای یک کار نقشه بکشید اطلاعات جمع کنید و صبر کنید تا نقشتون رو اجرا کنید.
4-فرصت طلب باشید=بله. تا میتونید فرصت جمع کنید و داشته باشید تا یک جایی به دردتون بخوره.
5-جملات فلسفی بلد باشید=این خیلی همهه!خیلی خیلی مهم!که دیگه تویحش نمیدم.
6-از هیچ چیز نترسید(به غیر از خدا)=بله.هیچ کس نمیتونه جلوی شما رو بگیره.این رو به خودتون تلقیق کنید تا تو کارها موفق باشید.
7=یک عدد شیطان در ذهن خود داشته باشید=اره.این شیطان به شما خلاقیت میده ولی از نوع بد.
8یک تیپ شخصیتی منحصر به فرد داشته باشید=همه نمیتونن عین هم باشن.ولی میتونن متنوع تر از هم باشن.اره سعی کنید یک تیپ خبیث خونسرد داشته باشید.
9=خنده شیطانی= اگه از این مهم تر پیدا شد من اسممو عوض میکنم!
10=دیگه نمیگم چون فوت کوزه گری خودمه!
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
اخر از خدا بترسیم یا شیطان داشته باشیم 22
پاسخ
(2018/06/01، 11:33 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخر از خدا بترسیم یا شیطان داشته باشیم 22

امروز همه بامزه شدن یا من خیلی افسرده م؟؟ 21 24این ترس از خدا و ترس از شیطان یک نوع ترس نیست. از خدا نباید ترسید. باید عاشق خدا بود. این ترسی که میگن همون تقوا ست که یعنی خودداری از گناه در پیشگاه خداوند. از شیطان هم نباید ترسید....شیطان کی باشه ازش بترسی....تنها کسی که توی این جهان باید ازش بترسم خودمم. خطرناکترین موجود عالم که باید سفت و سخت از خودمون در برابرش محافظت بکنیم، خودِ ما هستیم. این منم که شیطان را انتخاب میکنم. من نباید از پرتگاه بترسم. باید از خودم بترسم وقتی که دارم میرم سمتش و قصد پریدن دارم. درعین حال....خودم میتونم بهترین رفیق خودم باشم...
حالا اینکه این خود چیه...اصلا هست..؟.نیست..؟چیست...؟ مسئله اینست....
مثلا شرلوک به عنوان یه نمونه ی بارز ...هیچ وقت از موریارتی نترسید....این نقاط ضعف درون خودش بودن که حتی بعد از مرگ موریارتی هم دست از سرش برنمیداشتند...
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا ، Mahdy_nvs
1 من نگفتم از شیطان باید ترسید منظورم معما گو بود گف ی شیطان درون داشته باشیم ولی از خدا باید ترسید خب این تقوائه اون گناه برعکسن دیگ 
2 میدونم ترس از خدا یعنی چی 2
پاسخ
(2018/06/02، 12:01 AM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 من نگفتم از شیطان باید ترسید منظورم معما گو بود گف ی شیطان درون داشته باشیم ولی از خدا باید ترسید خب این تقوائه اون گناه برعکسن دیگ 
2 میدونم ترس از خدا یعنی چی 2

باز من یه چیز اومد به ذهنم خطاب به یه نفر نوشتم، درحالیکه نظرم کلی بود. همین صحبت معما گو به نظر بامزه بود.واین تضادی که پیش اومد و توجه کردی...میدونم میدونی.  1. اینارا بسکه توی کتابهای دینی خوندیم دیگه برامون کلیشه ای شده و از حفظیم. ولی یه لحظه احساس کردم، چه جالب، خودم الان دارم لمسش میکنم.
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا
این همه شباهت با خودم  ندیده بودم تا  حالا
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد