سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

استفاده از فايل هاي پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کارآگاه من
(2016/10/20، 04:02 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/19، 09:32 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان چ کارست؟

ی شغل دون پایه ی دولتی داره(تو وزارت اطلاعاته) 21
شغل دون پایش تو مایه های مایکرافته؟
یعنی کل اطلاعاتیا ازش دستور میگیرن دیگه آره؟!
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
(2016/10/20، 07:03 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/20، 04:02 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/19، 09:32 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان چ کارست؟

نه به اون شدت ولی چرا میشه گفت همون طوریه
resim
پاسخ
(2016/10/19، 08:20 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارآگاه توی خونواده ما اول پسر عمومه بعد من اون خیلی سابقه اش از من بالاتره و معمولا منو اصلاح میکنه دوست داشت پلیس بشه ولی نشد
 بعلت مطالعه بالا پشه رو هم استنتاج میکنه 22

چی خونده؟؟؟
resim
پاسخ
(2016/10/20، 07:41 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/20، 07:03 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان چ کارست؟

یعنی شما الان از خانواده ی وزیر اطلاعاتی؟
بی زحمت بده اسم این سوفی رو برام پیدا کنه21
Keep 
Calm
!Bored
پاسخ
(2016/10/20، 08:44 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/20، 07:41 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان چ کارست؟

یعنی شما الان از خانواده ی وزیر اطلاعاتی؟
بی زحمت بده اسم این سوفی رو برام پیدا کنه21
وزیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه در اون حد بابا
resim
پاسخ
خودم و همین را بس 22
من هیچ وقت توی این فکر نبودم که اعتماد دیگران رو جلب کنم ، خودم به اندازه ی کافی دارم!
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Bluebell
(2016/09/19، 07:32 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک کرم استنتاجی دارم که نگو.اصلا یکی از تفریحامون با خواهر کوچیکم اینه که راه بیوفتیم تو خیابون و چیزای مختلف رو استنتاج کنیم.گوشی مردمو،آدمارو،کفشاشونو،نوشته های دیوارو،ولی خیلی خیلی کم پیش میاد درست باشن 21
ولی بابام قوه استنتاجش از ما بیشتره.چون اطلاعات عمومیشم بالاس راحت میتونه درمورد مردم استنتاج کنه.خیلی وقتا که سوار ماشینیم اون حرفای من و خواهرم رو اصلاح میکنه. 4
ولی مامانم اصلا تو این باغا نیس و کلا با این ادا اطفارا(بنظرش کارآگاه بازی ادا اطفاره) رابطه خوبی نداره
بدین شرح بود مرسیی عه 4

والا من خودم هروقت سوار اتوبوس میشم شروع میکنم به استنتاج و خودمو میکشم تا چندتا چیز درمورد طرف بفهمم!
کشته مورده ی اطلاعاتی درمورد استنتاجم 4
!Why can't people Just THINK
resim
پاسخ
چی شده تاپیکای من یکی یکی دارن از تو انباری در میان؟!2221
خوبه خوبه همینجوری ادامه بدید انجمنو فتح می کنیم21
Keep 
Calm
!Bored
پاسخ
Thumbs Up 
(2016/11/26، 11:33 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شده تاپیکای من یکی یکی دارن از تو انباری در میان؟!2221
خوبه خوبه همینجوری ادامه بدید انجمنو فتح می کنیم21

21 21 24
من هیچ وقت توی این فکر نبودم که اعتماد دیگران رو جلب کنم ، خودم به اندازه ی کافی دارم!
پاسخ
خب برعکس مامان من هیچ کارآگاه مخفی درون خودش نداره. 
و کلا فقط بنده اعضا خانواده رو با استنتاج های گاه و بیگاهم شگفت زده می کنم
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد