سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کارآگاه من
من خودم چون دوروبرم کسی تواین باغا نیست یه پسرعمودارم اونم عشق کاراگاهیه امااون استنتاج میکنه من اصلاح میکنم کلاهمه منومیشناسن قبلا هم گفتم من هرجاواردبشم میگن شرلوک اومد...

I am Sherlocked
پاسخ
من مامانم کاراگاهه 22 22یه مدت زیر کلاهی شارژ میخردیم البته بابام میدونست پس با همکاری پدر 22 ...خوب قایمشون میکردم خیلی خوب 22 ولی یبار اومد تو اتاقم گفت دستتو بده...دستمو نگاه کرد بعد گفت سه ماهه داری شارژ میخری چرا؟؟؟ 22 22 اون موقع بود که کمرم شکست 22 22فقط به دستم نگاه کرد  22 22
البته من خودمم هستم 4
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
 سپاس شده توسط risen
مامانا متخصص پیدا کردن چیزهای گم شده در کمترین زمان ممکن و از همونجایین که یک دقیقه پیش برا بار بیستم ریز به ریز گشتینش !!!  22 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، risen
یه معلم ریاضی هم داریم امروز پیک نوروزی نگاه کرد یه لبخند ملیح زد گفت اصلا معلومه حوصله نداشتی!
هنگ کردم
این بود انشا ی من
چرخ گردون می چرخه و هیچ چیز عوض نمیشه!
پاسخ
 سپاس شده توسط risen
من بعضی وقتا حسش باشه عین بز زل می زنم اینور و اونور بلکه چیزی دستگیرم بشه اما هیچی دستگیرم نمی شه! 22 22
چیزی هم دستگیرم بشه نیم ساعت فکر می کنم درست بوده یا نه آخرشم بی خیال می شم به خودم می گم بچه برو انتگرالتو حل کن 22
4 4
در میان طوفان بر موج غم نشسته منم/ در زورق شکسته منم ای ناخدای عالم!
تا نام من رقم زده شد یکباره مهر غم زده شد بر سرنوشت آدم.......
پاسخ
اصولا هر وقت که یه اپیزود از شرلوک میبینم چون به شدت جوگیر هستم خیلی ردیف استنتاج میکنم...تو خیابون تو مدرسه تو خونه هر جا 4 4   4 خوشبختانه فعلا خودمو تو جو نگه داشتم و ب نظر کاراگاه خوبی باشم بین اطرافیانم....اما قطعا به پای مامانم نمی رسم که خدای کاراگاه بازی و استنتاجه 21
یه روز رفته بودم گیم نت بعد اخرین امتحان نهاییم ... بعد به نگفته بودم....به یکی از بچه ها زنگ زد که باهام بود...به طرف گفتم اگه از من پرسید بگو نیستش...، مامانم گفت میدونم علی اونجاست بهش بگید زود بیاد خونه 24  24
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.moster

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد