سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا مولی عاشق شرلوک شد؟
Heart 
چرا مولی عاشق شرلوک شد ؟

resim

resim

resim

شما چی فکر می کنید؟  آیا مولی کمبود محبت داشت ؟یا نه به خاطر این از شرلوک خوشش اومد که به نظرش اون هم یه چیزی ناشناخته مثل یه نوع سم بود که حاضری حتی برای کشفش خودتو فدا کنی؟ حالا چرا زد به سرمو این تاپیکو زدم ؟ یکی از دوستان به شدت باهوش و اجتماعی  من بلند شده عاشق یه نفر کاملاً در تضاد خودش شده ما هم نمی دونیم چه طور از خر شیطون پیادش کنیم  30  
حالا از موضوع اصلی منحرفتون نمی کنم اما اگه برای ما هم راه حلی داشتید بگید خوش حال میشم 21
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Zahra_sherlolly ، Honey ، شرل ، آرچی ، Emiko ، Fawtimah ، Mahdy_nvs ، Am.A ، Warrior ، آرتا ، Baudelaires
خیلی موضوع جالبی بود و همیشه ذهن من رو درگیر میکرد. مخصوصا زمانی که جان توی اخرین سوگند او به شرلوک گفت همه ی کسایی که من باهاشنم دیوونه و روانی اند؟؟؟ و شرلوک گفت اره چون تو عاشق این چیز هستی.در واقع هر چیزی که الان هستیم و هر چیزی که داریم ناشی از تفکرات و علایق ماست... هر چند مثل دکتر واتسون سعی کنیم پنهانش کنیم
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Warrior ، آرتا
اخ اخ اخ اخ 
اولین دوست مجازیمم همینطوری بود (دختر بود)
به نوعی مالی هوپر بودم 
منم عاشق این فلسقه بافیهای احمقانش بودم 
الان به نظرم خیلی جلف میاد
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
خب البته دو نفر که از هم خوششون میاد کاملا عین هم نیستند و البته گاهی وقتا کاملا ضد هم اند، مثلا دوتا فرد برونگرا معمولا کم پیش میاد که ارتباطشون پایدار باشه ولی یه آدم برونگرا و یه آدم درونگرا شاید به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند اما باز هم همون طور که توی تایپک گفته شد همه چیز به خلق و بینش فرد و تصورات علایق برمیگرده و خب کسی هم نمیدونه توی فکر یه نفر دیگه چی میگذره 7
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
 سپاس شده توسط Dr.HR ، Fawtimah
(2018/08/06، 09:09 AM)Warrior نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب البته دو نفر که از هم خوششون میاد کاملا عین هم نیستند و البته گاهی وقتا کاملا ضد هم اند، مثلا دوتا فرد برونگرا معمولا کم پیش میاد که ارتباطشون پایدار باشه ولی یه آدم برونگرا و یه آدم درونگرا شاید به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند اما باز هم همون طور که توی تایپک گفته شد همه چیز به خلق و بینش فرد و تصورات علایق برمیگرده و خب کسی هم نمیدونه توی فکر یه نفر دیگه چی میگذره 7

موافقم عشق معمولا بین دو ادم متفاوت رخ میده تا دو ادم مشابه اونا سعی میکنند کمبود های خودشون رو با دیگری پر کنند مثل جان و شرلوک که تا این حد به هم وابسته اند 8 8
البته کمتر فرصتی پیش میاد که ادم عاشق یه دیوونه که کارگاه مشاور هم هست بشه 4 4
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/10/06، 10:47 PM)منطق سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موافقم عشق معمولا بین دو ادم متفاوت رخ میده تا دو ادم مشابه اونا سعی میکنند کمبود های خودشون رو با دیگری پر کنند مثل جان و شرلوک که تا این حد به هم وابسته اند 8 8
البته کمتر فرصتی پیش میاد که ادم عاشق یه دیوونه که کارگاه مشاور هم هست بشه 4 4

نه نهههههه 21 الان کل این فروم عاشق یه کارگاه دیوونه با عادت های مسخره اند  8 4
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد