سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

روانشناسی راه رفتن افراد
#1
دوستان بهتون توصیه می کنم متن رو بخونید و استنتاجی کوتاه از طرز راه رفتنتون به ما بدید !
مثلِ ظاهر هر شخص، راه رفتن او هم منحصربه‌فرد است و با راه رفتن افراد دیگر فرق دارد. بعضی از آدم‌ها سریع راه می‌روند ولی بعضی دیگر دوست دارند آرام این کار را انجام بدهند. آیا می‌دانستید راه‌رفتن‌تان می‌تواند چیزهای زیادی را درباره‌ی شخصیت شما آشکار کند؟ ببینید طرز راه‌رفتن‌تان درباره‌ی اخلاق و شخصیت شما چه می‌گوید!
به یقین می‌توان گفت هر آدمی منحصربه‌فرد و به‌ نوبه‌ی خود متفاوت است. ممکن است این تفاوت در ظاهر، نگرش، نوع مُد، علایق… و حتی طرز راه‌رفتن آدم‌ها باشد. بله، طرز راه رفتن هر آدمی متفاوت است که این می‌تواند به شناساسیی شخصیت افراد کمک کند. جالب‌ آن‌که، راه‌رفتن‌تان می‌تواند چیزهای زیادی درباره‌ی شما بگوید، و حتی می‌تواند اطلاعات زیادی را درمورد حس‌وحال‌تان آشکار کند. حالا ببینید نحوی خرامیدن‌تان چه چیزی را درباره‌ی شخصیت شما عیان می‌سازد.
۱. طرز راه‌رفتنِ سریع
resim
بدیهی است، آدم‌هایی که سریع راه می‌روند افرادی هستند که می‌خواهند سریع به محلی برسند. ولی علاوه بر آن، کسانی که سریع راه می‌روند آدم‌هایی هستند که انرژی زیادی دارند و عموما زبر‌ و زرنگ هستند. می‌توان آنها را افرادی مصمم و شجاع به حساب‌آورد که ابدا نق نمی‌زنند. همچنین آنها از آدم‌های دیگر انتظار دارند همراهی‌شان کنند. این افراد اگر کسی را همراهی کنند، اغلب راهنما می‌شوند و به جای آن‌که کنار همراهان راه بروند، جلوی آنها حرکت می‌کنند.
۲. طرز راه‌رفتنِ آهسته
resim
افرادی که آهسته راه می‌روند یا گام‌های کوتاه برمی‌دارند در دسته‌ی آدم‌های آرام قرار می‌گیرند. آدم‌هایی که آهسته راه می‌روند بیش‌تر مستعد آسیب‌پذیری از حوادث و سوء‌رفتارها هستند. این افراد شب‌ها که راه می‌روند، نباید دست‌های‌شان را ضربدری روی سینه‌ بگذارند. این حالت نشانگر آسیب‌پذیری و ترس است و همیشه توجه سوءاستفاده‌گران را نسبت به آنها جلب خواهد کرد.
۳. طرز راه رفتن کوبشی
resim
آدم‌هایی که هنگام راه رفتن پای‌شان را روی زمین می‌کوبند، مضطرب، عصبانی یا آشفته هستند. پا کوبیدن ممکن است کمی بچگانه باشد، ولی به‌هرجهت بعضی از آدم‌ها نمی‌توانند این کار را نکنند.
۴. طرز راه‌رفتنِ ساکت و آرام
resim
کسانی که آرام و با ترس‌ولرز راه می‌روند افرادی با اعتمادبه‌نفس پایین و خجالتی توصیف می‌شوند. برای تشویق کسانی که به آرامی راه می‌روند، به مصمم‌تر به نظر رسیدن، باید از آنها بخواهیم تندتر و با گام‌هایی بلندتر راه بروند.

راه رفتن شما شخصیت تان را لو می دهد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ما بیش از آن چیزی که خودمان فکر میکنیم درباره ما به سایرین می گوید ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 یکی از آنهاست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


یکی از اولین مواردی که مردم از ما متوجه میشوند طرز راه رفتن و شیوه قدم برداشتن ما می باشد.

این نکته به تنهایی می تواند خیلی از خصوصیات ما را برای مردم آشکار سازد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 راه رفتن افراد


 

ساده ترین روش های شناخت شخصیت دیگران از روی راه رفتن آنها

1- اگر شخصی صاف و فنری راه می رود و یک شخص شاد و با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 می باشد ؛ انرژی خود را طوری آزادانه رها می کند که همه مردم از او انرژی گرفته و به خوش مشرب بودن وی پی می برند ، از لحاظ کسب و کار احتمالاً کارآفرین هستند . یکی دیگر از خصوصیات احتمالی آنها فداکار بودن آنهاست . و در نهایت می توان گفت برای رسیدن به اهداف خود انسان های مصممی هستند

 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


[i]شخصیت راه رفتن[/i] افراد خجالتی

 

2 - اگر شخصی قدم های کوچک بر می دارد و روی نوک پا و به صورت خمیده راه می رود به احتمال زیاد خجالتی و [i]اعتماد به نفس[/i] خیلی بالایی ندارد. گرچه شخص میتواند یک انسان فروتن باشد و علاقه ای به جلب توجه دیگران نداشته باشد . ولی بسیاری فکر می کنند که این اشخاص انسانهای غیر اجتماعی هستند اما اگر با کسی دوست شوند می توان بر روی دوستی آنها تا دراز مدت حساب کرد.

 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


شخصیت راه رفتن افراد با اعتماد به نفس بالا

 
3 - اگر شخصی سر به بالا و سینه رو به جلو حرکت می کنند بندرت به سایرین توجه میکنند و همیشه به این فکر می کند که نقطه توجه دیگران است . کاری را انجام میدهد که فکر میکنند درست است . و می داند برای رسیدن به آزادی چگونه باید حرکت کنند ؛ بلند پرواز است و برای رسیدن به هدف خود از هیچ روشی دریغ نمی کند.
 منبع:

نمناک 
الامتو
I'm the only one of me
Baby, that's the fun of me
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، گراویتون ، Honey ، .Yasaman. ، فازی - ری
#2
من تند و فنری راه میرم
فقط خیلییییییی نق میزنم
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
 سپاس شده توسط Dependon∝
#3
منم شدیدا تند راه می رم و تقریباً می پرم و قدمای خیلی بلند بر می دارم 
دوستام می گند یه طوری راه می رم انگار یه نفرو تو دوردست‌ها در نظر گرفتم و می خوام برم بکشمش21
I'm the only one of me
Baby, that's the fun of me
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Ice girl
#4
من وقتی نارحتم اروم راه میرم وقتی خوشحالم تند
پاسخ
#5
من فوق العاده تند راه میرم و همین طور تند هم حرف میزنم قدم هام هم معمولا بلنده دوستام همیشه میگن کلا تو رو رو دور تند تنظیم کردند مثله این مجرم های تحت تعقیب راه میری 4 4
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط Dependon∝
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد