سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: کاراگاه منتخب انجمن کیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
Rend
11.11%
1 11.11%
لئون دا
22.22%
2 22.22%
محمد۲۲۱
0%
0 0%
Mahdy_nvs
22.22%
2 22.22%
EndLessCreations
0%
0 0%
.:شرل:.
0%
0 0%
مایکرافت
11.11%
1 11.11%
Aida
11.11%
1 11.11%
معما گو
22.22%
2 22.22%
در کل 9 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

کاراگاه منتخب
سلام! وقتی دیدم هیچ کدوم از مدیر ها تا اینجا دست به کار نشده تا کاراگاه منتخب رو که قولش رو به ما داده بود انتخاب کنه من با خودم گفتم خوب خودم دست به کار میشم!شما باید باتوجه به شناخت تون (فعال هست یانه؟خلاق هست یانه؟)و قوانین زیر به افراد بالا رای بدید و کسی که بیشترین رای رو بیاره اون کاراگاه منتخب میشه!
قوانین
1-به هرکس بیشتر از یک بار نمیشود رای داد!(قابل توجه کسانی از جمله خودم که اکانت بزنن و بخودشون رای بدن!)
2-لطفا منسفانه رای بدید نه فقط برای دوست داشتن!(منظورم رفاقت و نمیدونم هر چیز دیگه هم بود!)
3-کسانی که بالا هستند نمیتوانند به خود رای بدهند!(مگرنه 2 از رای هاتون به حساب نمیاد!)
4-فقط کاربرانی میتوانند رای بدهند که حداقل 1 هفته از عضویت شا میگزرد!(این برای جلوگیری از اکانت زنی!)
5-کاربرای بالا میتوانند قرفه تبلیغاتی بزنند!(ولی سعی نکنید رای کس دیگه رو بدزدید!)
6-کاربر میتواند انصراف بدهد!(شاید کسی خواست به خاطر شخص دیگری کنار بکشه!)
7-مهلت رای دهی از 22اردیبهشت تا 25 اردیبهشت!(توی این نه روز هرچه در توانتون رای جذب کنید!)
8-فقط ازفردا رای گیری شروع میشه!
9- بدو برید رای بدید!
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
من میخوام رو رابطه دوستی رای بدم 22این قانون رو حذف کن لطفا22
پاسخ
(2018/05/12، 02:14 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخوام رو رابطه دوستی رای بدم 22این قانون رو حذف کن لطفا22

جان من و بقیه اعضا نمیشه ! حتی اگه به من رای بدی! (البته میدونم ایدا هستش!)
پاسخ
22من میخوام رای بدم22
و رای هم میدم^-^
پاسخ
(2018/05/12، 02:34 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
22من میخوام رای بدم22
و رای هم میدم^-^

اینش به من مربوط نیست!فقط فردا رای بده ر ظمن حق دیگران رو هم میخوری!
پاسخ
●_● خنگ بازیم عود (اود) کرد رای داااادم 22
پاسخ
مگنت خوب کاری کردی این تاپیکو زدی اما چون ملاک ارزیابی نداریم جواب درست بدست نمیاد مگر اینکه ملاک بذاری من واقعا در مورد رایم دو به شکم رند کاربری خوب در فیلم سازی و فن فیکشن نویسیه اما در بقیه ی زمینه‌ها هی چندان بد نیست اما این که اولین کاربر سبز انجمن است قابل کتمان نیست و او را کاندیدی قوی می نماید 
من حتی اگه می تونستم هم به خودم رای نمی دادم چون کاربر ماندگاری نیستم و اصلا قرار بود از بعد از عید محو شوم و اکانتمو بدم دست مگنت اما به خاطر یه کاری که ایشون کرد من هنوز اینجام اما کاندیدای قوی هستم چون کمتر از شش ماه در انجمن بوده ام اما سبز شدم و با نظر لطف شرل برنده ی مسابقه ی استنتاج 
اگر بخوام بر اساس دوستی رای بدم به محمد رای می دم اما خیلی وقته که اینجا آفتابی نشده 
مهدی هم کاربری قرمز و مفید و مهربان است اما از اونجایی که نو اعصابه حرف دیگه ای ازش نمی زنم 
اندلس کاربر قرمز دیگه ایه که من حس میکنم اصلا ازم خوشش نمیاد اما برنده ی مسابقه ی استنتاجه 
صفورا هم کاربر محشریه هر چند خیلی کم پیداست 
در مورد مایک هم باید بگم متاسفانه فرصت آشنایی زیادی باهاش نداشتم اما به نظرم کاربر خوبی به نظر می رسه اما چون خیلی نمی شناسمش نظری نمی دم 
ایدا هم که یک کاربر قرمز محبوبه و من در تاریخ انجمن یافته ام که برای قرمز شدن خیلی تلاش کرده ولی خب یکم انجمن براش غیر انحصاریه 
مگنت هم جاه طلبه و نیازمند تحسینه و خیلی دوست داره ببره و لی بهش رای نمی دم چون می خوام با  این کار اعتصاب کنم 
در ضمن اعتراض دارم که چرا شرل سوفی پارسا و ... جزو کاندیدا نیستن ؟
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
(2018/05/12، 05:11 PM)Honey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
●_● خنگ بازیم عود (اود) کرد رای داااادم 22
رایت رو حذف کن!

(2018/05/12، 06:06 PM)لئون دا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگنت خوب کاری کردی این تاپیکو زدی اما چون ملاک ارزیابی نداریم جواب درست بدست نمیاد مگر اینکه ملاک بذاری من واقعا در مورد رایم دو به شکم رند کاربری خوب در فیلم سازی و فن فیکشن نویسیه اما در بقیه ی زمینه‌ها هی چندان بد نیست اما این که اولین کاربر سبز انجمن است قابل کتمان نیست و او را کاندیدی قوی می نماید 
من حتی اگه می تونستم هم به خودم رای نمی دادم چون کاربر ماندگاری نیستم و اصلا قرار بود از بعد از عید محو شوم و اکانتمو بدم دست مگنت اما به خاطر یه کاری که ایشون کرد من هنوز اینجام اما کاندیدای قوی هستم چون کمتر از شش ماه در انجمن بوده ام اما سبز شدم و با نظر لطف شرل برنده ی مسابقه ی استنتاج 
اگر بخوام بر اساس دوستی رای بدم به محمد رای می دم اما خیلی وقته که اینجا آفتابی نشده 
مهدی هم کاربری قرمز و مفید و مهربان است اما از اونجایی که نو اعصابه حرف دیگه ای ازش نمی زنم 
اندلس کاربر قرمز دیگه ایه که من حس میکنم اصلا ازم خوشش نمیاد اما برنده ی مسابقه ی استنتاجه 
صفورا هم کاربر محشریه هر چند خیلی کم پیداست 
در مورد مایک هم باید بگم متاسفانه فرصت آشنایی زیادی باهاش نداشتم اما به نظرم کاربر خوبی به نظر می رسه اما چون خیلی نمی شناسمش نظری نمی دم 
ایدا هم که یک کاربر قرمز محبوبه و من در تاریخ انجمن یافته ام که برای قرمز شدن خیلی تلاش کرده ولی خب یکم انجمن براش غیر انحصاریه 
مگنت هم جاه طلبه و نیازمند تحسینه و خیلی دوست داره ببره و لی بهش رای نمی دم چون می خوام با  این کار اعتصاب کنم 
در ضمن اعتراض دارم که چرا شرل سوفی پارسا و ... جزو کاندیدا نیستن ؟

چون من براساس فعال بودن نه محبوبیت! شرل و ایدا محبوبن ولی زیاد فعال نیستن!
پاسخ
شما هرچی می‌خوای بگو مستر آر اند بی نو اعصاب هستم ولی انتقاد پذیرم 4 21
ممنونم که منو تو لیست قرار دادی اما گزینه‌هایی مثل خود معماگو و رند و ... واقعا تو خلاقیت از من نه کیلومترها بلکه سالهای نوری دورترن! 4
حالا خواستین رای بدین هم بدین 12
ما حرفی نداریم 12
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
(2018/05/12، 10:41 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما هرچی می‌خوای بگو مستر آر اند بی نو اعصاب هستم ولی انتقاد پذیرم 4 21
ممنونم که منو تو لیست قرار دادی اما گزینه‌هایی مثل خود معماگو و رند و ... واقعا تو خلاقیت از من نه کیلومترها بلکه سالهای نوری دورترن! 4
حالا خواستین رای بدین هم بدین 12
ما حرفی نداریم 12
 من به یک دلیل به شما رای دادم! و اونم همینه که همیشه تو سایت هستید! یک بار نشده من بیام انجمن شما انلاین نباشید! در ظمن  به اندازه کافی فعال هستید و همه دوستتان دارند وتو اقای کاراگه هم کمک میکنید! ولی میخواستم به رند رای بدم ولی گفتم رند نیازی به رای من هم نداره!و من میدونم اون برندست!
اعلان میتونید رای بدید!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد