سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

گشتی در نمایشگاه کتاب
سلام  4 نیلا هستم خبرنگار اعزامی انجمن بیکر استریت به نمایشگاه کتاب
ساعت 11:30 روز بیستم اردیبهشت همراه دوست عزیزم ( خبرنگار اجباری انجمن  3 ) سبا جان به نمایشگاه کتاب رسیدیم و اما گزارش بنده :
سالن ناشران آموزشی: 
طبق معمول این غرفه پر بود از نوجوونایی همسن ما که سردر گم مونده بون کتاب فلان نشرو بگیرم یا فلون نشر. انقدر همه غرفه ها شلوغ بودن که حتی جای نفس کشیدنم نبود در همین حال فکر کنید دارین تو توده مردم به زور جا باز میکنید که یهو یکی دستتونو میکشه و بهتون میگه آیا از کتاب های هندسه دهم ریاضی نشر بوووووق استفاده کرده اید ؟آیا میدانید این کتاب معرفی شده توسط رتبه های برتر کنکور است ؟ آیا میدانید این کتاب تمام نیاز های شما را براورده میکند ؟ حالا این وسط من بال بال میزنم بابا بزار برم من تجربیم اصلا یازدهمم بزار برم  . کاش این جمله رو نمیگفتم چون دوباره شروع کرد آیا میدانید کتاب های زیست شناسی دکتر فلانن ؟ آیا میدانید ... 
خدایی خیلی کار سختی بود که گول این ناشرارو نخوریم و کتاب کمک آموزشی نخریم اصلا کتابا از دور داد میزدن بیا عزیزم بیا منو بخر با من رتبه یک کنکوری عشقم بیا. مردم هم  میدیدم دارن چیجوری کتاب میخرن آدم فکر میکرد قحطی قراره بیاد حالا ازشون میپرسیدی چند درصد تخفیف 20 درصد :22 بابا کتاب فروشی سر کوچمون که بیشتر تخفف میده :22 
سالن ناشران عمومی :
این سالن همون سالنی هست که از صدا سیما زنده پخش میکنن همون طور که از اسمش پیداست کتابهای متنوع با موضوعات مختلفی داره اما چند تا کتاب بودن که اصولا همه ناشرا ازش زده بودن ( من پیش از تو ، من پس از تو ، دختری در قطار ،مردی به نام اوه و یه چنتا دیگه  ) یعنی هر نشری میرفتین با جلدهای مختلف و قیمت ای متفاوت این کتابارو زده بودن . این سالن خیلی بزرگ بود و کلی غرفه داشت بعضیا حتی تا 40 دصدم تخفیف میدادن اصلا تو این غرفه جو نمایشگاه خیلی زیاد بود چنتا عکس براتون گرفتم ببینید 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سالن ناشران خارجی :
اینجا ناشرانی بودن که کتابهای دست دوم خارجی رو خیده بود و میفروختن راستش قیمتا خیلی بالا بود البته بهشونم میخوذد مثلا من پک کامل کتابای بازی تاج و تختو قیمت کردم تقریبا سیصد تومن از آب در میومد با اینکه کاغذاشم پر پرو بودن  21 در کل سالن خلوتی بود اما ببینید من چی پیدا کردم 4 

سالن ناشران بین الملل:
در اینجا ناشران از کشورای خارجکی اومده بون همینطوری نشسته بودن همو نگاه میکرده  21 این سالن خیلی خلوت بود اما یه عکس براتون گرفتم بی بهره نمونید :

سالن کودک :
خب این سالن از همه باحال تر و شلوغ تر بود پر بود از بچه هایی که مدام جیغ و داد میکردن یا از خوشحالی یا از ناراحتی که بابا ایو برام بخر اونو برام بخر . با اینکه منو سبا بچه نبودیم اما رفتیم یه چنت عکس نوستالژی برا خودمون گرفتیم احتمالا شما هم از این غرفه ها خاطره دارین :
نشر بنفشه (قدیانی)

نشر افق

اما یه ناشر باحال برا شرلوکیا که هرچی کتاب خواستیم تموم کرده بود :22اهرا شرلوکیای زرنگ تری از من وجود دارن که زود تر رفتن 

نمایی ازنمایشگاه 

اینم کتابای من اون دوتا سمت چپیرو برا نیکا گرفتم 
پاسخ
 سپاس شده توسط blue ، گراویتون ، شرل ، Rend ، Honey ، Milad ، Aida ، risen ، آرتا
نیلا جان ممنون از اینکه موقع رفتن به نمایشگاه هم به فکر ما انجمنی ها بودی و این تاپیک خوب رو زدی:] و من با خوندش دلم آب افتاد 12چون تو شهرستانای کوچیکتر  نمایشگاه خوب که هیچ کتابفروشی خوب کلا به ندرت یافت میشه 5
فقط یه مشکلی هست،عکسا چرا باز نمیشن؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، Nila
نیلا جان مرسی بابت تاپیکت 4
امیدوارم با وجود اون همه شلوغی به سلامت از نمایشگاه اومده باشی بیرون 10
[تصویر:  17.3.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، لوک خوش شانس
خواهش میکنم وظیفه بیکریم بود  4 
بچه ها فقط برا شرل عکسا باز نمیشه یا برای بقیه هم همینطوریه؟ چون از همون سایتی آپلود کردم که همیشه آپلود میکردم
پاسخ
(2018/05/12، 01:57 PM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم وظیفه بیکریم بود  4 
بچه ها فقط برا شرل عکسا باز نمیشه یا برای بقیه هم همینطوریه؟ چون از همون سایتی آپلود کردم که همیشه آپلود میکردم
برای منم الان باز شدن فک کنم دیروز مشکل از نت  ضعیف بود.ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد