سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تغییر به خاطر عشق!
دارت ویدر در جنگ ستارگان، والتر وایت در برکینگ بد!
چه ربطی به هم دارن؟ الآن عرض می‌کنم!! 
نمی‌دونم از کجا و چی شروع کنم؟ از لحظه‌ای که آناکین فهمید جون پادمه در خطره، یا وقتی والتر فهمید سرطان داره! می‌خوام درباره عشق صحبت کنم! چیز مرموزی که معلوم نیست چطور به وجود میاد، اما می‌تونه طوری آدم و تغییر بده که خودشم نفهمه چطور به چنین موجود محیرالعقولی تبدیل شده!  تنها یه چیز باعث شد که هر دوی این موجودات(!) که در اول تاپیک اشاره کردم از یک شخصیت معقول و جامعه دوست (به عبارتی آدم خوبه فیلم!) به موجوداتی اهریمنی و خطرناک تبدیل بشن (آدم بده فیلم!)! دارت ویدر مثل آب خوردن همه رو خفه می‌کرد و والتر وایت در کمال خونسردی با استفاده از علم شیمی (و البته گاهی با توسل به سلاح‌های دیگه!) طوری طرف رو می‌کشت و جسدش رو تو اسید حل می‌کرد که روح طرف هم از قتلش خبردار نمی‌شد!!
اما قضیه اینه پشت چهره این شخصیت‌های خشن قلبی از طلا بود!! و هنوز مهر و محبت درونشون نمرده بود! وگرنه دارت ویدر برای اینکه جلوی پیوستن پسرش به سمت تاریک نیرو رو بگیره دارت سیدیوس رو تو رآکتور نیروگاه پرت نمی‌کرد (حالا دقیق نمی‌دونم چی بود یه چیزی تو همین مایه‌ها!) و یا والتر، به خاطر خانواده‌ش و اینکه پولی براشون نذاشته و یا حتی حفاظت ازشون اون همه آدم رو نمی‌فرستاد وردست عزرائیل!!‌ هر دوی این آدمها به خاطر عشق پا در مسیری گذاشتن که راه بازگشتی نداشتن و شاید می‌دونستن که باعث به خطر افتادن خودشون می‌شه! خطرهای مسیر به کنار اما بعد از وارد شدن در این مسیر طوری تغییر کردن که حتی خانواده‌شون هم اونها رو نمی‌شناختن و اونها رو پس می‌زدن (هیچوقت فحشهای والتر جونیور به باباش تو برکینگ بد یادم نمی‌ره 21 21 ). 
خلاصه هیچوقت به فلسفه (هدف وسیله را توجیه می‌کند!) و مکتب ماکیاولیسم رو نیارید وگرنه عاقبتتون پای خودتون!! حتی در راه عشق!!
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Am.A
والتر با خونسردی نمیکشه هاااا 22 معمولا بعدش استرس میگیره
-_- 
پاسخ
چرا خوب ولی اون لحظه که می‌خواد بکشه استرس نداره 22
resim
پاسخ
اکسیتوسین این کارارو میکنه؟نه باو
من عاشقم اما تا حالا کسیو نکشتم فکرشو دارم اما نکشتم
پاسخ
عشق فقط یه عکس العمل دفاعی مغز برای پذیرفتن از خودگذشتگی ها برای حفظ بقاست. از عشق مادر به فرزند گرفته تا عشق دو تا دوست تا عشق بین یه زن و یه مرد. به نظر من عشق حقیقی یه چیزی مثل عشق بین مولانا و شمسه. عشق اونجایی درسته که هم همراه باشه هم هدف و ازین حرفها و غیره و غیره...
I don't care if no one likes me...
I wasn't created in this world to entertain every one....
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
آقو سوء تفاهم نشه منظورم اینه که هدف وسیله رو توجیه نمی‌کنه! اصلا اسم تاپیکو باید چیز دیگه‌ای می‌زدم
resim
پاسخ
من قسمت یک رو دیدم واقعا عالی بود! فکر میکردم  توی حداقل سه قسمت والتر رو بشکنن ولی تو همین قسمت اول به بهترین وجه این کار رو انجام دادن!
به نظر من بهترین کاری که والتر کرد و باعث عصبانیتش شد و کل ماجرا اون رو در بر گرفت برمی گرده به اون لحظه ای که تو قسمت یک به پسرش توهین شد و اون رفت و دخل اون پسره رو اورد!
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
کاملا باهات موافقم!
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2018/04/30، 10:53 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قسمت یک رو دیدم واقعا عالی بود! فکر میکردم  توی حداقل سه قسمت والتر رو بشکنن ولی تو همین قسمت اول به بهترین وجه این کار رو انجام دادن!
به نظر من بهترین کاری که والتر کرد و باعث عصبانیتش شد و کل ماجرا اون رو در بر گرفت برمی گرده به اون لحظه ای که تو قسمت یک به پسرش توهین شد و اون رفت و دخل اون پسره رو اورد!

21 خب اصن کنجکاو نشدی بقیش چی میشه ؟

به نظر من بریکینگ بد میخاد چند تا چیزو بگه :
1 هر آدمی وقتی به جایی برسه که دیگه چیزی برای از دست دادن نداشته باشه قادر به هر کاریه
2 حتی بی آزار ترین ادما میتونن خطرناک ترین ها باشم
3 آدم بخاطر عشق خانواده و پول حاضره دست به هرکاری بزنه
4 فقط کافیه شروع به حرکت کنی بقیش خودش جور میشه
فقط همه اینا رو یه جور باحال و جنایی ای گفته که دیگه کلیشه ای نیست  12
پ.ن:
5 هیچوقت با شاگرد قبلیتون کار نکنید و مطمئن باشید احمق ترین فرد دنیاست 21
-_- 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Milad
(2018/05/01، 12:01 AM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/04/30، 10:53 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

21 خب اصن کنجکاو نشدی بقیش چی میشه ؟

به نظر من بریکینگ بد میخاد چند تا چیزو بگه :
1 هر آدمی وقتی به جایی برسه که دیگه چیزی برای از دست دادن نداشته باشه قادر به هر کاریه
2 حتی بی آزار ترین ادما میتونن خطرناک ترین ها باشم
3 آدم بخاطر عشق خانواده و پول حاضره دست به هرکاری بزنه
4 فقط کافیه شروع به حرکت کنی بقیش خودش جور میشه
فقط همه اینا رو یه جور باحال و جنایی ای گفته که دیگه کلیشه ای نیست  12
پ.ن:
5 هیچوقت با شاگرد قبلیتون کار نکنید و مطمئن باشید احمق ترین فرد دنیاست 21

موضوع چیز دیگه بود به کجا کشیده شد اصن 22
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد