سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟)
من تازه دارم میبینم کلی حال کردم 29
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
منم سریالو دیدم ولی شرلوک کانن دویل یه چی دیگس
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
هر چقدرم خوب باشه نمیتونیم با سریال شرلوک مقایسه کنیم
كارآگاه مشاور شرلوك هولمز هستم ! در خدمتم !

پاسخ
ممنون از معرف تون 1 1 1
هرگز هیچ یک از روزهای زندگیت را سرزنش نکن
روز خوب به تو شـادی میدهد
روز بد به تو تجربه !
و بدترین روز به تو درس میدهد  !
فصلها برای درختان هر سال تکرار میشود
اما فصلهای زندگی انسان تکرار شدنی نیست  !
تولد  ڪودکی  جوانی پیری و دیگر هیچ.
پاسخ
(2017/08/05، 04:55 AM)Consulting Detective نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر چقدرم خوب باشه نمیتونیم با سریال شرلوک مقایسه کنیم

پرونده‌های المنتری به واقعیت نزدیک تره و من اینطوری خوشم میاد. چون حتی توی کتاب‌ها هم موضوع پرونده‌ها از واقعیت فاصله زیادی نگرفته. اما شرلوک بی بی سی بیش از حد سوررئالیستیه. 
هرکسی یه طور می‌پسنده و درست نیست که اینطوری در مورد المنتری حرف بزنی. به نظر من (و خیلی ها البته)  کاملا قابل مقایسه هست و این فقط تفاوت سلیقه است که باعث می‌شه یکی مثل من از المنتری بیشتر خوشش بیاد و یکی مثل تو از شرلوک بی بی سی. در ضمن قبل از اینکه سریال رو ببینی قضاوت نکن.
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
همین لحظه دیدمش و باید بگم که بد نبود اما خدایی به پای شرلوک خودمون نمی رسه  درواقع حقیقتو بخوام بگم باید بگم که شکست عمری خوردم جان و جیم که مونث بودن هیچ کلا کاراکترا رو تغیر داده بود  !  تو کدوم یک از دیوارای خراب شده ی این فیلم سرمو بکوبم که دیگه بلند نشم ! یعنی از فیلم هری پاتر و پرسی و... غیره هم بد تر بود . در این حد که اگه قبل کتابا می دیدمش بعد خوندن کتابا نمی فهمیدم این فیلم همونه

راستی چرا اسمش المنتریه به نظر شما ؟
resim
 قیافه ی من تو مدرسه به روایت تصویر طنز 24 24
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
شرلوک توی مکالماتش توی نوشته های نویسندگانی بجز ارتور کانن دویل ، تکیه کلامش :elementary my dear Watsonهست ...فکر کنم برای همین...
[تصویر:  my-life-what-what-i-think-can-what-i-say-15791041.png]

پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
میبی 3 7
resim
 قیافه ی من تو مدرسه به روایت تصویر طنز 24 24
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد