سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نمیسازن! نمیسازن! حالا حالاها نمیسازن ! آخرین خبر از فصل 5 شرلوک
آخرین خبر اینکه ظاهرا یکی پیدا شده تو رادیوتایمزصد مرتبه از ما پیگیرتر 22  که هی به پر پای همه عوامل شرلوک و بخصوص موفات میپیچه و از فصل 5 شرلوک و تاریخ ساختش سوال میکنه ! 22 21 

در آخرین خبری که دیروز منتشر شده رادیو تایمز از قول استیون موفات اعلام کرده که : بندیکت کامبربچ برای بازگشت به شرلوک بسیار مشتاق است ! 
22 بیخود خوشحال نشید و ذوق نکنید ! موفات در ادامه گفته که : ما عاشق نمایشمان هستیم و یه روزی برمیگردیم اما در حال حاضر این کار نمیکنیم ! 
موفات اضافه کرده که ده سال داشته شرلوک و دکتر هو می ساخته بنابراین باید مجاز به انجام کار دیگه ای باشه ! (قشنگ معلومه ملت رفتن رو مخش  4 )
مارک گتیس هم گفته : ما مشغول دراکولا هستیم و مشغول شرلوک نیستیم و براش برنامه ای نداریم ! هرگز نمیگم هرگز ولی در آینده نزدیک اتفاقی نخواهد افتاد!
رادیو تایمز در خط آخر گزارشش اینطور گفته که : به عبارت دیگر، بازی هنوز ادامه دارد - فقط یک زمان بسیار طولانی دور است
خلاصه که آب پاکی ریختن رو دستمون  22 

تنها نقطه امید بخش برای علاقه مندان به ادامه شرلوک اینکه از اندرو اسکات هم سوال کردن و اون یک مکث دوساله ر برای ادامه این درام کاراگاهی تخمین زده ! 

این بود آخرین اخبار از شرلوک  22 حالا میتونید به صورت مهمان به ادامه مطالعه تاپیک اگه موریارتی باباتون بود برگردید  22 21 22
منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا ، شرل ، joker ، جین مارپل ، گراویتون ، Am.A ، Milad ، Nila ، Mr Line
فکر کنم میخوان بندیکت و مارتین پیر بشند که شرلوکِ زنبور دار را نشون بدن...خب ادمیزاده. اگه تا اون موقع بندیکت و مارتین دیگه نتونن بازی کنن چی؟؟
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
(2018/04/19، 01:31 AM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم میخوان بندیکت و مارتین پیر بشند که شرلوکِ زنبور دار را نشون بدن...خب ادمیزاده. اگه تا اون موقع بندیکت و مارتین دیگه نتونن بازی کنن چی؟؟
نه بابا بخوان پیرشون بکنن گریم میکنن. این بچه های بی بی سی یک گریم هایی میکنن که نگو 22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
یه چیزا وقتی خیلی کش بدن بیمزه میشه دیگه...همینجوری خوبه
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
باید ساخته بشه!
داستان پر از حفره موند !
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، Fawtimah
من دوس دارم بچه ی شرلوکو ببینم 21
فرض کنین خنگ از آب در بیاد 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد