سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ویدیو:بندیکت کامبربچ
Tongue 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    ... برید این ویدیورو ببینید...آیا هم اکنون حرفی برای گفتن خواهید داشت؟؟؟چرا از این حرکات زشت و ناروا و ناپسندانه میزنه؟؟؟؟من خودمم نمیدونم چرا دارم اینو میذارم 12  شما به بزرگیتون ببخشید...خواستم واسه اولین مطلبم بترکونممم...پذیرای نظرات گرم و صمیمی شما خواهیم مود..(اینو با لحن و صدای منشی های دکترا بخونید)خخخخ.خلاصه دیگه لینکو باز کنید ببینید...این آدم ذاتا جذابه 8 13 نظرتون؟؟؟؟بچه ها از این به بعد خواستین ویدیویی در مورد بندیکت کامبربچ بذارید،تو این تاپیک بذارید...اگه مدیرای محترم اجازه بدن همه ارسالی های ویدیویی بندیکت کامبربچ تو این تاپیک باشه.اینجوری برای همه راحت تره.
روزی میرسد،
که خواهمش یافت...
آن چیز را میگویم،
همان دیگر!
همان که جای خالیش در دلم قلقلکم میدهد! ...

پاسخ
 سپاس شده توسط فازی - ری ، Captive ، Am.A ، Viliam Sherlock Scott holmes
کامبربچ مدلینگ 21 21 21
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شدند ، پیر شدنت آغاز می شود.
پاسخ
به نظرم تاپیکو جوری کن که هر کی هر ویدیو یی از بن داره یا لینکشو میدونه تو اینجا بذاره همه ببینن ینی تاپیک ویدیو های بندیکت باشه  4
البته فقط یه پیشنهاده 1
پاسخ
25 25
وای عجب ویدئویی بود!!!
یه لحظه چشمک زد مگه نه؟
این بشر کلا عضله اس! کلا جیگره!
آقا من میخوام!! میخوام 4

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
(2016/09/11، 02:17 AM)نگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامبربچ مدلینگ 21 21 21

من دیگه حرفی ندارمممم 22 22 22 21 21 21 21

(2016/09/11، 02:32 AM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم تاپیکو جوری کن که هر کی هر ویدیو یی از بن داره یا لینکشو میدونه تو اینجا بذاره همه ببینن ینی تاپیک ویدیو های بندیکت باشه  4
البته فقط یه پیشنهاده 1

باشه...الان یادداشت می کنم...البت اگه نشد شرمنده. 1

(2016/09/11، 04:46 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
25 25
وای عجب ویدئویی بود!!!
یه لحظه چشمک زد مگه نه؟
این بشر کلا عضله اس! کلا جیگره!
آقا من میخوام!! میخوام 4

خخخ منم نظرم همینه 4 ...این قاتلیه که از سلاح نرم استفاده میکنه...فقط با همین یه چشمک خدا میدونه چن تا آدم کشته 21  ولی جدا از شوخی واقعا جیگره 1
روزی میرسد،
که خواهمش یافت...
آن چیز را میگویم،
همان دیگر!
همان که جای خالیش در دلم قلقلکم میدهد! ...

پاسخ
 سپاس شده توسط ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
ضد حال بزنم؟؟؟؟؟

بابام میگه بهترین کاری که بازیگرا بلدن بازی در اوردنه 22 22 22 22 22
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا
حیف اون کت نبود انداختش و خاکا  22 22 22
resim
پاسخ
من الان به کدام طرف برم 22 22
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
(2016/11/20، 08:08 PM)Captive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف اون کت نبود انداختش و خاکا  22 22 22

بن رو ول کردی کتو چسبیدی؟؟؟  22
resim
پاسخ
واقعا اخه کت؟

بنی وقتی حرفت رو می شنوه :  22 22 22 22
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد