سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا مارک استرانگ شرلوک هلمز نشد؟
Question 
احتمالا دوتا فیلم شرلوک هلمزی که گای ریچی کارگردانی کرد رو دیدین. من هر وقت قسمت اول این دو تا فیلم رو نگاه میکنم از خودم میپرسم که چرا مارک استرانگ که تو فیلم نقش لرد بلک وود رو بازی میکرد برای نقش شرلوک هلمز انتخاب نشد؟ البته میدونم که شرلوک هلمز مورد نظر ریچی یه شرلوک شلخته و بذله گو و متفاوت بود اما اگه بخوایم به طور کلی بررسی کنیم به نظرم استرانگ میتونست خیلی خوب از پس نقش شرلوک هلمز بر بیاد.

[تصویر:  sherlock_holmes_34.jpg]

درست مثل شرلوک هلمز چهره استخوانی و بی روح و بینی کشیده و صدای نافذی داره. حتی موهای بالای پیشونیش هم مثل شرلوک هلمزی که دویل ترسیم کرده بود یکم ریزش داشته.

[تصویر:  the-long-firm.jpg]

به نظر من که اگه یه نقش بهش بدن میتونه به کلاسیک ها بپیونده. نظر شما چیه؟
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
به نظر من به قیافش نمیخوره شرلوک هلمز باشه22
پاسخ
با این قیافه جدی فک نمیکنم میتونسته اون نقش در اون حد شلختگی و طنزو بازی کنه بیشتر کلاسیک میشده
"بدی زندگی واقعی اینه که توی لحظات حساس موزیک نداره"
پاسخ
(2018/03/31، 09:00 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این قیافه جدی فک نمیکنم میتونسته اون نقش در اون حد شلختگی و طنزو بازی کنه بیشتر کلاسیک میشده

آره منم گفتم به کار گای ریچی نمیومده. ولی خیلی قیافش و بازیش به کلاسیک میخوره.
resim
پاسخ
اصلا شرلوک با بازی رابرت رو با این یارو مقایسه میکنی؟
شاید
شاید
شاید
بتونه جای بندیکت رو بگیره
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
(2018/03/31، 11:13 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا شرلوک با بازی رابرت رو با این یارو مقایسه میکنی؟
شاید
شاید
شاید
بتونه جای بندیکت رو بگیره

گفتم که! شرلوک هلمز مورد نظر گای ریچی نبوده و منظورم این بود که مدل بازی کردنش تو این نقش با داونی جونیور متفاوت خواهد بود و نمیشه با اون مقایسه اش کرد.

تازه، بندیکت؟! این نه قیافه اش به بندیکت میخوره نه بازی اش. شاید بتونه مثل برت بازی کنه
resim
پاسخ
جای بندیکت رو که اصلا نمیتونه بگیره22
پاسخ
(2018/03/31، 09:00 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرلوک اصلی که آرتور کانن دوئل شخصیت پردازی کردهistjهستش پس این شلختگی و طنز مخصوص شرلوک bbcهستش ولی در کل اینکه شرلوک منظم و جدی باشه جذاب تره
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTfESlw5efFGbqLIiPk7pu...otBSVQHOCg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
(2018/04/01، 05:23 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرلوک اصلی که آرتور کانن دوئل شخصیت پردازی کردهistjهستش پس این شلختگی و طنز مخصوص شرلوک bbcهستش ولی در کل اینکه شرلوک منظم و جدی باشه جذاب تره

خب سلایق متفاوته من خودم به شخصه از شرلوک کلاسیک خوشم نمیاد شاید به جای جرمی برت میتونستن بازی کنن ایشون ...
"بدی زندگی واقعی اینه که توی لحظات حساس موزیک نداره"
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد