سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

پلید ترین یا خبیث ترین یا کثیف ترین ادمی که میشناسید کیست؟؟؟
موافقم 41
من خودم قبل از اینکه نسل این دوره بشم دنبال حقیقت میگشتم ولی الان دنبال چیزبرگرم 100
resim
پاسخ
پلید ترین:الکسیس تگزاس
خبیث ترین:بردن نامش مجاز نیست
کثیف ترین:جانی سینز
اگر کسی  
در مراسم درگذشت من
 گریه کند 
دیگر با او
صحبت نخواهم کرد
پاسخ
(2018/04/10، 11:19 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله. رنج سنی 10 تا 16سال. من خودم 19 سالمه ولی مطمئنن با نوجوونا خودم را توی یک دوره نمیبینم. باور کن انگار مال یه نسل دیگه ان ...اصلا عقاید و ارزشها و علاقه مندی ها وهمه چیز خیلی زود عوض شد. (البته بماند که من نسبت به هم سنهای خودم کمی به روز و مد گرا توی رفتار نیستم)

12 درسته خودم شونزده سالمه و جزو همین نسلی هستم که فرمودی..ولی واقها قبول دارم حرفتو...علاوه بر اینکه عقایدو وارزش ها و علایقشون فرق کرده این تغییرات متاسفانه در اغلب موارد در سمت و سوی مثبت نبوده. انگار هرچی جلوتر می ریم از عمق ادما کمتر میشه به ظاهر و علایق و  افکار سطحیشون اضافه میشه.
?It's ok now+
No,It's not ok-
پاسخ
 سپاس شده توسط joker
(2018/04/11، 10:38 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/04/10، 11:19 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله. رنج سنی 10 تا 16سال. من خودم 19 سالمه ولی مطمئنن با نوجوونا خودم را توی یک دوره نمیبینم. باور کن انگار مال یه نسل دیگه ان ...اصلا عقاید و ارزشها و علاقه مندی ها وهمه چیز خیلی زود عوض شد. (البته بماند که من نسبت به هم سنهای خودم کمی به روز و مد گرا توی رفتار نیستم)

12 درسته خودم شونزده سالمه و جزو همین نسلی هستم که فرمودی..ولی واقها قبول دارم حرفتو...علاوه بر اینکه عقایدو وارزش ها و علایقشون فرق کرده این تغییرات متاسفانه در اغلب موارد در سمت و سوی مثبت نبوده. انگار هرچی جلوتر می ریم از عمق ادما کمتر میشه به ظاهر و علایق و  افکار سطحیشون اضافه میشه.
اما به نظر من خیلی باهوش تر ...اگاهتر ...زرنگ تر و زمخت تر شدن فک کنم ما دیگه باید خودمونا گیس سفید حساب کنیم 26
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTfESlw5efFGbqLIiPk7pu...otBSVQHOCg]
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
(2018/04/13، 05:23 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/04/11، 10:38 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما به نظر من خیلی باهوش تر ...اگاهتر ...زرنگ تر و زمخت تر شدن فک کنم ما دیگه باید خودمونا گیس سفید حساب کنیم26

این که کلا بچه ها و نوجوون های این دوره و دوره های بعد باهوش تر از دوره های قبلشون میشن که درسته...نقاط قوت و ویژگی های مثبت زیادی هم دارن...اما این حجم داده و اطلاعات زیاد که به لطف اینترنت وارد ذهن بچه ها شده واقعا توی موارد زیادی به بینش و تفکر منتهی نشده... بیشتر داده های خام هستن تا دانش عمیقی که تفکر و عقیده میسازه.. 
به نظر من احترام و صبر و تحمل و قناعت سیر نزولی پیدا کرده.. با اینکه افراد جدید دارن روز به روز اجتماعی تر میشن اما به موازات اجتماعی شدن کنار اومدن با همدیگه رو به درستی یادنگرفتن.. باهوش تر شدن اما میل به یادگیری و تمایل به کتابخونی هم کم تر شده... 
البته من منظورم همه نیست....ولی واقعا بخش قابل توجهی رو شامل میشه. 
?It's ok now+
No,It's not ok-
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، E23
22 چه قلمبه سلمبه شد بحث  4
resim
پاسخ
Im going to delete this topic
Huum?..
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد