سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تلاش کنید تا یه چیز باحال بگید
+من خیلی خطرناکتر ازونیم که تو فکر میکنی... 19مواظب خودت و سرت باشه. ممکنه دفعه ی بعد روی تنت نباشه.
[تصویر:  my-life-what-what-i-think-can-what-i-say-15791041.png]

پاسخ
منو از مرگ میترسونی؟؟؟
من این مرگو زنده زنده دفن میکنم
 سپاس شده توسط گراویتون
(2018/04/13، 08:31 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منو از مرگ میترسونی؟؟؟
من این مرگو زنده زنده دفن میکنم

باشه.
resim

من از تو چیزایی میدونم که خودتم نمیدونی. پس بزار تو را به راهی که میخوای راهنماییت کنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
بازی دیگه تموم شد رولت روسی
resim
پاسخ
(2018/04/13، 08:49 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی دیگه تموم شد رولت روسی

یه کم به روز باش این دیالوگ خیلی خز شده...
پ.ن: دوئل راترجیح میدم
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTfESlw5efFGbqLIiPk7pu...otBSVQHOCg]
پاسخ
دوئل؟ شطرنج بهتره. میشینید شطرنج بازی میکنید. هرکی برد تیر خالی میکنه توی مغز اون یکی. هم متمدنانه تره. هم جنبه ی سرگرمیش حفظ شده.تازه مرحوم قبل مرگ برای اخرین بار بهش خوش گذشته.

پاسخ
(2018/04/14، 03:08 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوئل؟ شطرنج بهتره. میشینید شطرنج بازی میکنید. هرکی برد تیر خالی میکنه توی مغز اون یکی. هم متمدنانه تره. هم جنبه ی سرگرمیش حفظ شده.تازه مرحوم قبل مرگ برای اخرین بار بهش خوش گذشته.

مگر اینکه با شیاطین بازی کرده باشه و اخرش به نبرد تن به تن ختم بشه
سعی کنید یکم از سمت دندون شکن جواب دادن به سمت godfather حرکت کنید
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد