سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تلاش کنید تا یه چیز باحال بگید
اهمیتی نداره که من چی فکر میکنم. مهم اینه که همیشه توی کارم موفقم ...حالا شاید بقیه به این موفقیت بگن زرنگی.

اگه یه روز دیگه از عمرم مونده باشه، مطمئن باش اخرین کاری که انجام میدم، کشتن توئه.

resim
پاسخ
قبلاهم این جمله رو شنیدم و همه ی کسایی که اینو بهم گفتن الان مردن ؛البته به جز یکیشون
(2018/04/09، 11:48 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/04/07، 04:16 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
+چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد.
_
خودم باید جواب خودم را بدم؟؟ 22
_چرخ پیشکش. فعلا برو درست را بخون مشروط نشی...حالا تا بقیه ش...

(2018/04/08، 04:57 PM)joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چیزیه که بهش میگن زندگی
یه خونه، ادمهایی که همدیگه رو 
دوس دارن، یه جای امن، 
باید یه لحظه وقت بذاری و حسش کنی.
درسته ...این نهایت کاریه که همه میکنن. همه فقط زندگی میکنن بدون اونکه بدونن چرا؟ چرا این ادمها را دوست دارم؟ چرا باید زندگی کنم؟ اینهمه ادم و خونه و روابط وشغل و  زندگی کردن همش برای چیه؟؟ 
هیچکس به این سوالا فکر نمیکنه و این باعث میشه بهم بگی "یه لحظه وقت بزار و حسش کن" یعنی صراحتا ازم میخوای چشمم را روی سوالاتم ببندم و ادای شاد بودن را دربیارم وقتی نمیدونم خود شادی یعنی چی...فقط باید حسش کنم؟ به نظر من شادی را باید کشف کرد. نه اینکه حسش کنی...باید زندگیت را وقف یک چیزی بکنی...نمیتونی به خاطر زندگی کردن مثل بقیه و زنده موندن زندگی کنی و دل ببندی به حس لحظات. باید لحظات را تا اخرش کاوش کنی، باید لحظات دلخواه خودت را بسازی ...تو یه ادمی نه یک بوته علف. زندگیت باید یه تفاوتی با اون داشته باشه...چیزی بیشتر از زندگی کردن باشه...

+گاهی اوقات حقایق خیلی بیشتر از دروغ اسیب میرسونن. یه دروغگوی خوب خیلی کار امد تر از یک راستگوی مُبرّا ست.
مردم یه دروغگوی خوب رو خیلی بیشتر از یه راستگو خوب دوست دارن
پاسخ
(2018/04/11، 12:12 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلاهم این جمله رو شنیدم و همه ی کسایی که اینو بهم گفتن الان مردن ؛البته به جز یکیشون

من من^_^
*بدون اینکه بدونه قضیه چیه خودشو میچپونه*
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
اینا الان "چیز باحال " حساب میشن یا زبون درازی ؟ 21
پاسخ
(2018/04/13، 11:39 AM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظور همون جواب دندان شکنه
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
(2018/04/11، 12:12 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کسیم که میتونم کاری کنم شیطان بهم دست مریزاد بگه، درحالیکه فرشته ها بهم سجده کردند. من کسیم که میتونم با پول ربا صدقه بدم تا جونم از بلاهایی که سر مردم میارم در امون باشه. من کسیم که هر چند تا کمتر ازچند دهه پیش ، اگه مادرم بهم غذا نمیداد از گشنگی میمردم، ولی الان برای نگهداریش هزار منت سرش میذارم. من کسیم که اومدم روی زمین که جانشین خدا باشم، شدم دستیار شیطان. ولی هنوز هم راه برگشتنم بازه. ام... میشه گفت من آدمم؟؟

resim
پاسخ
(2018/04/13، 11:39 AM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظور چیز باحاله
(ولی جوابای دندون شکن باحال شدن)
resim
پاسخ
(2018/04/13، 03:18 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کسیم که میتونم کاری کنم شیطان بهم دست مریزاد بگه، درحالیکه فرشته ها بهم سجده کردند. من کسیم که میتونم با پول ربا صدقه بدم تا جونم از بلاهایی که سر مردم میارم در امون باشه. من کسیم که هر چند تا کمتر ازچند دهه پیش ، اگه مادرم بهم غذا نمیداد از گشنگی میمردم، ولی الان برای نگهداریش هزار منت سرش میذارم. من کسیم که اومدم روی زمین که جانشین خدا باشم، شدم دستیار شیطان. ولی هنوز هم راه برگشتنم بازه. ام... میشه گفت من آدمم؟؟

یا خدا من که گریم گرفت..... 20 20 20 20
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
(2018/04/13، 05:15 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/04/13، 03:18 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا خدا من که گریم گرفت..... 20 20 20 20
ام... 22 ....

گریه نکن. اکثرمون  ادمیم. چیزی نیست 22 .

resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد