سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تلاش کنید تا یه چیز باحال بگید
تلاش کنید یه چیز باحال بگید....

resim
پاسخ
(2018/03/26، 09:24 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما اینکه فردا به جرم قتل تو دادگاهی میشم تقصیر من نیست

resim

تو روزی 10 ساعت درس میخونی
نه این جمله ای که گفتی روزهای تعطیلم را در برنمیگیره. من روزهای تعطیل روزی چهارده ساعت با کتابهام توی سرزمین عجایب غرق میشم. راستی گفتی استاد پاست نکرد نه؟؟

تو با این کارهای عجیبت فقط میخوای جلب توجه کنی. وگرنه ما همه میدونیم که ته تهِش تو هم یکی مثل بقیه ای حتی شاید نا موفق تر از بقیه...

resim
پاسخ
موفقیت یک مقدار که مردم معمولی با مقدار جلب توجه میسنجنش حالا چه فرقی میکنه من عجیب باشم یا نه
________________________-
برو به جهنم
resim
پاسخ
جهنم؟؟خونه ی من همون جاست. محل دقیق را بگو، شاید نزدیکم باشه.

resim
پاسخ
من به چشمات نگاه میکنم و فکرت رومیخونم
resim
پاسخ
بیشتر دقت کن ....چون اونی که بهش نگا میکنی من نیستم
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
 سپاس شده توسط joker
+چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد.
_

resim
پاسخ
این چیزیه که بهش میگن زندگی
یه خونه، ادمهایی که همدیگه رو 
دوس دارن، یه جای امن، 
باید یه لحظه وقت بذاری و حسش کنی.
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
(2018/04/07، 04:16 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
+چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد.
_
خودم باید جواب خودم را بدم؟؟ 22
_چرخ پیشکش. فعلا برو درست را بخون مشروط نشی...حالا تا بقیه ش...

(2018/04/08، 04:57 PM)joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چیزیه که بهش میگن زندگی
یه خونه، ادمهایی که همدیگه رو 
دوس دارن، یه جای امن، 
باید یه لحظه وقت بذاری و حسش کنی.
درسته ...این نهایت کاریه که همه میکنن. همه فقط زندگی میکنن بدون اونکه بدونن چرا؟ چرا این ادمها را دوست دارم؟ چرا باید زندگی کنم؟ اینهمه ادم و خونه و روابط وشغل و  زندگی کردن همش برای چیه؟؟ 
هیچکس به این سوالا فکر نمیکنه و این باعث میشه بهم بگی "یه لحظه وقت بزار و حسش کن" یعنی صراحتا ازم میخوای چشمم را روی سوالاتم ببندم و ادای شاد بودن را دربیارم وقتی نمیدونم خود شادی یعنی چی...فقط باید حسش کنم؟ به نظر من شادی را باید کشف کرد. نه اینکه حسش کنی...باید زندگیت را وقف یک چیزی بکنی...نمیتونی به خاطر زندگی کردن مثل بقیه و زنده موندن زندگی کنی و دل ببندی به حس لحظات. باید لحظات را تا اخرش کاوش کنی، باید لحظات دلخواه خودت را بسازی ...تو یه ادمی نه یک بوته علف. زندگیت باید یه تفاوتی با اون داشته باشه...چیزی بیشتر از زندگی کردن باشه...

+گاهی اوقات حقایق خیلی بیشتر از دروغ اسیب میرسونن. یه دروغگوی خوب خیلی کار امد تر از یک راستگوی مُبرّا ست.

resim
پاسخ
اما نهایتا چیزی که یک سوال رو حل میکنه یک جواب اشتباه نیست

تو فکر کردی خیلی زرنگی؟
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد