سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوک و نوروز باستانی...
سلام. اول از همه عید و تعطیلات راتبریک میگم. امیدوارم از ایام عیدتون نهایت استفاده راببرید. 
بریم سراغ شرلوک. تصور کنید در بلاد شرلوک اینا هم عید نوروز باشه. به نظرتون عکس العمل شرلوک به این عید و موقعیت هاش چیه؟ برای مثال یه سری موقعیت را خودم میگم . شما هم میتونید موقعیت های دیگه را اضافه کنید و رفتار شرلوک را بگین.
در موقع خانه تکانی:
درموقع خرید عید:
چیدن سفره هفت سین:
لحظه سال تحویل:
دیدو بازدید با اقوام:
عیدی دادن:
بچه های گودزیلا ی فامیل:
مسافرت و گشت و گذار:
روز سیزده بدر:
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSls99yII4BxSCqFL_TghG...fnJK8iY-eQ]

پاسخ
(2018/03/24، 12:46 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. اول از همه عید و تعطیلات راتبریک میگم. امیدوارم از ایام عیدتون نهایت استفاده راببرید. 
بریم سراغ شرلوک. تصور کنید در بلاد شرلوک اینا هم عید نوروز باشه. به نظرتون عکس العمل شرلوک به این عید و موقعیت هاش چیه؟ برای مثال یه سری موقعیت را خودم میگم . شما هم میتونید موقعیت های دیگه را اضافه کنید و رفتار شرلوک را بگین.
در موقع خانه تکانی: مگه شرلوک خونه تکونی هم میکنه 
درموقع خرید عید:الکی دادو بیداد میکنه بیتابی میکنه
چیدن سفره هفت سین:سرنگ یکی از سین هاشه قطعا ماهیم نمیذاره با جان سر سین ها دعوا میافته
لحظه سال تحویل:با هفت تیر همه جا رو مزین میکنه 
دیدو بازدید با اقوام: فقط سلام میکنه یه سری حرف های منزجر کننده میزنه آخرین دیدوباز دید عیدش میشه
عیدی دادن: جا پول عکس سر بریده و دست و پای خورد شده جسد کرم افتاده میده
بچه های گودزیلا ی فامیل: تشریح شون میکنه
مسافرت و گشت و گذار:سرد خونه 
روز سیزده بدر:تو حاشیه رود خونه دنبال جسد میگرده دنبال جنایت
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
(2018/03/24، 12:46 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در موقع خانه تکانی:
شرلوک در حال نگاه کردن به اشپزخونه ای که محلولها و مواد شیمیاییش کفِش را بنفش و نارنجی و اجری رنگ کرده: خانم هادسون! من چند بار بگم خونه تکونی فقط بی نظمی جهان را افزایش میده؟ خونه تکونی شما فقط باعث هزینه بالا اوردنه. وقتی یک سال زندگی در یک خونه وسایل را به مناسبترین جاهای خونه منتقل کرده چرا باید همشون را دوباره بیرون بریزیم و دوباره بی نظمشون کنیم؟ 
هادسون در حالیکه یه شیشه با بوی تعفن با دستکش توی دستش گرفته: شرلوک تو به این میگی نظم؟ این چیه این گوشه گندیده؟ 
شرلوک: نه اون نگندیده بلکه فقط در حال تخمیره. دارم تاثیر حضور ساکاروز را بر تخمیر توتون ها امتحان میکنم. لطفا بزارش سر جاااش
(بعد از اینکه خانم هادسون از شرلوک کلی کار کشیده و همه ی ازمایشاتش را دور ریخته)شرلوک پخش شده روی کاناپه در حال درد و دل با جان:
جان میدونی خونه تکونی بزرگترین نمونه ی نقض آزادی و دیکتاتورهست. وسیله ها بعد از یک سال تازه جای خودشون را پیدا کردن و از نظر علمی هم هر فعالیت ما درجهت نظم بیشتر دادن به جهان فقط اون را به سمت بی نظمی بیشتر میبره. هیچ فعالیتی توی جهان انجام نمیشه مگر اینکه انتروپی( بینظمی) جهان را افزایش بده. خودِ سکون بالاترین نظمه. چند بار بگم بالاترین جلوه نظم بی نظمیه؟ این رسم مضخرف فقط کلی زمان ارزشمند از من را برای برگردوندن وسایل سر جاشون میگیره وامسال هم 300پوند از من را هدر داد. باید درمورد این توطئه ی خانم های خونه دار یه صحبتی با مایکرافت داشته باشم...

درموقع خرید عید:
شرلوک( 4 ) : من عاشق خرید لباسم. جان نظرت درمورد این پالتو چیه؟
جان: اینکه لنگه همین پالتوییه که تنته 22 .در ضمن این پاییزه س.
+درست میگی و نکته ی معرکش هم همینه. ببین زیر قیمته. از دوخت و مدل پارچه  پیداست مال خود بریتانیاس. دکمه ها و مدل دوختش نشون میده مال یه کارگاه بزرگه کهسالهای زیادیه داره لباس تولید میکنه. و نخی که باهاش دوخته....  این ویژگی ها را فقط یه تولیدی لباس داره...jaeger
_ شرلوک همه ی اینا را روی اتیکت لباس نوشته 22
+ولی ننوشته که این مدل مربوط به زمستون سال گذشته س و چرا الان داره به فروش میرسه؟؟
_چرا الان به فروش میرسه؟
در اخر شرلوک با پلاستیک هایی پر از مواد شیمیایی و لباس و پارچه هایی برای دوخت لباس های استتار و ارشه جدید ویولون و یک چاقوی جدیدو نیز یک جعبه جدید برای جمع آوری حشرات بیشتر در بهار راهی 221Bمیشود.

چیدن سفره هفت سین:
شرلوک در حال خوردن سیب: نه مری اون سبزه باید وسط باشه.
_شرلوک سبزه جاش این وسط اضافه س باید اون کنار باشه.

+نه سبزه اگه بره کنار بعد باید یه سبزه ی دیگه هم اینطورف باشه که تقارن حفظ بشه.
_خب اگه تقارن حفظ نشه چه اشکالی داره؟
+سرتاسر اشکاله. شکلهای نامتقارن ناکاملن. تقارن چیز خیلی خیی مهمیه...اوه نه رُزامون به اون آینه دست نزن.
من نمیدونم سفره هفت سین چه مسخره بازیه دیگه...

لحظه سال تحویل:
شرلوک در حال نگاه کردن به بقیه که در حال ارزو و دعا هستند و فکر به اینکه چرا الان هیچ احساسی نداره...ناگهان بوم شرلوک در حالیکه بعد از چند ده بار تکرار این صدا هنوز هم از جامیپرد به جای تبریک عید اول شروع به انتقاد و بررسی این صدای نابهنجار میکنه .همه به زور باهاش روبوسی میکنن . البته همه بهش عیدی میدن ولی اون یادش رفته عیدی تهیه کنه.
دیدو بازدید با اقوام:
شرلوک فقط به دیدن پدر و مادرش میره و در نهایت از فرط کسالتباری مهمونی با مایکرافت درمورد توطئه های نهفته زیر دست خانم های خونه دار لندن حرف میزنن. اقوام دیگه هم نیاز به دیدن ندارند چون شرلوک معتقده صله ارحام باید هدفمند و مفید باشه. دیدن خاله هیچ کمکی به اون نمیکنه. جان و گرگ به خونه ی شرلوک میان و شرلوک کم مونده تقریبا بیرونشون کنه چون هم باهاش روبوسی کردن و هم دست خالی و بدون هیچ پرونده ای اومدن. با اینکه شرلوک به دیدن خالش نرفته ولی اون با دو تا بچه ی نوجوون و گستاخش اومده خونه ی شرلوک و شرلوک از ترس مادرش که بار اخر به خاطر بی احترامی به خاله حساب شرلوک را رسید سعی میکنه با ملایمت رفتار کنه وبه عنوان عیدی به پسر خاله هاش دوتا کتاب با عنوان "چگونه بعد از 16 سال آدم شویم" هدیه میدهد که شامل توصیه های خود شرلوک به اون دو نفره.در نهایت با نشون دادن دست از مچ قطع شده به خاله اون را راهی خونه میکنه. 

مسافرت و گشت و گذار:
+جان من نمیخوام بیام مسافرت. اونجا شلوغ وکثیف و پر از ادمهای احمق و یه سیاهچال برای هدر دادن پوله. من ترجیح میدم تعطیلات را داخل خونه بمونم تا برم مسافرت. برنامه ریزی سالانم طوریه که مسافرت هام همیشه ده روز بعد تعطیلاته. خیلی خوش میگذره. احتمال مردنم هم کمتره. درضمن جرمها بعد از شلوغی تازه شروع به آشکار شدن میکنن.من امسال به یکی از مکان های مشکوک به مقر مافیا میرم.
_مافیا؟ میدونی چقدر خطرناکه. اونها کسی را که حتی برای شوخی بگه لوشون میده به بدترین وجه میکشن.
+من نمیخوام لوشون بدم. در جهت رسیدن به یک شخصی میخوام باهاشون همکاری کنم(لبخند مرموز)
_ 22 میگم این چند روز شادی...کی هست طرف؟
+تو فرض کن یکی خطرناکتر از مگنوسن و اسمیت. هر مواد مخدر جدید جهان زیر دست اون تولید میشه...و یکی ازعنکبوت های شبکه جرم جهانه...

روز سیزده بدر:
جان:مایکرافت شرلوک یک روز کامله به هیچ تماسی جواب نمیده. تو که لندنی برو ببین خونشه.
_نگران نباش میدونم کجاست. حالش تقریبا وبه. الان دارم میرم نجاتش بدم.
+مگه کجاست؟
_توی هندوستان گیر یه عده قاچاقچی افتاده. راستی جان اگه کسی دنده هاش شکسته باشه برای تسکین فوری باید بهش چی بدم؟ منظورم کدوم مواد مخدره که عوارض جانبی کمی داشته باشه؟
+چی؟ اون الان حالش خوبه؟ نیازی هست من بیام؟ اون که گفت بعد از تعطیلات میره. من میخواستم بعد از مسافرت بهت خبر بدم...
_نترس احتمالا فقط یه هفته استراحت براش نیاز باشه...

پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه
من تو تاپیک این عید شرلوک باشید به توضیح اجمالی دادم. اینجا هم بنویسم همونو؟
resim
پاسخ
من ندیدم اونو. بله بنویسید.

پاسخ
البته ناقصه ولی باشه مینویسم:

اول از همه از اینکه دوباره مجبوره بازم برای دو هفته احمق های فامیل رو تحمل کنه متهوع میشه. اما بعد که دور هم جمع میشدن سه سوته با چند تا نگاه استنتاج میکنه که از کدوم مسیر اومدن، کجا توقف کردن، تو راه چی خوردن و ... با گفتن همه اینا حسابی خودنمایی میکنه و مالی های فامیل هم جذبش میشن. در چند روز بعد هم فقط مشغول سر و کله زدن با عموزاده/عمه زاده و خاله زاده/دایی زاده های کله پوکه که بعضی وقتا حتی نمیتونن ربط یه عمل با نتیجه اش رو بفهمن. گاه و بی گاه هم به خاطر مسخره کردن پز  دادن ها و کلاس گذاشتن های ابلهانه آقا داریوش اینا و شهین خانوم اینا بهش تشر میزنن. موقع بیرون رفتن هم حرص میخوره که چرا به جای اینکه مثل بز ها وسط علفزار بشین و چرند بگن نمیرن یه کار واقعا سرگرم کننده انجام بدن. سیزده بدر هم که نگو؛ یه دم میگه که پرت کردن یه مشت سبزه گندم هیچ تاثیری تو عواقب عمل انسان نداره و برای موفق بودن و به بن بست نخوردن باید همه چیز را به صورت منطقی تحلیل کرده و سپس عمل کرد resim در آخر نیز پس از رفتن مهمون ها پدر و مادر به خوبی از خجالتش در میان 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، اشوزدنگهه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد