سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

استفاده از فايل هاي پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

يك هفته ، يك اپيزود : شرلوك هلمز با بازي جرمي برت
(2016/10/26، 01:19 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول باید بگم که شماها خجالت نمیکشین از این تاپیک استقبال به عمل نمیارین؟22 به عمل بیارین! دوستانی که میگن:«جرمی نفسمه!» پس کجان؟22 نکنین این کارو! استقبال کنین و نظراتتون رو بگید.
دوم اینکه با اجازه صاحب تاپیک،میخوام این از این به بعد مسئولیت این تاپیک ر به عهده بگیرم(چه کار خطیری!22) از این به بعد یه داستان رو انتخاب میکنیم و  معرفی و یه بررسی کوچیکی روش انجام میدیم. این هفته (با توجه با درخواست محمد 221) داستان «جعبه مقوایی» رو معرفی میکنیم وقتی تموم شد اسم قسمت بعدی رو شما بگین.

معرفی و بررسی داستان جعبه مقوایی بزودی...
اقا میلاد شرمنده که به عمل نیاوردیم 22 
بخدا من یکی دیگه  چون کمتر به تاپیکا سرمیزنم خبر نداشتم
هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه ی هیچ
پاسخ
نقل قول: اقا میلاد شرمنده که به عمل نیاوردیم 22 
بخدا من یکی دیگه  چون کمتر به تاپیکا سرمیزنم خبر نداشتم
خب حالا از این سری «استقبال به عمل بیارین» که دیگه مثل قبل نشه 15
[تصویر:  B.jpg]

پاسخ
سپااااس گذاااارم
لینک پی دی اف داستانشو می تونی بفرستی برام؟

بذاری برام*

لطفا ب فعالیت تاپیک ادامه بده1
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
(2016/11/01، 10:54 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپااااس گذاااارم
لینک پی دی اف داستانشو می تونی بفرستی برام؟

بذاری برام*

لطفا ب فعالیت تاپیک ادامه بده1

ممنون دوست عزیز.
متاسفانه نمیشه به دو دلیل: 1. فایل PDF این داستان وجود نداره 2. احترام به حقوق مترجم
[تصویر:  B.jpg]

پاسخ
خو کتاباش خیلی زیاد و گرونن15
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
(2016/11/02، 04:26 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خو کتاباش خیلی زیاد و گرونن15
نه فکر نمی کنم زیاد گرون باشه....من چون هیچ کتابفروشی ای کتابای شرلوک رو گیر نمیاوردم .به کتابفروشی رشد گفتم واسم سفارش بده شیش تا از کتاباش رو...کتاب جعبه مقوایی که پنج تا داستان دیگه هم همراهشه 9000تومن بود..تازه هزینه پستی هم شامل سفارشم نمی شد.
هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه ی هیچ
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد