سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اتاق اعتراف
اعتراف میکنم میخوام این چهارشنبه بلای وحشتناکی سر یکی از معلمای
عوضیم بیارم ... خدا منو ببخشه
resim
پاسخ
(2018/09/14، 06:45 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی الان یک لبخند ابدی رو صورتت داری؟؟؟ 22

نه 22. زیر لبم و روی چونم یه خط یه سانتی افقی هست . مگه فیلمه؟  21.فرض کن یه لبخند ابدی رو صورتم بود....میومدم یه لبخند ابدی روی صورت هر کدومتون میکشیدم  19که همه باهم شاد باشیم 21

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Fawtimah
(2018/06/19، 01:41 PM)joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/06/19، 01:35 PM)I AM SHERLOC نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف می کنم عامل دعوای هونوادگی معلم موسیقیمون با شوهرش من بودم 4 4 4 4 4
آخه خیلی قمپز در می کرد هی می گفت شوهر من اینجور شوهر من اونجور...ما هم خواستیم ببینیم این شوهرم تاج سرم عزیز دلم کیه؟ رفتیم موبایل معلم موسیقیمون رو هک کردیم شماره شوهرش رو گیر آوردیم شوهرش هم هک کردیم دیدیم با یه نفر دیگه ارتباط عاطفی داره 22 22 22 22
هیچی دیگه از یه طرف معلم موسیقیم منو تحدید به مرگ می کرد از طرف دیگه می گفت نت های استثنایی یادت می دم دهن همه وا بمونه 4 4 4 4 4

سلامتی جمیع هکرا صلوات
یه آن یاد مستر روبات افتادم

اعتراف میکنم 13 ساله عاشقم
خیلی بد گند زدم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13 ساله عاشقی؟
یادمه یکبار دوسه سال پیش یک نفرو دیدم که خیلی بد
عاشقش شدم تا رفتم بغلش کنم خوردم به ایینه اولین
شکست عشقیم رو اونجا خوردم

(2018/10/05، 08:13 AM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/14، 06:45 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی الان یک لبخند ابدی رو صورتت داری؟؟؟ 22

نه 22. زیر لبم و روی چونم یه خط یه سانتی افقی هست . مگه فیلمه؟  21.فرض کن یه لبخند ابدی رو صورتم بود....میومدم یه لبخند ابدی روی صورت هر کدومتون میکشیدم  19که همه باهم شاد باشیم 21

خوب شد که این قضیه رو روشن کردی ... مدت زیادی توی این سوئ تفاهم بودم 22 21
resim
پاسخ
من ۱۲ سالمه چجوری ۱۳ ساله عاشقمی؟
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
در این لحظه و با این تاپیک یادی کنیم از کلبرتو اسمیت بنده خدا عشق اعتراف بود 22 22 22
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
اعتراف میکنم واقعا اعترافات جالب و بعضا وحشتناکی بودند! 21
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد